Pestisori... pestisori... (47)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Nu mai fumez de 3 zile .

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Ah, si sa va povestesc ce pati bubu ieri cu poznasul, cand fura cu afara... pt. ca ieri o fost frig tare, i-am dat in cap o caciulita mai grosuta... si, cand s-o incalzit, o scos-o poznasul din cap ... o doamna, vazandu-l fara caciulita, i-a atras atentia sa si-o puna inapoi in cap, ca-i frig ... iar, Robert ii raspunde: "Sa-ti spun ceva... daca nu-mi pun caciulita in cap, o sa-mi zici c'am sa mor?!?" . Au ramas cam socati cei care l-au auzit vorbind asa... d-na i-a raspuns ca nu, n-are sa moara dar se va imbolnavi, va merge la doctor ... mno, pare comica oleaca intamplarea dar, totusi nu-i ... noi, nu l-am invatat a vorbi asa ... hmmmhhh...


la toate... o seara placuta... si, daca nu mai intru : noapte buna si somn usor ! Pe maine. Pa.




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Iote ca, Dany iar o trimis mesaj in timp ce-l scriam pe al meu ... sa-ti fie de bine si pranzul meu si tot ce ai mai papat azi ... felicitari pt. lasatul de fumat .


la toate...




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Cryna, super tare raspunsul lui Robert ....ma bucur ...imi place cum i-a zis-o ...babei ...cine stie pe ce ton l-a admonestat .....stii babe din alea binevoitoare din parc , atotstiutoare ...



Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Ihi Dany... cica era cam in varsta doamna respectiva ... l-o fi calcat pe coada ... ce stiu io ... ca, nu fusai de fata ... doar din povestite ... eh ...

Hai ca amu... noapte buna.




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Imi plak copii cu personalitate si care au raspuns la orice , in limita bunului simt .... ..abia ii astept pe ai mei sa ma cert cu toate babale din parc ...
Bine Crynut , noapte buna !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata sirenelor! Haideti la o fierbinte si tare!!! Si, la frunzarit horoscopul de azi, 19.10.2009:

- "Daca privesti ostil orice propunere care vine de la ceilalti si nu reusesti sa iti exprimi doleantele, vei deveni o figura antipatica din anturaj pe care multi o vor ocoli. Tu trebuie sa faci un efort sa te adaptezi la mediu, nu invers, asteptand ca toti ceilalti sa joace asa cum le canti tu. Azi te afli intr-un spatiu in care privesti in jur cu ingrijorare ca si cum ai avea impresia ca pericolele pot aparea la tot pasul. Fii mai relaxat, nimic rau nu te pandeste!'


- "O zi in care ai putea fi atins(a) de diverse suparari aparute ca din senin, asa ca pregateste-te sa lupti pentru a trece peste ele. Lupta-te pentru ceea ce este al tau si pentru indeplinirea propriilor obiective si astfel, prin perseverenta, vei obtine avantajele pe care le cauti. Daca ai tinut in tine un secret pana astazi, este cazul sa-l dai in vileag, depinde de tine in ce ocazie si cui il adresezi."
- "Ai un talent natural de a comunica, mai ales cu cei mai tineri. Esti foarte expresiv in vorbire si comunicare in general. Oamenii inteleg exact ce vrei sa transmiti. Esti independent si plin de idei inovatoare, atat privitoare la cum merg lucrurile in societate in general, cat si la directia in care a luat-o cariera ta acum. Evenimentele sociale nu sunt la fel de bune ca succesul in afaceri. Mintea ta este blocata pe munca si ar putea fi un pic dificil sa te gandesti si la altceva pentru moment. Ai sansa sa iti petreci mai mult timp in familie. Te simti in siguranta si comfortabil in mijlocul celor dragi."
- "Unele nemultumiri mai vechi se vor rezolva, ceea ce te va face sa fi mai relaxat, mai intelegator. Esti ceva mai romantic, mai implicat in relatia ta de dragoste, ceea ce te poate ajuta sa te bucuri de aprecierea partenerului. N-ar fi exclus ca acesta sa aiba un castig banesc oarecum neasteptat, caruia ii vei gasi cu rapiditate o intrebuintare."
- "Astazi esti destul de abatut pentru ca te framanta niste probleme de sanatate mai vechi. Incearca sa te odihnesti pentru ca altfel starea de disconfort s-ar putea agrava. La serviciu ti s-au adunat cam multe pe cap dar ar fi bine sa iti dozezi fortele in asa fel incat sa nu te epuizezi."
- "S-ar putea ca o persoana apropiata sa va dezamageasca. Sunteti foarte energic si imprejurarile va sunt favorabile. Aveti mari sanse de reusita in tot ce faceti. Petreceti mai mult timp alaturi de persoana iubita!"


la toate... s-aveti o zi buna si un inceput de saptamana foarte bun!




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Buna dimineata fetele!Cryna multumiri pt cofeluta,tare la fix cu vremea asta!
Va multumesc pt urarile la adresa unchiului!
Si la noi azi e urat,burniteaza si e rece...Parca nu se mai termina cu vremea asta.Macar de nu ar veni de sus,chiar de ar fi rece.Parca ma vad uda ca o muratura joi seara,dar la meci tot ma duc.
Cryna zi asa cu ochi frumosi,o taxa pe baba.Ca sa fiu sincera si mie imi plac in momentul in care au personalitate.
Dany sa-ti fie de bine toata mancarica de ieri,lasa ca si eu am uneori momente in care nu ma mai gandesc cat pap.Felicitari pentru tigari,tine-o tot asa!
Gata fetele,va pup,s-ar putea sa mai dispar azi,am niste intalniri cu furnizorii,oricum,atunci cand pot dau un semn.

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Neataaaaaa...

Bravo Dany... tine-o tot asa... Daca nu reusesti, ia si niste plasuri cu nicotina...
Al meu sot a avut cateva tentative... ultima oara i-a fost rau... ii lipsea nicotina... si nu s-a gandit sa ia palsturi ... asa ca a reinceput dupa o sapt. ... cu unele mai slabe, dar a luat-o de la capat...

cryna bravo lui... si-a spus punctul de vedere



CONCURS „Cat de fericit e copilul tau“ www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=6" target="_blank">ely1 & www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=7" target="_blank">ely2


Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Neatza!

Yam yam cafeaua ...e asa de urat afara , burnita si frig .Nu imi place , vorba lui Nicoll, sa fie rece dar uscat .....

Cryna, multumesc de cafea!
Nicoll, spor la treburi!
Ely, sper sa ma tina, nu e bai , eu m-am mai lasat de-alungul timpului, plus ca eu le pufaiam...sunt hotarata sa nu am reapuc .

O zi minunata!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput