Fulgusori de nov-dec 2009 - Felicitari BETTY!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns coquelicot spune:

Dap, eu am incheiat contract cu CBC.


Citat:
citat din mesajul lui cristina_boc

Bineinteles ca am uitat tot e vroiam sa scriu

Laurairina tu tot spui de babe cu sfaturi. Eu pe langa babe am si mai tinerele, asa de varsta mea (adica nasele), conform carora n-am voie sa fac nimic: sa cos, sa port un cordon la o bluzita, sa nu tin nimic in zona burticii etc. Eu nu sunt superstitioasa de felul meu.

Una intrebare: Recoltati careva celule stem la CBC in Cluj?

CRIS 31+ ,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_boc spune:

lylyana.ion cum ai intrat in posesia lui? Trebuie sa mergi la ei sau il trimit si prin posta?

CRIS 31+ ,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina_boc

Bineinteles ca am uitat tot e vroiam sa scriu

Laurairina tu tot spui de babe cu sfaturi. Eu pe langa babe am si mai tinerele, asa de varsta mea (adica nasele), conform carora n-am voie sa fac nimic: sa cos, sa port un cordon la o bluzita, sa nu tin nimic in zona burticii etc. Eu nu sunt superstitioasa de felul meu.

Una intrebare: Recoltati careva celule stem la CBC in Cluj?

CRIS 31+ ,


eu am recoltat si la Mario si acum o s arecolteze maine si depozitat prin CBC cluj

Betty78 37+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Pentru cine vrea sa ne admire
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

BETTY cum te simti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:


poze maternitate


Nastere fara chinuri Betty




fericita de Maya Andreea

bebe
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Fetelor, va multumesc frumos pentru capitol si majorete - sunteti super dragutze si maine cand o sa imi fie eventual teama sau o sa ma simt ciudat o sa ma gandecs la incurajarile voastre. Va pup si va doresc noapte buna

Betty78 37+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Pentru cine vrea sa ne admire
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lidia74

BETTY cum te simti?

Lidia


inca nimic...doar sotul parca e drogat si ma enerveaza...asa ca l-am trimis sa curete niste somon de solzi ca il uitasem in frigider dupa cumparaturi

Betty78 37+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Pentru cine vrea sa ne admire
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coquelicot spune:

http://www.sanatateatv.ro/emisiuni-medicale/pediatrie/examinarea-nou-nascutului/

Inca una:) asta ca sa scapam de fobia fragilitaii bebelusului/ Ce brute dom'le :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui betty78

Citat:
citat din mesajul lui Lidia74

BETTY cum te simti?

Lidia


inca nimic...doar sotul parca e drogat si ma enerveaza...asa ca l-am trimis sa curete niste somon de solzi ca il uitasem in frigider dupa cumparaturi

Betty78 37+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Pentru cine vrea sa ne admire
pozele noastre
asa creste bebe Mario


de fapt daca ma gandesc bine, am o stare de neliniste, ceea ce nu mi s-a intamplat prima oara.

Betty78 37+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Pentru cine vrea sa ne admire
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

hello si de la mine..asa mai pe seara pt k azi nu prea am stat pe acasa...nabila mea a mai luat 25 de grame..are 1765 acum..inca n-a terminat complet cu infectia aia dar este bine si nu este in nici un pericol...azi am inceput sa plang fara sa vreau..nu mai suport sa stau departe de ea..dar nu am ce sa fac..trebuie sa ne asiguram ca este f f bine inainte sa o luam acasa..in rest totul bine...acum mananc niste brie ..incercam sa mai pun niste poze la contul comun dar nu m-a lasat...cica conexiunea a expirat..anyway mai incerc poate merge...va pe toate...si scot si eu niste agitate HAI BETTYYYYYYYYYYYYYYYYY

Alexa, mami de Nabila (17.09.2009)

Mergi la inceput