Dor de Michael

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happiness spune:

Azi trebuia sa fie ziua lui.L-am uitat deja?
Michael,odihneste-te in pace si fie ca Dumnezeu sa ne dea tuturor puterea sa facem macar un pic de bine in jur,pentru copii,pentru planeta,pentru cei care sufera,asa cum ti-ai dorit tu si asa cum ai si facut tu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Happiness nu l-am uitat...normal!
Doar ca nu mai scriem pe aici asa des. Dragostea si admiratia fata de Michael au ramas (cel putin pentru mine) la fel ca si inainte de aparitia acestui forum.
Si mie mi-e dor de el, tare de tot. Dar avem muzica lui!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

sa uitam de M? daca nu spui nu inseamna ca nu exista!nu?!

unele feelinguri speciale din suflet daca le expui in cuvinte isi pierd din valoare si din farmec. M e acolo in suflete si cred ca e mai important sa fie acolo, dcat la nivel declarativ. sa simti M, sa traiesti M, sa iubesti si sa respecti ca si el si sa fi macar 10% profesionist ca el in domeniul tau...zic eu!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happiness spune:

Da,dar ieri era o zi speciala...Trebuia sa fie ziua lui...Oricum,asa este,sunt sigura ca nimeni nu l-a uitat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Michael, oriunde ai fi, imi doresc sa fi avut o zi de nastere luminata de toata dragostea celor care se gandesc la tine.

Nici vorba de uitare, el e si va in inima noastra, acolo unde e cald si bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Now & Always



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Danat, mai ales fanii!










La multi ani, Michael... oriunde ai fi!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

http://i56.tinypic.com/105oc3k.jpg

Asta e imaginea perfecta a lui Michael. In imponderabilitate pe scena, in lumina reflectoarele, extrem de vulnerabil - cu bratele deschise. Total daruit, nu stii pana unde bate lumina spre el sau de unde straluceste el...

Mai mult decat orice, asta e Michael Jackson...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happiness spune:

Pe 25 iunie s-au implinit 2 ani de la clipa nefericita in care l-am pierdut pe Michael...Ma uit pe canalele muzicale si ma ingrozesc...Oare il va putea cineva vreodata egala? Il va putea cineva inlocui? Tare ma indoiesc...

Mergi la inceput