Prematurii-Esentele tari se tin in sticlute mici15

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

OFFF cat am scris ,fug sa termin mancarea(ca nu se termina singura) Luca doarme(cred),multe lunite pline de fericire si sanatate mica esenta Luana Emilia

Sa stiti ca m-am servit cu poze de la toate(la care am gasit bineinteles)ar mai fi de la Dalma,Ayla,Sorylea...daca aveti vre-o melodie preferata puteti sa-mi spuneti ca la capitolul asta stau rau...si pana Sambata filmuletul e gata asa ca de aveti poze noi sau vre-o preferinta spunetimi
Va fug....

LucaDaniel -22.10.2008
povestea mea
Slideshow
asa sunt eu
vrem si noi un vot www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=5/" target="_blank"> cva1.jpg si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=16/" target="_blank">val1.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliapapusa spune:

Va multumesc din suflet pentru raspunsuri.Luta mea plange azi la fiecare part cate 10 min.Offf ce ti-e si cu astea

de luta Stefania Gabriela (13.09)
poze luta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaela2009 spune:

Iulia, legat de intrebarile tale, deja ti-au raspuns fetele, dar as mai vrea sa completez:1. incearca sa nu faci dusuri fierbinti, iar daca schimbi absorbantul la 2 ore atunci este hemoragie(asa mi s-a spus din spital)
2.Incearca un nr mai mare
3.Ziua e indicat sa pompezi tot la 3 ore iar noaptea la 4 ore. Eu asa am facut si uite ca la 7 luni inca mai am lapte si pot pune si in congelatorSi e bine sa bei multe lichide. Eu inainte de masa lui Dennis pompez si apoi ii dau la sticla.
4.La ochi nu e indicat sa se foloseasca ceai de musetel, niciodata!!
Serul fiziologic e bun.
5. Se mai intampla sa le apara mici bubite, daca nu e de la detergent poate sa fie de la caldura. Sa ai grija sa nu o imbraci gros si sa foloseti hainute din bumbac.
6.La varsta asta un copil mananca si doarme, nu are ce face acum

Sper ca te ajuta aceste informatii

http://forum.desprecopii.com/forum/photo_album_edit.asp?sqldtl=79836

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikaela2009 spune:

La multe lunite Luana!!Sa-ti dea Dumnezeu multa sanatate, sa cresti mare si frumoasa

http://forum.desprecopii.com/forum/photo_album_edit.asp?sqldtl=79836

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_bld spune:

Salutare fetelor si bun venit celor noi.Eu chiar daca nu am mai scris,am intrat mereu sa vad ce faceti.Valy,o sa pun si eu azi poze noi cu Ana Maria,am fost sambata in sfarsit la ea si am ramas socata de cat de mare a crescut.Ma bucur ca sunteti bine.
La multi ani Luana
Multi pentru toti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

neatza,ok cami astept poze noi o sa incep sa ma documentez ca sa iasa bine filmuletul incerc sa fac ceva special(sa vad ce-o iesi)de nu fac un filmulet clasic

LucaDaniel -22.10.2008

povestea mea
Slideshow
asa sunt eu
vrem si noi un vot www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=5/" target="_blank"> cva1.jpg si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=16/" target="_blank">val1.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

o sa pun cateva filmulete eu l-eam vazut si mi-au placut cele predispuse la sa nu se uite

www.youtube.com/watch?v=ziIH3YE-Rng&feature=related/" target="_blank"> scrisoare catre mama
www.youtube.com/watch?v=oeBNJbyOfDI&feature=related/" target="_blank">ruga unui copil
www.youtube.com/watch?v=hWG8ZXdb50I/" target="_blank">jurnalul unui copil nenascutdaca nu merge asa asta este linkul http://www.youtube.com/watch?v=hWG8ZXdb50I

LucaDaniel -22.10.2008
povestea mea
Slideshow
asa sunt eu
vrem si noi un vot www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=5/" target="_blank"> cva1.jpg si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=16/" target="_blank">val1.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliapapusa spune:

C.vali superbe filmuletele.pe cel cu jurnalul il stiam este atat de tragic sa ucizi o finta atat de minunata curata si nevinovata.Oare de ce exista astfel de persoane?

de luta Stefania Gabriela (13.09)
poze luta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

stiu am fost nevoiata acum 9 ani sa fac si eu asa ceva era o sarcina toxica,imi era fff rau nu puteam nici sa stau in picioare regret si in ziua de azi...de nul faceam azi aveau un ditamai flacaul sau domnisoara

LucaDaniel -22.10.2008

povestea mea
Slideshow
asa sunt eu
vrem si noi un vot www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=5/" target="_blank"> cva1.jpg si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=cat%20de%20fericit%20e%20copilul%20tau%20klorane&page=16/" target="_blank">val1.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_bld spune:

Fetelor,am pus poze noi si un fimulet,sa vedeti cat am crescut.
Valy,am vazut 2filmulete,dar cam intrerupt,sunt intr-adevar emotonante.

aici e fimuletul?action=view¤t=Video002.flv

Mergi la inceput