Dor de Michael

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui happiness

Ma uit pe canalele muzicale si ma ingrozesc...Oare il va putea cineva vreodata egala? Il va putea cineva inlocui? Tare ma indoiesc...


Pentru mine? Nimeni, niciodata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happiness spune:

Astazi trebuia sa fie ziua lui...Nu gasesc alta cale mai buna de a-l sarbatori decat sa las un pachet cu hainute in fata containerului, pentru cineva care chiar are nevoie de ele...Pentru ca asta ar vrea el sa facem cu totii, sa ii ajutam pe cei din jur, sa facem noi insine o schimbare...Si sa ascult o melodie, macar, pentru a-mi mai ostoi dorul de el. Cred ca voi asculta "Heal the world". Ma gandesc ca se potriveste inca atat de bine cu cele ce se intampla astazi. Voi ce melodie veti asculta si de ce?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

La Multi ani Michael!
Mi-e dor de el!




bulinuta mamica de bulinel dragutel (19.07.2006 - 9:37) si

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Happy Birthday, Michael!

Oare cui, din cei care-l iubesc, nu-i e dor de el?



I miss u, sis!


Before you judge me, try hard to love me. MJ

creatii printre elucubratii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Michael

Eu am ascultat astazi aproape toata ziua: http://mjtunes.com/ (dar nu e ca si cum in rest as asculta altceva )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

http://www.youtube.com/watch?v=PivWY9wn5ps&ob=av2e


MJ FOREVER!!!!

giulia si alex-raoul (22.09.2002)
"Un copil este o raza de soare ce iti va lumina viata. Un copil e o promisiune a lui Dumnezeu ca viata merge inainte. Un copil e atingerea raiului. Un copil e tandrete si dulceata. Un copil e mereu surprinzator, emotionant, fermecator si captivant. Un copil e o minunata binecuvantare. Dar in primul rand un copil e dragoste."

Mergi la inceput