Oradea (47)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Daca nu mai scrie nimeni in octombrie, scriu eu, pentru ca vreau sa va arat ouale de perus.
Pe astea le-a clocit Peti 3 saptamani. Stati linistiti, ca n-au miros, pt ca nu s-au spart. De fapt se usuca continutul si se pot pastra.
Eu am unul vopsit rosu de la Pasti. E asa de usor, caci s-a uscat tot pe dinauntru. Vi l-am aratat la un moment dat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Salutare Oradea !
Care cum sunteti ?
Eu ma laud cu o indigestie

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

cum esti, Daria?
Nasoala indigestia!

Azi n-am avut vreme de nimic, da' am avut permanent in minte piesa asta.Abia am asteptat un moment de respiro sa pot sa ascult.



O seara frumoasa!!

cristina si Andrei
http://lbyf.lilypie.com/Q8wIp3.png

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Nepotica a stat azi la noi 9 ore si tot timpul si l-a petrecut cu mine, nu ma scapa din priviri. La plecare, i-am zis sa-si aleaga ce jucarie vrea sa-si duca cu ea acasa. S-a uitat la toate si nu i-a trebuit nimic decat pe mine, vroia sa ma ia la ei acasa.
Asa a coborat din bloc, la mine in brate, tinandu-ma strans sa nu cumva sa ma piarda. Eu inca asa iubire n-am mai vazut.
Toata lumea ramane paf cand vede cat tine fetita la mine. Si vreau sa va zic ca nu o "cumpar" cu nimic. Ii mai dau una alta, dar nu pentru aia ma doreste. E probabil o legatura sufleteasca foarte stransa.
Maine vine iar si sunt convinsa ca tot cu mine va sta.
E asa de draguta cum ma ia de mana si zice: "Hai!", iar numele mi-l repeta de n ori pe zi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Cu mare intarzierere si cu scuzele de rigoare

LA MULTI ANI CRIS!!!SA FII FERICITA SI IMPLINITA ALATURI DE CEI DRAGI!!!

Sper ca te-ai distrat bine.

Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

La multi ani, Cristina! Sanatate si tot ce-ti doresti!

P.S. Asa-i daca nu ne uitam pe prima pagina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Cristina

Care ati fost / mergeti prin oras, ce este ? Merita mers ?

Simnel, Maria e adorabila si stie ea ce stie

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Gagici

Daria-noi nu am fost.Niste prieteni ne ziceau ca au fost si abia si-au desprins copiii de nu stiu ce jocuri.Presupun ca e vorba de toboganurile gonflabile.

O duminica frumoasa!!

cristina si Andrei
http://lbyf.lilypie.com/Q8wIp3.png

"Mult timp am avut impresia ca viata mea va incepe in curand, adevarata mea viata.Dar mereu aveam greutati de infruntat, mereu ceva de rezolvat...Dupa aceea viata ar fi inceput.In fine am inteles ca aceste obstacole sunt viata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_or spune:

CRISTINA, iarta-ma ca nu m-am uitat nici eu pe prima pagina, iti doresc la multi ani fericiti si sanatosi alaturi de familia ta!!!

SIMI, chiar ca e emotionant sa vezi atata iubire, asa e Luca cu mama mea, cand e la noi sau suntem noi la ea nu se mai desprinde de ea, nici la wc nu poate merge ca e jale.

Monica, mami de Luca si 6+
Doamne, ai grija de minunea din burtica mea!

"Dragostea este indelung rabdatoare, este plina de bunatate: dragostea nu pizmu ieste; dragostea nu se lauda, nu se umfla de mandrie, nu se poarta necuviincios, nu cauta folosul sau, nu se manie, nu se gandeste la rau, nu se bucura de neleguire, ci se bucura de adevar, acopera totul, crede totul, nadajduieste totul, sufera totul. Dragostea nu va pieri niciodata." (1 Corinteni 13)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Deci avem mamici tinere si frumoase printre noi, din ce in ce mai tinere si mai frumoase?
La multi ani draga!

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput