Bobocei de sept-oct 2008 IN SARBATOARE!!! (188)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamidestefan




Mi-am dorit sa iti urez LA MULTI ANI ..personal...dar se pare ca nu se va materializa dorinta mea...("prietenii" stiu de ce ..pe forum ..ca si la serviciu...unii te iubesc ..unii se fac ca nu te cunosc..ca sa nu zic altfel)...

asa ca am sa iti urez aici..SA AI SUFLETUL TINAR..CA LA 17 ANI INCA 100 DE ANI DE ACUM INCOLO...SA FII IUBITA...FERICITA..SI INCONJURATA NUMAI DE DRAGOSTE..ALATURI DE FAMILIA TA ...te pup

LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=990be2d9621797e852b848&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">BIRTHDAY PARTY :IZABELLA si STEFAN

www.onetruemedia.com/shared?p=990efcd5419f99be4eb8de&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MOTZ IZABELLA



[/quote]

1. Daca la mine faci referire, sa stii ca nu eram pe faza atunci cand ai lasat mesajul, apoi am uitat sa-ti raspund, tu nemaifiind online.
2. Daca ti-ai dorit sa urezi personal la multi ani, de ce nu te-ai dus?
3. Eu nu pot sa ma duc la cineva acasa daca nu am discutat in prealabil cu acea persoana si mai mult, daca nu am primit o invitatie. Si nici nu-i pot afla adresa pe shestache, e totusi un forum si chiar daca am legat prietenii, preferinte, incuscreli, sincer nu-mi permit sa ma afisez la usa cuiva.
4. Abtine-te de la comentarii si insinuari de genul "unii se fac ca nu te cunosc, ca sa nu zic altfel", nu esti deloc subtila.
5. Iti poti materializa dorinta pana la orele 24.

Mami de Eduard-Gabriel (17.08.2008)

Ticker Edi
Cat mai e?

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20KLORANE" target="_blank">Un vot pentru Crina! (aa1 si aa2)
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20KLORANE&page=3" target="_blank">Un vot pentru Razvanel! (c1)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nocom

Aaaaaa,

sa nu uit!!!!

Joi, 24 septembrie, ora 11, la Baby Expo, Daria va participa la concursul bebeilor care merg de-a busilea!!! A picat chiar de ziua ei si sper sa faca fata provocarii!!! daca vreti sa ne sustineti si sa o incurajati, va asteptam acolo!!!



mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

poze cu noi poze DARIA

poze APUSENI


Sa stii ca azi am vazut si eu listele cu bebelusii selectati...si din pacate ..noi nu suntem..cred ca ne-am inscris prea tirziu..
si chiar am observat-o pe Daria Anastasia ..nascuta pe 24.09..si ma gindeam ca poate e Daria ta..si iata ..chiar ea e ..

noi joi cred ca o sa fim pe acolo...nu sunt sigura ca fix pe la 11...dar te sun...ca probabil va dura putin pina incepe finala voastra.

asa ca ...va facem galerie ..de pe acum HAIDE DARIA

LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=990be2d9621797e852b848&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">BIRTHDAY PARTY :IZABELLA si STEFAN

www.onetruemedia.com/shared?p=990efcd5419f99be4eb8de&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MOTZ IZABELLA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

babymom ti-am vizionat pozele cu mare placereai 2 copii superbi,foarte reusiti sa va traiasca si sa va aduca multe bucurii!!! oricum "blondinu"m-a dat pe spate e asa de dulce



de David
Poveste




HAIDETI LA BAZAR SA O AJUTAM PE EMA!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paula-Laura spune:

LA MULTI ANI boboceilor care au mai implinit un anisor: Vladut, Vladimir, Daria, Eric, Eva si Alyssa Sa cresteti mari si sanatosi!

Nocom sa fi fericita alaturi de familia ta!

Am dat peste un articol care m-a destins, poate o sa va placa si voua reclama ilegala - considera acesta un avertismentcms/front_content.php?idcat=4&idart=47 (CD ti-l recomand in special )

Mami de Mihnea (09.10.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=7a2406b2610465e5331ebf&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreutac spune:

Babymom, bine ati revenit din concediu, pozele sunt superbe! Dragos tot asa blond era si inainte, ca parca n-am remarcat? Unde ati fost in Grecia? Eu ma inspir pt. anul viitor, speram sa reusim sa mergem in formatie completa (noi, pitica, bunicii si poate sora si cumnatul).

Si acum revenind la problemuta Evei cu burtica...Anca stiu ca si Carla a avut saptamanile trecute ceva gaze la burtica. Cum si in cat timp au trecut? Sa fie oare de la regimul antidiareic si de recuperare a stomacelului? Babymom, daca esti pe faza poate ma poti ajuta si tu

Lidia, clipurile sunt superbe, m-au emotionat tare.
Cd, am vazut si pozele voastre de la mot, Mikul e un dulcic (nu mi se pare deloc slab), iar Miss Karinuta si Anduta sunt super!

Andreea, cea mai fericita mamica de Eva Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Off, mai fetelor, nu merit eu atat bataie de cap!!! Serios!! Cand ne-om vedea (cu orice ocazie), ne pupam si ne felicitam. Asa este, eu am zis ca va astept la mine, dar sincer nu ma asteptam ca cineva sa-si faca timp sa vina.. stiti cum e...nu avem timp nici pentru noi, d-apai pentru altii. Imi pare rau ca am iscat polemici, nu asta a fost intentia mea... Chiar, nu am spus nimanui adresa, desi v-am ivitat!!! Imi cer scuze!

Deci zi asa, cuscra, nu te-am invitat, ha?!?! Pai nu zisei eu ca va invitez pe toate!!

Lasand gluma la o parte, iertare ca am creat discutii, sper sa ne vedem duminica (eu atunci am propus petrecerea boboceilor) si totul sa revina la normal

Va pup cu drag

mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

poze cu noi poze DARIA

poze APUSENI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlexaM spune:

La multi ani Nocom! Sa ai o viata lunga si fericita alaturi de frumosii tai copii!

Multa bafta Dariei joi!!!

Babymom, bine ai venit inapoi.

Babytza, imi pare rau ca esti suparata...sper ca e ceva minor si o sa treaca repede.
LA soacra te ajutam si noi de e nevoie.
Ce mai face Monica si bebe Dragos?

Vreau de mai mult timp sa intru si sa va spun ca in Feeria s-a deschis un magazin cu produse alimentare bio. Au si fructe si legume proaspete si congelate, si carne (vita, porc, curcan) si lactate si muuulte altele. Este langa Prenatal.

Multa sanatate va doresc!

Matei Gabriel povestea nasterii
Matei Gabriel 24.08.2008 foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreutac spune:

Paula, foarte tare si adevarat articolul! Trebuie sa ne bucuram fiecare de copilul nostru unic, asa cum este el: mai plangacios, mai fitosel la mancarica, mamodependent, etc. Eu deja o "amenint" pe Eva cu faptul ca atunci cand isi va da intalnire cu un tip o sa ma tin scai de ei, asa cum face ea acum cu mine

Andreea, cea mai fericita mamica de Eva Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Lidia Daaa, Dari Anastasia este chiar dariuta mea! Ar fi frumos sa ne vedem acolo. Eu ser ca in ziua aia Daria sa nu se trezeasca devreme si tuncea sa fie somnoroasa....

Unde ai vazut lista cu participanti? Ca as vrea sa vad daca ne intrecem cu Maya de july morning sau ea este in alta zi?

mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

poze cu noi poze DARIA

poze APUSENI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidestefan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nocom

Lidia Daaa, Dari Anastasia este chiar dariuta mea! Ar fi frumos sa ne vedem acolo. Eu ser ca in ziua aia Daria sa nu se trezeasca devreme si tuncea sa fie somnoroasa....

Unde ai vazut lista cu participanti? Ca as vrea sa vad daca ne intrecem cu Maya de july morning sau ea este in alta zi?

mami de Daria Anastasia (24.09.2008) si Matei Tudor (11.07.2004)

poze cu noi poze DARIA


poze APUSENI


ea e duminica

http://www.babyexpo.ro/b/index.php?op=competitia_bebelusilor

LIDIA de Izabella-Cleopatra (20.09.2008) si Stefan-Eduard (21.08.2006)

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=990be2d9621797e852b848&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">BIRTHDAY PARTY :IZABELLA si STEFAN

www.onetruemedia.com/shared?p=990efcd5419f99be4eb8de&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MOTZ IZABELLA


Mergi la inceput