Burtici de prunci pretiosi de Mar-Apr 2010 (37)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:


'Neata, burtici!

LA MULTI ANI, tuturor celor care poarta numele Sfantului slavitului Marelui Mucenic Dimitrie (Dumitru), izvoratorul de mir!

honeybaby multumim pt ! Acum o savurez.
oanaiacovita am vazut si eu pozele cu lucrurile pt bb, f dragute sunt. Sa le poarta sanatos Erick Nicholas.
oana80 am vazut o burtica frumoasa, dealtfel si tu esti. Imi place mult si casa. Apropo, stai la casa, nu?
bordeancavio poate de acum vor trece si arsurile.
briza_marii succes in cautarea ap., sa fie cum va doriti.
babyangel asteptam poze cu burtica de 21 sapt.

ALBUM
POZE RECENTE
Ioana creste mare

Cum creste bebe Justin(a)

ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + 15+ - JUSTIN/JUSTINA
DOAMNE AJUTA-NE, sa ne nastem sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyangel spune:

Fetelor, vreau sa va intreb daca voua vi se umfla degetele de la maini? Si cred ca si picioarele mi se umfla ca nu prea ma mai incap papucii

partea mai nasoala e ca am tot citit ca trebuie sa bem apa multa si eu nu pot! Eu de cand sant insarcinata nu mai pot sa beau apa..si inainte beam 1.5 litri fara probleme...dar acuma....

Anca
20+ cuTereza sau Codrin
si mami de Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:


babyangel este normal sa ni se umfle degetele de la maini sau picioarele. La sarcina cu Ioana, mi s-au umflat degetele de la maini.
Iar la sarcina asta , deocamdata nu mi s-au umflat degetele de la maini, voi vedea mai tarziu.

ALBUM
POZE RECENTE
Ioana creste mare

Cum creste bebe Justin(a)

ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + 15+ - JUSTIN/JUSTINA
DOAMNE AJUTA-NE, sa ne nastem sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

oana frumoase hainutele primite, sunt toate perfecte pt un bebe

denisa si ultimele lucrusoare si prosopelul puse de tine sunt tare scumpe

oanka, esti o mamica frumoasa iar casa superba s.o stapaniti sanatosi

vladi bine ai ajuns in romania, s.a astupat gaurica asa.i? gata acum nu te mai prindem pe aici...pana in weekend

babyangel, stiu ca e normal intr.o oarecare limita sa ti se umfle un pic degetele sau picioarele cu toate ca stiam ca asta apare mai spre sfarsit, la ultimul control m.au intrebat daca mi s.au umflat gleznele, picioarele, si in caz ca se intampla sa vin imediat la spital

eu cum muream de plictiseala mi.am gasit un joc si parca.s disperata nu pot sa.l las

roxana 18+ arturo si ivan (2.12.2006)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

salut fetele mele dragi, sper ca sunteti bine toate si bebeii vostri la fel, deja i-mi place ca ati crescut si vad ca ne-am si inmultit, sper sa fim aceleasi daca nu mai multe si la final.

haideti sa va pun cateva pozici su mine si puiul meu ca sa vedeti ce burtica mare avem.

http://community.webshots.com/album/575250645SpLbqp

cata mami de STEFAN(9.03.2007) si 23+IOANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:


stefimic frumoase poze am vazut, iar tu arati tare bine. Mi-a placut si parculetul..

Eu, astazi voi face sarmalute (am o pofta de sarmale cu smantana) si cateva chiftele cu un piure.
Imi va iesi putine sarmale, ca nu mi s-a murat decat 2 verze mici, si din restul ma gandeam la chiftele.

ALBUM
POZE RECENTE
Ioana creste mare

Cum creste bebe Justin(a)

ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008) + 15+ - JUSTIN/JUSTINA
DOAMNE AJUTA-NE, sa ne nastem sanatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyangel spune:

Citat:
citat din mesajul lui stefimic

salut fetele mele dragi, sper ca sunteti bine toate si bebeii vostri la fel, deja i-mi place ca ati crescut si vad ca ne-am si inmultit, sper sa fim aceleasi daca nu mai multe si la final.

haideti sa va pun cateva pozici su mine si puiul meu ca sa vedeti ce burtica mare avem.

http://community.webshots.com/album/575250645SpLbqp

cata mami de STEFAN(9.03.2007) si 23+IOANA


Cata. e foarte misto parculetu...si stefimic e tare scumpic
Si se vede ca esti "veterana" in odisee, ca esti aproape de mijlocul lunii a 6-a

Anca
20+ cuTereza sau Codrin
si mami de Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra_s spune:

neata burticutze!

hai k parca azi mai bine cu arsurile, dar m-am trezit cu dureri de cap si m-am dus la mamaita mea sa ma plang , si imediat s-a gandit ea: "aoleuuu, mamaie, ai dormit cu deochiul" , na, d-ale batranelor , dar acum ce sa zic, m-am bagat si eu in grupul lor, ca dupa ce m-a descantat mamaita mi-a trecut imediat .

denisa, la ce ora ai scris tu primul mesaj astazi, la 6.00??? ce mamica matinala!!!

anca si eu am niste vise urate de nu-mi vine sa mai pun capul pe perna seara. dar eu le am de prin liceu visele astea,asa ca nu pot da vina pe sarcina.


vio, offf ... si tu greturi si arsuri... uite eu am 21 de sapt si tot le am

ate bine ai revenit dupa week-end-ul plin de rasfat.

roxana ce joci tu acolo de mama focului, hai zi-ne si noua

stefimic ce cavaler frumos si ce burtica mumoasa!!!

http://picasaweb.google.com/ruxandra.matei

21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra_s spune:

da, [b] stefi [b/] si eu am admirat parculetul ...

http://picasaweb.google.com/ruxandra.matei

21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyangel spune:

Citat:
citat din mesajul lui andra_s

da, [b] stefi [b/] si eu am admirat parculetul ...

http://picasaweb.google.com/ruxandra.matei

21+




Mai Andra, nu am vazut poze cu burticoasa ta....pai se poate sa ne lasi asa in ceata?
Si vad ca nu ai nici un carucior ..cand isi va da docoru cu parerea?

Anca
20+ cuTereza sau Codrin
si mami de Lucas

Mergi la inceput