Pestisori... pestisori... (47)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata si de la mine!

Io, abia acum is la cafea ... multam fetelor de portia dubla .

Azi, nik special in program... doar ca, sunt nervoasa rau ... si cam deprimata , pe deasupra... d'aia am si lenevit azi mai mult... dupa ce i-am dat mamei de papa si tratamentul de dimineata, la ora 07.00-07.30, m-am pus inapoi in pat ... langa Robert, bineinteles... ca-i duminica... macar duminica s-o lenevesc si io, din cand in cand... nu zic nik, ca n-am chef ... doar ca: m-am saturaaaaaat ... si, pun stop aici .

Nicoll, spor la treburi, cumparaturi pt. iarna si toate alea... naspa patania cu simtitul rau de zilele trecute, sper ca acum esti mai bine . Cat despre cursuri... mult succes ... si noua ne cere prezenta la cursuri ... plus ca, cucoana care vrea evaluare acum in noiembrie, mai vrea si la sesiune evaluare... deci, la ea trebe sa facem 2 proiecte+2 examene+plus un nr. strict de prezente la cursuri... cursuri care sunt puse in jurul pranzului, cand nu se prea poate ajunge ... ah, iar la un obiect nu avem stabilit inca nici orarul si nici nu stim cu ce prof facem ... iar, la alt obiect avem in doar 2 zile din noiembrie de la 08.00 la 20.00, ziua intreaga adica... plus ca, pana in decembrie cel tarziu trebuie sa anuntam ce lucrare de dizertatie facem si cu ce profesor... deci, ...
Iar, acasa... nu stau lucrurile prea bine ... am rezolvat niste probleme si au aparut altele ...
Gata. M-am saturaaaaat ... pfuiiiii... pe cine strang de gat ?

Dany, la noi nu mai ploua, azi, dar e rece... 'om vedea ce-'om face... probabil vom iesi dupa-amiaza la plimbare... 'om vedea ... o zi buna sa ai .


la toate sirenele si o zi cat mai buna sa aveti!




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Iote amu am raspuns Dany... imediat dupa strigarea ta ... io scriam mesajul in timp ce tu ne mitraliai ...






Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Neataaaaa

Eu's pe aici... da' n-am chef de nici unele... am o stare... la fel ca vremea...
Nu stiu de ce sufera majoitatea de astenie de primavara... pe mine vad ca ma apuca depresiile toamna, cand vad ca-i frig si pai e cale lunga pana vine iarasi primavara



CONCURS „Cat de fericit e copilul tau“ www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=6" target="_blank">ely1 & www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=7" target="_blank">ely2


Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Cryna, ia un mare pupic de la mine si o imbratisare cred ca te inteleg si as vrea sa te pot ajuta concret , dar .....eu zic sa nu le pui la suflet si sa te degajezi cat poti ... si mai imparte din sarcini

Ely, hai nu te deprima acum, lasa mai inkolo cand o viscoli si tie ce fac baietii, Elena ?

Eu ma joc ...

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Dany, multam fain de suport & . Amu, mi-am mai revenit oleaca ... chipurile, bucataresc ... cine doreste un piure cu snitele si patlagele murate , e bine venita la masa .


la toate si o zi buna in continuare!




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Fetele va pupam si noi!Ne-am adunat pe langa casa si acum asteptam gratarul unchiului pe care-l aniversam!
Cryna si ca sa sti ca suntem cu tine.Doar sti ca noi suntem oricum niste invingatoare!Hai,capul sus fata frumosa si ca sa vezi cat de mult ai reusit pana acum,priveste ce frumos ti-ai ridicat baiatul si cat de mult promite in viitor!Uite,este din ceea cu parfum de incredere,speranta si liniste
Ely lasa tu depresia ca vorba lui Dany ce facem mai peste 2-3 luni?Tie ti-as trimite putina caldura de lemn,la noi poti sa stai lejer in maneca scurta.Hai,sigur au reusit baietii sau Elena sa te scoata din stare de amorteala.
Dany asa,mobilizeaza fetele,sunt si eu pe aici!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Nicoll, multam fain de incurajare si suport & . "La multi ani!" unchiului aniversat si din partea noastra ! S-aveti party fain si sa va fie de bine gratarul !


la toate sirenele...




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Tot io ... vaz ca fugirati cu toatele ... va las o dedicatie muzicala... pt. cand va intoarceti de pe unde sunteti... enjoy :






Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Si videoclipul, nu doar versurile ... pt. cine vrea ... e simpatica melodia ...






Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buan seara !

Nicoll , la multi ani unchiului , sa fie sanatos si al punga gros !

Cryna, bun- bun pranzul, mai ales patlagelele .

Eu am mancat toata ziua azi....am facut si lapte cu fidea ca aveam o pofta de vreo 2 luni ...

O seara plakuta!

Aici iar a inceput ploaia

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput