Goldie Pants - 15

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mie Oana...mi s-o inmuiat chishoarele.Am emotii mari,abia asteptMJ.....

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:



mj, ce veste!!!! A ajuns BAV!!! mei ce emotii imi dati...ufff, deja m-au luat caldurili...
anka, eu de bucurie vin la petrecere cu tati MJii mei din dotare!!!
asa ca...

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io una mai am emotii si pentru ca :
1. am dat adresa de la firma iar la destinatar numele meu
2. aia ma cheama cu buletinu ca sa ridic coletu'..si adresa din buletin, normal e alta decat adresa din aviz/factura
3. cardu cu care am platit e pa firma, alta decat aia la adresa careia a venit avizu
si la cat de matracuce sunt alea da la posta (scuze daca e cineva p'aci din sistem) s-ar putea sa am ceva probleme
da' stiu sigur un lucru fara BaV io nu plec d'acolo
am nevoie de ceva TOXIC
la oficiu und a venit coletu' programu' incepe la 7.30 mai tre sa zic cine o sa fie primu' client maine dimineata???
daca pana pa la 12.00 nu dau niciun semn ori ma vedeti la stirile da la ora 5, ori ma vizitati la spitalu da langa ankutza
e, da' pana maine sa party ce papucii lu' nashica

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

la asa veste...., iti vine sa dansezi de fericire

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj, da ce balamuc ai facut tu acolo......cine mai descalceste.....da lasa ca la cum deja te stim noi, sigur nu iesi de pe posta decat cu BAV...

asa ca...let's party!!!!!!

www.youtube.com/watch?v=94snSuUSKas" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=OIF5cjIYXWs&feature=related br / " target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=QLOOGsWbmD4&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=Ibl2F33rSjg" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=D83nat54Sv0&feature=fvw" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=XXwU8HLMYhU&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:


m-ati convins vin cu toti 6



www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey Mj, nu-mi da emotii de genul asta .....io sincer nu vreau sa te astept in poarta spitalului....mai bine spre Aparatori
Lisa..i-ai mama pi tati e loc destul...jacuzzi imens( sper ca va plac petalele de trandafiri puse pentru voi in apa), avem debarale suficiente cu toate ca nu vad de ce sa va ascundeti...va asteapta dormitoatele...trebe doar sa alegeti culoarea preferata a dormitorului.Iona....te astept sa stii, si sa nu vii singura ca ma supar

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Ionaaaa 6????Wtf? Care sunt aia???????

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey pai ma duc blindata cu extrase de cont, stampile si toate cele ce naiba pentru BaV??? nu cunosc notiunea de obstacol iar cine se-ncumeta sa-mi stea in cale....

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

mey pai ma duc blindata cu extrase de cont, stampile si toate cele ce naiba pentru BaV??? nu cunosc notiunea de obstacol iar cine se-ncumeta sa-mi stea in cale....

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Ia da matale cu pumnul in masa pi acolo si zi-le asa:Auzi cucoana pai tu vrei sa iti pui toate madamele Mj in cap? Ca acu dau semnalu` si sunt acilea toate???.Io zic sa fii fata de comitet si da-mi naiba parfumurili alea daca vrei sa nu te ciufuleasca toate mejeitzeleio cre`ca o sa ti le deadaca ii vorbesti asa frumos

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput