Va place Mircea Badea?

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Citat:
citat din mesajul lui danat

Citat:
citat din mesajul lui Camelia

Mie imi place foarte mult! Nu pierd nici o emisiune "In gura presei".Daca ratez transmisia tv, sigur urmaresc inregistrarea de pe net. Mircea imi pare un tip cu foarte mult umor, spontan, inteligent.Sigur, frustrat cum el insusi o spune, dar inteligent.Cine il face ipocrit, lingau, pupincurist, sluga lui Voiculescu etc., presupun ca se uita la emisiune.Ca altfel de unde sa stie cum e Badea? Si daca nu le place, de ce se uita? In fine, grija mea e alta : renunta Badea la emisiune asa cum ne tot "ameninta " de o vreme incoace ? Ori se reprofileaza dupa cum l-am auzit spunand la radio Zu? Ar fi pacat! Cred ca formatul asta i se potriveste cel mai bine.

Rapid, farmecul vietii.



Camelia nu te-am mai vazut de secole pe aici!

Si eu sunt curioasa daca renunta la emisiune, dar pe de alta parte incerc sa il inteleg, de atitia ani o face in acest format si cred ca o simti si el nevoia, profesional vorbind, de altceva.
In acelasi timp, ma intreb ce tot ii reproseaza lumea ca e frustrat? De cand frustarea a devent asa un defect? Pina la urma fiecare avem, si stringem de-a lungul vietii, tot felul de frustrari mai mari sau mai mici Numai ca multi nu vrem sa recunoastem...
Mie nu mi se pare (aproape) deloc lingau sau cum spun altii. Chiar el a spus-o: i s-ar parea mai urit sa il vorbeasca pe Voiculescu la el in ograda, asa ca ce va asteptati? Sa il injure in direct ca sa nu mai para cuiva pupincurist?
Iar faza cu autostrada alora, e o mega-bataie de joc. Aia 40 km se numesc autostrada???? Pacat ca lumea inghite praf in ochi asa



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"It´s all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"









Danat si Camelia si toate care-l simpatizati pe Mircea, facem un fan club?
Recunosc ca nu apuc sa-i vad toate emisiunile, dar ii citesc zilnic blogul, e interesant si distractiv

POZE NAZDRAVAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Camelia spune:

Danateu,
Adita, facem si-un fan club.
Pana la urma, Mircea si-a pus azi penele si-a defilat in Piata Victoriei.O sa-l vedem in emisiunea de luni seara. Din punctul meu de vedere, n-a pierdut pariul dar inteleg de ce a vrut sa faca asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noa spune:


In seara asta a luat locul I la ,,Zece pentru Romania" la Realitatea TV,categoria jurnalisti. N-a venit sa-si ia insa premiul. A transmis ca el nu se considera jurnalist.
Incercati sa va inchipuiti ce fata a facut Tatulici si toti cei din sala.
Tipic Mircea Badea!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Camelia

Danateu,
Adita, facem si-un fan club.
Pana la urma, Mircea si-a pus azi penele si-a defilat in Piata Victoriei.O sa-l vedem in emisiunea de luni seara. Din punctul meu de vedere, n-a pierdut pariul dar inteleg de ce a vrut sa faca asta.

Rapid, farmecul vietii.


A dat filmueletul, maine il gasim si pe net. A fost haios. Tipic Mircea Badea





MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

www.realitatea.net/mircea-badea-a-aparut-gol-si-cu-pene-pe-fund--in-piata-victoriei---vezi-video_692715.html" target="_blank">Aici este filmuletul cu Badea gol si cu penele pe fund

Simpatic rau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Hello. Cine vrea sa paticipe la sondajul lui Mircea?
http://www.mircea-badea.ro/blog/


SARBATORI FERICITE TUTUROR!

POZE NAZDRAVAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Camelia spune:

Mircea s-a intors. Are iar emisiune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana83 spune:

Categoric NU.Mi se pare un infantil, un frustrat si-un instabil emotional.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:


un mascarici trist




Rasul e ca stergatorul de parbriz: nu opreste ploaia, dar iti permite sa iti vezi de drum. (Jeanne Wasbro)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Am ras mult la emisiunea de ieri,merita vazuta!

Mergi la inceput