Fulgusori de nov-dec 2009 (130)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Lidia, sa fie cu noroc nasitul ( eu cred in asta... ca daca botezi sau cununi ti se intampla ceva bun... la noi asa e... si abia astept sa cunun si eu in primavara)


32+ AMR 8 sap Mihnea
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

Stephy, te invidiez ca stai la munteee,asa as fi vrut si eu o gura de aer curat si o priveliste cu creste de munteee, o plimbarica pe poteci de munte..
..bine, ai sa imi raspunzi ca si eu stau la mare..si o am in fata ochilor zi de zi..



Eu iubesc si marea si muntele.Noi suntem norocosi ca stam la munte,voi la mare...cred ca e mai rau de cine e departe de amandoua.

_
Ramona,mami deStefita (20.11.2006) si 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Lurairina, si eu cred ca ideal e sa stai la mare si sa-ti faci concediile la munte. Imi pare foarte practic


32+ AMR 8 sap Mihnea
aniversarea nuntii
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Raluci ai PM
Lidia si eu zic ca nasitul o sa fie de folos
Sthephy - bine ai revenit

Alooo, Andre, Elenic si restul - va stiti voi care, pe unde umblati, sunteti la somn?



monis cu poze sapt 36 +
si poze David Andrei by Miany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Multumesc Monis

_
Ramona,mami deStefita (20.11.2006) si 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

uau Monis ce poze superbeeeeee.Esti tare frumoasa,radiezi in toate pozele

_
Ramona,mami deStefita (20.11.2006) si 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Neata. Doar ce m-am trezit si e tare greu sa-mi tin ochii deschisi. Cred ca de la vreme...
Ieri am fost la cumparaturi si am luat tot ce ne mai trebuia pt bagajul de spital. Azi(daca o sa am chef) sa iau si de la farmacie ce mai trebuie si pot sa ma apuc de bagaj. Am cumparat si un termometru digital de la Chicco frumos rauuu...e portocaliu
Fetelor eu am o obsesie cu nasterea prematura. Si nu imi e frica de contractii(nu prea am avut pana acum) ca mai trec cu no spa dar ma gandesc ce ma fac daca se rupe apa ...s-a terminat smecheria. Paranoia de femeie gravida

RamonaC imi place mult semnatura ta. Felicitari pt cele 37 de saptamani.
Camy mai e putin. Nu te supara, nu te enerva, mai e putin si o sa-l cunosti pe Flavius.Asta e cel mai important. Si sa nu ne uiti cu poze, sa ne mai clatim ochii.
Pirelia bafta la dr.
Lidia bine ca te duci la Fundeni si nu in alta parte. Merge repede treaba si sunt destul de organizati.
Vazut pozele cu David. E tare frumossss
Laurairina si eu "trebuie" sa infulec dulciuri in fiecare zi. mai bag si niste fructe ca sa echilibrez balanta.

32+

http://bd.lilypie.com/iQIrp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

MONIS ce burtica ai...si ce ti s-a indesit parul. Ai pup iu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns edelyia spune:

buna burticute dragute!noi mai inainte am venit de la eco
suntem bine,ne dezvoltam normal in continuare.
raportez si eu nopti albe deja,ii chin pentru mine si datul jos din pat si incaltatul...e asta e...vb aia ma plang de normalitate,ce sa mai zica saracele burtici care stau la pat.
dimineata mai avem cateodata varaturi(imi impinge stomacul sub coaste,
n-are loc de el).
data probabila cam 23 noiembrie,parca nu mai am rabdare.saptamana viitoare vine si sotiorul acasa si vom merge si la tg.mures pt.un eco 4d.(de acolo venim cu mai multe detalii).deabea astept.
miany sa-ti traiasca baietelul si sa creasca mare,mare
va pup.aveti grija de voi si de burtici

delia 33+ Sandor-Cristian
AMR 7 SAPTAMANI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

buna ziua burtici, fac si eu prezenta, sa nu se mai ingrijoreze cuscra, de citit am citit, insa de scris n-am chef.
parca m-am desprins de ritm, v-am zis ca va fi altfel cand stau acasa, nu mai merge ca inainte, cand de nevoie trebuia sa stau cu ochii in calculator toata ziua la servici.
sper sa fiu mai prezenta zilele urmatoare. va pup

Mergi la inceput