Va place Mircea Badea?

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mymy_diana spune:

Super barbat..... asta e nu prea este placut ca spune lucrurilor pe lume ,mie imi place foarte mult .javascript:insertsmilie('')

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Citat:
citat din mesajul lui aditapop

Citat:

Da, gasesti emisiunea pe net, pe siteul antenei3.ro, gasesti in meniu Sinteza Zilei si in fereastra care ti se va deschide alegi 14 ianuarie si ... run forest




Danke schon

POZE NAZDRAVAN


Gerne



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"It´s all for love... L.O.V.E."
www.youtube.com/watch?v=wuQKnuFBg2E" target="_blank">Michael Jackson - King of MUSIC
.... "Ok, everybody, that's a wrap!"






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobocel_07 spune:

Imi place ca e un om care spune lucrurilor pe nume insa are anumite fixisme de la care nu se abate niciodata.In rest mi se pare ok.

alexia_07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginamaria spune:

Mie personal nu imi place deloc. Nu inteleg cum poate cineva sa fie atat de nagativist. Uneori avem nevoie si de putin optimism in viata asta. Si pana la urma un om destept nu e cel care gaseste problemele,greselile si e tot timpul pus pe harta. Asta e cel mai usor si stim sa o facem cu totii. Hai cu idei, fa ceva constructiv nu distructiv.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Fetelor, sunt f curioasa: de cand si de ce nu mai spune la finalul emisiunilor: "Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul!"?


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008) ,
Filmulete
La Mare - sept '09
Poze din Egipt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Camelia spune:

Laura, Mircea a renuntat la celebra fraza imediat dupa alegerile prezidentiale cand s-a declarat uluit de realegerea presedintelui Basescu.Spunea atunci ca nu mai vrea sa vorbeasca despre Romania in numele romanilor pe care in mod eronat credea ca-i reprezinta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Multumesc, Camelia Chiar eram f curioasa, ptc el era tare mandru de fraza asta!


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008) ,
Filmulete
La Mare - sept '09
Poze din Egipt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana83 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Camelia
Spunea atunci ca nu mai vrea sa vorbeasca despre Romania in numele romanilor pe care in mod eronat credea ca-i reprezinta.

Intr-adevar, in mod eronat.Bine ca si-a dat seama intr-un final!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Citat:
citat din mesajul lui Camelia

Laura, Mircea a renuntat la celebra fraza imediat dupa alegerile prezidentiale cand s-a declarat uluit de realegerea presedintelui Basescu.Spunea atunci ca nu mai vrea sa vorbeasca despre Romania in numele romanilor pe care in mod eronat credea ca-i reprezinta.

Rapid, farmecul vietii.


Adica individul chiar isi imagina ca ii reprezinta pe TOTI romanii?!?
Ia te uita unde era 'box populi'!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petra spune:

Mi-a placut o vreme, pentru ca spune lucrurilor pe nume si avea o linie pe care mergea drept, dar de ceva timp a cam inceput sa o i-a pe aratura rau de tot. Nu stiu de ce? Din cauza goanei dupa ratting sau a teribilismului care i s-a suit la cap.
La fel a fost foarte bine vazut si Mihai Gadea la inceput dar dupa ce a inceput sa faca echipa cu nebunul ala de Stan si Ciutacu au denaturat cu totul emisiunea. Cand il mai invita si pe Badea in emisiune parca se intrec in a spune prostii. De aia i-a lasat balta si Cristoiu.

Parerea mea este ca faptul ca au devenit cunoscuti l-i s-a urcat la cap si rezultatele se vad !

Mergi la inceput