Bobocei de sept-oct 2008 - IN SARBATOARE !!! (201)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Didididi spune:

Din ciclu ce am mai facut Mihai, ieri m a facut sa alerg dupa el prin casa cu mancarea. Super naspa. Nu numai ca era greu sa ii bag in gura, dar mai cadea si pe jos. E super suparat ca nu e scos afara, asa ca isi pune caciula sub forma de palarie si se chinuie sa isi bage ghetutele in picioare, doar doar iesim afara. Asa ca l am scos si aseara vreo 20 min. desi batea vantul. Suparat nevoie mare ca il bagam in casa, ne a tras cateva scaltoace peste fata. Deci clar nu confunda gestul cu mangaierea. O face cand nu il lasi sa faca ce vrea.

Didi si bb Mihail (22.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Fetelor ma termina Anda cu mancarea asta, si ieri si azi acelasi lucru: cum ma apropii cu o lingurita de botul ei incepe sa urle. Daca ii strecor ceva printre buze se linge ( ii place, e piure de pere ce-i dau acum). Dar daca ii dau alta lingurita urla iar. Ce-o fi avand? Imi venea s-o strang de gat / sa ma dau capul de toti peretii/ sa urlu, in sfarsit, m-am enervat cumplit. Nici nu suge bine si din cauza asta nici eu nu ma mandresc cu rauri de lapte acum.

Ramona, de Anda Teodora din 10.10.2008
puiul meu dulce si mic Anda
pozne in asteptarea Andei
b de la bebe, blog...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:


FALKONE!!!




Feli, te pup, sa-ti traiasca flacaul, sa fie sanatos, voios si norocos! La multi ani!

Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didididi spune:

Ramo poate ii iese vreun dinte si o lovesti la gingie cu lingurita, ca zici ca nu mananca nici san f bine. Incearca sa ii dai finger food daca tot ii place sau bucatele care sa le ia de pe masa singura, ca ar calma o si la gingiute.

Ia uite, azi e ziua lui Falkone. Sa fie sanatos.

Didi si bb Mihail (22.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Vladut
Sa fii sanatos, fericit si intotdeauna alaturi de cei dragi si de multi prieteni!

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - haiducel iubit 16.09.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nausica spune:

FALKONE

Sa cresti mare, sanatos, frumos si destept!
Felicia, muuulti

Nausica si Ania
poze


"(...)It is probably better not to sin at all, but if some kind of sin you must be pursuing,
Well, remember to do it by doing rather than by not doing." (Ogden Nash)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

LA MULTI ANI FALKONE!!!SA CRESTI MARE SA FII SANATOS SI LA PUNGA GROS!!!FELI SA ITI TRAIASCA FLACAUL SI SA TE BUCURI DE EL ALATURI DE TATI INCA CEL PUTIN 100 DE ANI!!!

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabinel spune:

neata!
La multi ani, Vlad de Felicia, sanatate multa si o viata frumoasa sa ai!

Sabina si Amalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Multumesc, chiar i-am dat sa pape paine cu branza iar acum suge semiadormita, vad ca reuseste sa scoata ceva de pe conducta. Probabil mai devreme stateam eu rau. Cand ma doare ceva nu prea sunt milka.

gesturi razbunatoare? Anda l-a muscat pe tati de buza. Pe mine m-a tras de par. Cred totusi ca eu sunt de vina ca m-a vazut pierzandu-mi cumpatul de cateva ori. Cam naspa dar sper sa-mi recultiv rabdarea.

Ramona, de Anda Teodora din 10.10.2008
puiul meu dulce si mic Anda
pozne in asteptarea Andei
b de la bebe, blog...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Andreuta multumesc

Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput