Guvernul Boc a cazut - what is next?

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

Mamaaa nu ar ajunge 5 sezoane de Mythbusters sa va scoata din cap ce v'au bagat Antenele.



Pai nu de la antene stiu de stirea asta, Xeno, am gasit-o in comentariile unui articol de pe un blog.
Cum care blog.
Uite asta: http://romaniadeieri.blogspot.com/2009/10/articolul-103-din-constitutie-si-logica.html



Fir'ar sa fie, ca nu-mi amintesc de unde m-oi fi procopsit cu el, cu blogul ala, cine l-o fi bagat in viata mea :)))

Citat:
Hai ca se poate! Nu pot ei minti cat poti tu gandi.

Tu ce zici, ar fi mai safe sa nu mai deschid niciodata link-urile puse de cetateanul de la care am aflat de respectivul blog?

P.S. ...ca numa' prostii invat de-acolo: http://romaniadeieri.blogspot.com/2009/10/putina-rezonabilitate-mon-president.html


Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Ileana iti spun eu de unde ti se trage: de la motto-ul blogului!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Aoleu, b.nica, sa nu carecumva sa deschizi linkul pus de ileana ca dai peste reclama RMG si nu vreau sa ai cosmaruri noaptea asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Capcaunule,ce reclama?Nu am vazut nicio reclama pe site-ul asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Pai am deschis primul clip din pagina; era de la realitatea si incepe cu reclama draga tie si mie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Fii antena aici b.nica. Un amanunt soc. Clipul este preluat de pe situl RealitateaTV, dar pe situl original NU APARE reclama RMG!
Asadar, RMG da si el un banut blogului romaniadeieiri. Frumos, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Capcaunule,ala cu trendul?Crezi ca d'aia ni l-a dat Ileana?Nu cred, crinisorul ei nu sta bine.
Aoleu m-am prins si enervat,.
Capcaunule rau esti!
Sa vad ce zice Ileana ca daca le ia apararea acelora de la Gold am scos-o din inima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Ce-aveti, fratilor, cu mine?
Cu ce v-am mai gresit tura asta???
Ce-ti veni, b.nica, sa ma iei la rost cu reclama aia? Crezi ca eu am pus-o acolo?? Sau ca pentru ea am dat link-ul???


De blogul ala am aflat de-aici. Se stiu vinovatii.
Mi-a placut, asa ca l-am urmarit.
Azi am intilnit pe la comentarii stirea despre Tadici si v-am spus-o si voua.
Atita tot.





Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Da' cu Goldul cum te ai?Nu spui nimica, nimicuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Pai daca aveam ceva cit de cit inteligent de spus pe tema Rosia Montana, o faceam pina acum, la topicul dedicat.

In principiu normal ca nu-mi place ideea, dar n-am studiat argumentele partii adverse, asa ca nu ma grabesc sa-mi dau cu parerea.


Triunghiul portocaliu *

Mergi la inceput