Caritate - Michael Jackson & Fanclub

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Buna

Azi au mai intrat in contul de paypal inca 15 USD de la Loredana, un alt fan MJ care vrea sa ni se alature in incercarea de a face lumea mai buna. Multumim Loredana si speram sa se rezolve repede problema cu contul tau pe DC ca sa poti scrie alaturi de noi.

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Rall, da-mi si mie te rog un PM cu codul de la poza cu manuta. Sper sa pot sa pun pe blog, nu merge mereu, nu stiu de ce.

Ade, unde ai disparut? Ca aveam o vorba cu tine

I am alive and I am here forever
Michael Jackson

I won't be a rock star. I will be a legend
Freddie Mercury


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alexia27

Rall, da-mi si mie te rog un PM cu codul de la poza cu manuta. Sper sa pot sa pun pe blog, nu merge mereu, nu stiu de ce.

Ade, unde ai disparut? Ca aveam o vorba cu tine

I am alive and I am here forever
Michael Jackson

I won't be a rock star. I will be a legend
Freddie Mercury





Si eu am mai multe vorbe cu ade_ ... Sper sa apara curand...

Daria Nandini

http://b1.lilypie.com/KfqTp2.png

Am adus pe lume o minune!


Lucrusoare de daruit





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade_ spune:

Scuze,am fost la munte.Acum sunt aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade_ spune:

In data de 01.10.2009,am primit de la o mamica sufletista urmatoarele: 500 seringi 5 ml , 500 seringi 10 ml , 100 branule 22G albastre , 220 fiole gentamicina injectabila , 1 termometru , 1 biberon , 11 paturi , 1 prosop pentru baie si hainute pentru sugari.
In data de 02.10.2009 am primit de la o alta mamica o multime de hainute pentru sugari.Pe cele pentru interior le-am donat impreuna cu medicamentele de la prima mamica , la spital.Hainutele pentru exterior le-am donat unei mamici de gemeni care era internata cu ambii copii,unul dintre ei fiind la Terapie Intensiva ( cu probleme grave).
Tot pe 01 oct am primit suma de 1000 lei donata de un suflet mare din Bucuresti in contul asociatiei.
Mii de multumiri.
Cu drag,Ade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Bravo, ma bucur mult de reusite, Ade. Sper sa reusim cat mai repede si cu patuturile...Deocamdata nu stiu ce se intampla cu restul fanelor din club care au zis ca ajuta, unde sunteti?

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

motanik sunt aici si ce am promis asa ramane...nu am avut tp de nimic ..si raiffeissenul meu online merge greu de tot..dar maien pun 100 lei...pup

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Nu e timpul pierdut, nici trecut. Multe persoane au spus ca vor strange treptat si vor trimite tot o data.

Intre timp, nu v-au venit idei cu patuturile? Unde am putea gasi? Ade spunea ca nu au nimic exact stabilit pt patuturi. Ar fi bine daca am gasi noi oferte, variante, cred eu.

ADE poti sa ne spui sigur daca nu conteaza daca patuturile sunt din lemn sau metal? Stiu ca in spitale toate sunt de metal.

Eu am contactat 3 firme producatoare, respectiv distribuitoare care mi s-au parut mai ok. Mi-am dat seama ca este nevoie si de saltele pt. patuturile respective.
Nu spun sa le luam tot noi, numai ca la achizitionarea saltelelor vor trebui avute in vedere dimensiunile patuturilor.

Cu doua dintre firme am reusit sa comunic. De la a treia astept raspuns la e-mail.
Nu stiu daca am voie sa pun aici numele firmelor si site-urile lor.

Ideea e urmatoarea:
Firma 1 (din Brasov)
- patuturi de lemn albe - 299.00 lei
- saltea cu fibra de cocos, antimucegai, etc - 140.00 lei
- livrare 48 - 72 ore
- transport gratuit
- plata ramburs sau O.P.
- reducere 5% la 6 patuturi

Firma 2 (din Cluj-Napoca) - vad ca distribuie de la firma 1, de unde preturile putin mai mari.

Firma 3 (din Bucuresti) patuturi din metal - astept raspunsul.





www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Dar cele din Ikea? Cred ca sunt ieftine si ok, doar ca nu stiu cum se face cu transportul. Asta in caz ca sunt ok cele din lemn, sa vedem ce zice Ade.

Bubu, bravo, asa te vreau, Doamne ajuta!

Purple, ai si poza la patuturi?
Ai dreptate cu saltelele, cred ca daca reusim sa strangem destul ar trebui sa le luam noi cu totul, sa fie patul bun de pus deja in salon si primit pacienti. Nu fetelor??

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Am site-urile cu directionare catre produsele la care ma refer. Dar nu stiu daca am voie sa le pun aici. daca vreti, pe pm.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

Mergi la inceput