Puiuti de Randunici 2008!! (325)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

andru meu s-a trezit la 7.45 a baut lapticul si a adormit la loc,doarme si acum...si eu vroiam sa merg sa-l impartasesc si uite ca nu se mai trezeste...asa imi face tot timpul cand vreau sa fac ceva,sa mergem undeva parca stie si doarme mult..offf...

bubu la multi ani socrelului...

LA MULTI ANI CELOR CARE POARTA NUMELE SF .DUMITRU

acu'luati o calda, putina muzica
o

ca azi e ziua husbendului,miticutza lui mamica...si a tatalui meu de nastere....




RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

fug ca s-a trezit puturosul....

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Mancare de regim... nu prea atractiv... doar daca... "Uite, mami, sa zicem ca pastele astea sunt crustacee!"

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:


Inapoi pe pagina 1! mii!



Ela,mami de sufletel blond!!
Mihai creste!!
Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

salutare!!!!!
sunt si eu prin preajma

despre noi 2 cuv.:Antonia s-a lovit la barba cu mine de fata....i-a alunecat piciorul in timp ce se urca pe scara toboganului.....si ieri s-a lovit la buza era cu bitu' in timp ce incerca sa iasa din bazinul cu nisip...imi vine sa mor de ciuda ca tot timpul stau cu ea .....

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Ramo sa-ti traiasa Dumitrii!!!!La multi ani!!!!



merci de tratatie

si La multi ani tuturor celor care poarta numele de Dumitru/Demetra de pe crenguta!!!!!

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Sabin iar are gura plina de afte si deci iar nu mananca nimic. Nu mai stiu ce sa zic. Stiu ca baga toate prostiile in gura, dar ce sa ii fac, cati copii nu fac aceasi lucru fara sa aiba afte in fiecare luna. Am ajuns sa ii indes suzeta in gura non stop decat sa bage altceva in gura. Sa va mai zic ca eu inca sterilizez biberoanele si suzetele, oare tocmai asta o fi cauza??!! O fi vreun microb, sa-i fac un exudat??!!!

Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=831d37be48d348ed78a9b4&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITILOR DE AZI!!!

Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=831d37be48d348ed78a9b4&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Neata Asta asa, din obisnuinta...ca dimineata mi-a trecut "os prin os" , sa nu credeti ca am dormit pana acum
Sa incepem cu inceputul... avem Dudel ragusit si tusitor (tuse uscata, din gat, de laringita clar). Avem familie sculata la 7 ca sa plece don'soara la meditatii , 100/ tropaieli pe secunda in colo si incoace ba ca si-a uitat inelele, ba ca si-a uitat caietele Avem Dudel tusitor sculat de tropaieli cu noaptea-n cap (pentru el 8 e eveniment major ) si marait toata ziua din cauza de somn neterminat Avem cardul uitat vineri la servici si un mare gol prin buzunare din aceasta cauza. Avem indicatii sa cumparam copilului medicamente dar n-avem decat bonuri de masa si nu le primesc astia la farmacie. Ofof...avem gaina de la tara si n-aveam ceapa si patrunjel...din fericire pentru Dudel pe-astea le-am putut cumpara de la Mega cu bonuri Avem Mari libera, dusa cu mama ei la control si bunic la biserica pentru ca-i sarbatoare mare! Si nu in ultimul rand avem un 3 la matematica (primit SMS recent ) si nervi cat cuprinde la purtator Si asta-i numai prima zi a saptamanii, cica asa cum incepi asa o tii
Impotriva stresului am administrat una bucata caldare de budinca de ciocolata si o cafea irish la ibric insotita de trei tigari sudate Iar acum "avem" burta umflata si nu prea "avem" mare lucru de citit
PS Am zis ca avem si cucui in frunte de la una bucata cazatura din pat in cap sub directa si atenta mea supraveghere? Avem!

Simona,mamica de Teo (16 ani) siVlad Alexandru (UN AN... spre doi)


Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

La multi ani Dumitrilor si La multi ani Nicol!
Fericire si sanatate tuturor!

PS Am vazut si eu adunarea de pitici si burtici ursuleti,yuhuhu!

Simona,mamica de Teo (16 ani) siVlad Alexandru (UN AN... spre doi)


Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput