Va place Mircea Badea?

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabi3604

Citat:
citat din mesajul lui adinell
... Si m-am exprimat cu DECI pentru ca era ca o replica la ceea ce a facut el, exact urmarea de la emisiunea la tv...

Adinella


Asta nu e deloc un motiv pentru a folosi "deci", no offence .
Asa, ai putea incepe orice fraza cu "deci", ca sigur fraza ta poate fi urmarea a ceva care apartine altcuiva etc...
niciodata "deci la inceputul unei expuneri, deoarece el se utilizeaza pe post de "in consecinta" (la ceva ce ai expus tot tu, nu altcineva )Scuze de off-topic



Deci, bine. Am inteles. Chiar daca nu se vede.


Andrei si Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AVoogt spune:

Nu nu imi place, absolut de loc.
Tin minte ca o data o critica pe Loredana ca intr-un concert ii iesisera "colaceii" de sub bluzita. Nu sunt fan Loredana dar a facut ata caz din asta si atat misto' de prost gust pe seama ei... timp de cateva minute de parca nu mai era nimic altceva de discutat, ceea ce m-a scarbit... el ca om , nu colaceii Loredanei.
De atunci chiar nu ma mai intereseaza ce spune

de

AVoogt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Noua ne place, il urmarim aproape zilnic plus emisiunea de la 18.00 de la radio zu (in general la ora aia suntem in masina, ne intoarcem de la serviciu)., Asta nu inseamna ca suntem de acord cu tot ce spune, adesea mai debiteaza si ineptii, dar este alegerea fiecaruia ce sa inghita si ce nu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

DA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Nu

„Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti, ceea ce spui si ceea ce faci.”Gandhi
www.de-azi.ro

inspiratie, dragoste, putere ... pentru cine crede ca nu mai poate.
http://www.youtube.com/watch?v=flRvsO8m_KI



quod me nutrit me destruit

http://community.webshots.com/user/Deusphoto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

omg, nu-mi place si nu mi-a placut niciodata. cum e pe sticla, asa e si-n realitate, grobian si grosolan si mediocru megaloman. ferentarii sa traiasca. ce m-a uimit intotdeauna a fost alaturarea lui teo cu mircea, m-a facut sa ma indoiesc ca teo e speciala daca e prietena la catarama cu nenea ala plin de ura si de spume si gol de cei 7 ani de-acasa.

diferenta dintre pamflet si mircea badea e ca diferenta intre eminescu si-un bocanc in gura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eu_logoped spune:

Citat:
citat din mesajul lui conchita

omg, nu-mi place si nu mi-a placut niciodata. cum e pe sticla, asa e si-n realitate, grobian si grosolan si mediocru megaloman. ferentarii sa traiasca. ce m-a uimit intotdeauna a fost alaturarea lui teo cu mircea, m-a facut sa ma indoiesc ca teo e speciala daca e prietena la catarama cu nenea ala plin de ura si de spume si gol de cei 7 ani de-acasa.

diferenta dintre pamflet si mircea badea e ca diferenta intre eminescu si-un bocanc in gura.

nimic




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zfcristina spune:

DA!
Chiar daca nu sunt de acord intotdeauna cu ce spune/face. Are momente in care chiar exagereaza, dar cu toate astea ma uit in continuare la emisiunea lui.
Si eu am frustrarile mele (nu mi-e rusine sa o recunosc)si am momente in care reactionez si ma comport exact ca el (grobian, grosolan samd....)
Daca toti am fi perfecti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

eu ma intreb cind o s-o ia de nevasta pe tzopmodela
ca o cam duce cu presul de ani foarte multi si nici nu se intrevede nimic...

nici eu n-am inteles de ce-i zice emisiunii "pamflet" ca nu e altceva decit un loc de "dat cu capul"...sint de acord ca e grosolan si frustrat dar mie tot imi place ...fizic vorbind, e cam pe gustul meu. cind e el in toane bune, e charming
si mai cred eu asa, in sinea mea, ca pe cit e de grosolan la televizor, pe atit e de mielusel in fata femeii iubite...numai gura e de el!
Asa-s oltenii: au o gura mare...si cam atit!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.


www.youtube.com/watch?v=fbwO7RAfwS4&feature=related/" target="_blank">soon, this will be me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noa spune:

Imi place la nebunie Mircea Badea! Este un tip extraordianr de destept si spiritual.Ador sa ma uit la emisiunile lui.

Mergi la inceput