Fulgusori de nov-dec 2009 (145) - Hai Lavinia!!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

'neatza fetelor...

ufff...cand sa dau si eu startul la agitatele din dotare hop ca bebe Rares a si venit pe lume...da' e mai bine asa


SA CRESTI MARE SI FRUMOS COPILAS

FELICITARI MAMY LAVINIA!!!


Anca 38+ Sabina Ioana

ASTEPT SA-MI DESCOPAR

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

BINE AI VENIT PE LUME BEBE RARES!!!!!
SA AI O VIATA USOARA, PLINA DE SANATATE SI FERICIRE!

INSANATOSIRE GRABNICA MAMI LAVINIA!


Lili 37 cu Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

in alta ordine de idei....


LA MULTI ANI RAMONIK !!!

iti doresc sa ti se implineasca toate visele, sa ai parte de tot ce-i mai bun in lume, sa fii fericita alaturi de cei dragi si sa te bucuri de VIP-ul ce urmeaza sa iti lumineze viata in curand


Anca 38+ Sabina Ioana

ASTEPT SA-MI DESCOPAR

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

BINE AI VENIT PE LUME BEBE RARES, SA FII SANATOS SI FERICIT TOATA VIATA TA. MAMICA LAVINIA, RECUPERARE RAPIDA, ASTEPTAM SA NE POVESTESTI!


Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


37+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

AMR 2-3 ZILE

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

CAMY, PREGATIM AGITATELE PENTRU MAINE?

Lili 37 cu Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

PENTRU RAMONIKA NOASTRA


La multi ani fericiti iti doresc, sa ai o nastere usoara, sa fii sanatoasa si fericita!

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


37+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

AMR 2-3 ZILE

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

off...mama lor de medici..cotizezi o sarcina intreaga, si la urma toata..ori nu vin, ori sunt plecati, ori sunt bolnavi!!Si Simina parca la fel a patit cu doctorul ei, si RamonaC, si Lavinia acu...Si cand te gandesti cat ii treci prin filtre cand ii alegi, sa te urmareasca bine, sa fie de treaba, sa isi dea interesu, si la urma toata...ajungi sa nasti cu medicu de garda

Lavinia, recuperare rapid vreau sa iti spun!Sigur ai trecut prin chinuri mari, si la urma tot la cutit s-a ajuns...

PROASPATA PROPRIETAREASAAA

Laura, 38+ Mara Teodora
AMR 2 saptamani !!
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cory_B spune:

BINE AI VENIT PE LUME BEBE RARES! Sa fii sanatos, frumos si voios.Completare pt listuta: 3000 gr, 47 cm, apgar 8(din cauza varstei sarcinii dar dr a zis ca e baietel de nota 20 ), si o completare la nume: Nicolas Acum fus sa-i dau papa lui bebe strumf fericita mami Andrei Nicolas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Buuuuuuuuun....de cand ma anunt eu pe aici ca nasc...cine stie cand o veni momentul..parca vad ca intru in noiembrie si tot cu ditamai burtihanul dupa mine

Pe la 11:00 am zis ca-l sun pe medic, sa vedem acum ce zice si va anunt atunci..pana atunci nu am ce sa zic...desi, mi-as dori tare mult sa vad si eu acolo la capitol Hai Camy!!!...adica urmatorul capitol...dar cine stie care o fi al meu...DAR..cel mai important este ca bebe sa fie sanatos, de fapt toti sa fie sanatosi..asta este cel mai important!

In alta ordine de idei, ma doare mereu burtica, si apatele, ma chinui de numa'...dar...mergem inainte, cu optimism!

Andrutza, LauraB avd ca se largeste cercul de fricoase...dar nu o sa scapam noi??

Dankutza bravo pentru rabdare, eu am mers pe varianta simpla, la Darius am folosit Nivea...si s-a comportat bine..am cumparat si acum la fel...am luat un ulei de corp, un gel de dus cu sampon(2in 1), crema de fundulet cu oxid de zinc si servetelele cu care m-am impacat foarte bine la Dariusica...
..sper sa fie bine si acum...Doamne Ajuta!

Lumi ai o pisicuta extrem de frumusica...iti vine sa o amnanci ca pe o prajiturica

Andrecluj multumesc mult pentru frumoasa ta urare ..Doamne Ajuta sa fie asa pt toata lumea!

Am emotii mari fetelor...cand o sa sun...incep sa-mi tremure si chilotii pe mine...

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


37+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

AMR 2-3 ZILE

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucy_28 spune:

dankutza, eu am luat cosmetice de la organika, daca te-ai uitat si pe blog cea care le vinde povesteste si experienta ei cu ele. le-a folosit pentru fiica ei si a fost multumita. si eu am decis sa iau bio, nu de alta, dar nu vreau sa se trezeasca peste ani alergica la cine stie ce. pana la urma diferenta de pret nu e atat de mare. pentru iritatia de scutec, bun ar fi si sudocrem, zice lumea, pe care eu l-am gasit la mothercare.
altfel, felicitari noilor mamici si bafta tuturor

Mergi la inceput