Fulgusori de nov-dec 2009 - Felicitari BETTY!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Sunteti tari cu facutul capitolului

krelia, e bine ca bebe e marisor... va tinem pumnii sa rezistati pana pe 31. Stai cuminte in patut

Dana, fain ca s-au oprit contractiile. Doamne ajuta!

Cristina, eu nici de telefon nu ma sinchisesc sa-l feresc de burta ( chiar daca mi-au sarit in cap si proaspete mamici ca nu e bine nici in poseta sa tii telefonul... ca undele de la el pot sa-l afesteze pe bebe N-am cum sta izolata intr-un glob... sa ma mai lase...

douradoudou, ne bucuram ca bebe Nabila e bine


33+ AMR 7 sapt(sau 5) Mihnea
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin


poze maternitate


Este minunata.Sa fie sanatoasa si sa creasca mare!!! Ce de plaja a mai facut mititica.

fetele
pentru fericita mami de Maya

_
Ramona,mami deStefita (20.11.2006) si 33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Evy30 spune:

Betty
sunt prezenta si aici . deci si aici majorete . nastere usoara !
lasa emotiile deo[arte . totul va fi bine .



si noi avem kit tot de la CBC Cluj . Am primit prin posta atat contractele cat si kit-ul . Dai mail , sau suni la ei si le dai toate datele .
apropo fetelor , am inteles ca ce se recolteaza din Bucuresti , nu se mai trimite in strainatate , ci se depoziteaza in Bucuresti .

Simina , este superba cea mica . insa mi s-a rupt sufletul cand am vazut-o cu atatea furtunase pe acolo . mititica ... ma bucur ca acum sunteti bine .

Evy 35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

simina_kin, fetele voastre ( a ta si a Luminitei) sunt niste domnisoare in toata regula... solar din prima zi de viata... ce sa mai... pai cand or fi mari va mananca fara abonamet la solar si sauna. O scumpica Maya ta


33+ AMR 7 sapt(sau 5) Mihnea
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

am vazut pozici cu Mayaaa....Simina sa va traiasca si sa creasca mare!! Seamana foarte mult cu tine, eu asa zic

Betty , imi imaginez prin ce emotii treci deja..

Alexa, bine ca recupereaza Nabila, inca putina rabdare, trebuie sa creasca mare sa puteti sa o luati acasa fara griji!

PROASPATA PROPRIETAREASAAA

Laura, 37+ Mara Teodora
AMR 3 saptamani !!
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Mai burtici, dar pe Camy a sunat-o cineva? de ce nu o fi aparut azi? sper ca sunt bine

Caaaamyyyyyy!!!!!!!


33+ AMR 7 sapt(sau 5) Mihnea
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina_boc

lylyana.ion cum ai intrat in posesia lui? Trebuie sa mergi la ei sau il trimit si prin posta?

CRIS 31+ ,

cris, cand am semnat contractul, aici la punctul de lucru din bucuresti, mi-au dat si kitul, pentru ca il aveau la birou

Lili 36 cu Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

evy, la semnarea contractului mie mi-au spus ca depinde de laborator unde vor fi pastrate celulele. nu mai retin, laboratorul este numai la cluj? stiu ca in bucuresti au depozit dau nu sunt sigura si de laborator

Lili 36 cu Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

Uah...poze cu MAYA acasa...SIMINA cred ca esti asa fericita!!! Pupici multi....

BETTY...o imbratisare calda de la mine...Sper sa reusesti sa te odihnesti in noaptea asta.

DOURADOUDOU tare bune vestile de la tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

fetelor, in seara asta imi iau concediu de odihna de la schimbul 3, parca a venit mos ene (sper sa nu ma insel)
O noapte linistita!
BETTY, NASTERE USOARA MAINE

Lili 36 cu Alexandru

Mergi la inceput