Va place Mircea Badea?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Daaaaa!!!
Singur te tine in fata televizorului, te face sa zambesti, te face sa-ti pui intrebari...E chiar tare!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

Ati vazut fiasco de la sondajul de pe forumul realitatii?? au vrut sa-l sape pe Mircea, au picat singuri in groapa...haha

Andreea, sa-ti traiasca minunea de baiat! l-am vazut in pozele de pe webshots
Si noi crestem, imediat facem 7 luni!
Votati va rugam
http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat+de+fericit+e+copilul+tau+KLORANE ad1 si ad2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

Da. E un tip inteligent, frustrat asa cum bine isi recunoaste toate defectele. Are curajul de a spune lucrurilor pe nume, sa-ti starneasca intrebari dupa intrebari urmarindu-l.


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Bazar pt Mihaita

ambitioasa
Infertilitatea este o boala



Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OM e lucru mare


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Citat:
citat din mesajul lui ANDREEA11

Daaaaa!!!
Singur te tine in fata televizorului, te face sa zambesti, te face sa-ti pui intrebari...E chiar tare!!!

andreea

Alegeti viata! Avortul opreste o inima care bate plina de sperante...

http://community.webshots.com/user/andreeagogo


Sa nu generalizam. "ma" era mai indicat in loc de "te"

Ca sa raspund si la intrebare, ei bine, vezi tu nu-mi place. Il gasesc lingau, ipocrit si semidoct. But that's just me.

Mare e gradina lui Dumnezeu si multe animale sunt in ea :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaba-rema spune:

n-am stiut ca frustrarea cuiva e un defect.
si eu sunt frustrata , desigur din alte motive decāt MB.
habar n-am avut ca ar trebui sa-mi fie rusine de aceasta STARE DE SPIRIT a mea.

si eu gasesc ca MB e imatur dpdv inteligenta emotionala. si nu mi se pare nici asta un defect asa de grav...

mai are si alte defecte
atāta doar ca "lingau, ipocrit" mi se par ca nuca-n perete . Omu' are destule defecte ale lui ca sa mai fie nevoie de unele atāt de... nepotrivite .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

mie imi place chiar foarte tare
are o spontaneitate demna de premiat, o memorie grozava, un sharm irezistibil si un zimbet
era sa uit: arata orgasmic la patrat; cel putin dupa gustul meu...nu foarte musculos dar nici "lasat".
are un singur defect: o bruma pe post de femeie , nu-mi place "topmodela" lui nici de 3 lei...mi se pare afurisita si cred ca-l tine sub papuc.

si-mi mai place cind ride el cu pofta...e molipsitor si ma binedispune instantaneu.

are citeodata niste iesiri infantile, dar cine nu le are pe ale lui? sa fim sinceri! noi de cite ori nu dam cu bita in balta?

p.s. - cred ca nici o grasuta nu-l inghite ca mereu se ia de toate rotofeiele si "celulitoasele" de prin reviste

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mindy spune:

Bruma lui cred ca la primele semne de celulita va deveni ex-a.

e simpatic, si mie imi place genul ala de corp suplu la barbati. Intr-o vreme imi placeau mai pufosi, dar mi s-au schimbat gusturile :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mindy

]Bruma lui cred ca la primele semne de celulita va deveni ex-a.



nah...asta e genul care mai bine se spinzura decit sa manince o felie de paine sau un patratel de ciocolata

in schimb el mereu spune ca maninca "porcarii de prin benzinarii"...
cum o mai fi aratind asa bine atunci?? stiu, face sport dar totusi...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Allure, ba pot sa te contrazic Eu nu am fost niciodata o supla si, totusi, asa cum am afirmat si mai sus, imi place MB! Ca zice de celulitoase si rotunjele, asta inteleg si nu o iau personal. Ca daca e sa stau cu el face to face la o discutie, cred ca ne putem razboi cumva la etajul superior si spontaneitate. Nu uita ca prietena lui foarte buna teo Trandafir n ue tocmai o zina

Intorcandu-ma la celulitoase, el a afirmat ca face comentarii rautacioase despre cele care, in ciuda faptului ca nu arata atit de bine, se expun ochiului public in media, fara nici o jena, si sunt chiar mindre!
Ca, pe de alta parte, top modela lui a reusit sa ajunga o slaba si o "lucrata" dupa ce a fost o grasa, asta e meritul ei, jos palaria. Ca el se mentine ok fizic, cred ca e partial meritul lui, ca face sport, dar si al geneticii (si, de obicei, astia ai naibii nu pun grasime pe ei ).
As fi curioasa sa-l vad peste vreo 20-30 de ani, cand (poate) va avea si el familie si copii, ce pareri va mai avea despre subiect. Ca el cred ca e genul care arata ok si la 60.




Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"
Michael Jackson






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Nu imi place de el, dar nu am nimic cu el. Pur si simplu nu imi place de el, poate de ceea ce prezinta, nu imi dau seama...


Andrei si Adriana

Mergi la inceput