Goldie Pants - 15

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

vad ca tot come alive e pe aici.
Foarte frumoasa prima pagina

Eu cu metalii am plecat la cumparaturi ca e cam frig si metalul e cam rece...dar doar la suprafata




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

duamneee hai c-a mai iesit si purple la lumina zilei ca la ce sapaturi a facut....
OMFG bine ca am trecut pa pagina 2 ca m-apuca nebunia cand vad da cate ori s-a... come alive ie-te 11 raspunsuri si 62 da vizite
hai ca da vreo douaj da ori am come alive io...da restu??? bine ca n-ati pus si toxicele pa prima pagina asa pot sa ma toxicizez doar io..
mey ankutzo ca bine zici WTF pai ce am avut tema in fiecare seara?? si ce n-am petrecut bine?...

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

daca-i vorba de pary, apoi eu zic prezent

ma duc sa vad cu ce ma asortez...ati convins-o pe iona sa aduca vecinu nr. 2?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pai ce facusi ankutzo ne lasasi cu okii-n ....goldie pardon in soare...pai asa ne-ntampini tu
mey nene, mie una sa-mi zici daca ai piscina, jacuza, balansoare, debarale, mansarde si alte alea aa......... si neaparat cuscubeta portatului ca vrem s-o-ncercam io si cu come togetheru meu
ai grija, sampania din cea mai fina, frisci si alte topinguri...hai si daca mai vrei sfaturi

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey, v-ati cam invatat la private pary, sa petreceti doar voi si cu alesii....poi treaba e asta? unde mai e socializarea?...avem cauza comuna aci la goldie....si voi va trageti la private room

nu trebuia sa fim bune si sa impartim totul intre noi...ma refer la clatit privirea...nu mai departe

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetili
AMRu a fost gresit..corect AMR=1
mey exact 12 business days

mi-a venit avizu de la posta
maine ma duc sa-l iau pa Bal a Versailles

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Bai vorbesti seriosssss!!!!!
Moama vin cu tiineeeee !!
Mei ma scuzati am ridicat kinderii de la gradi...am facut o ora prin traficul de kko ...m-am umplut de nervi
Ansa pai hai sa partyy...wow ce motiv bun avem
Mj am de toate.... voi veniti cu mejeiii.
am pregatit totul..Oana nu e private party...hai te astept

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

asta da motiv de partyyyyyyy...a ajuns BaV

mj eu una am emotii....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

la asa moment important eu nu poci decat sa va ofer asta


let's partyyy

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Enjoy...cum ii sade bine unei gazde...deschidem noi dansul, sper ca nu va suparati



www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput