ARADENCE DC (128)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Alina a, si-a facut Alina mamografie deja, dar mie nu vor sa-mi faca acolo unde a facut ea ca n-am peste 35 ani. Pe Victoriei zici la centrul ala medical. Ca eu vreau sa merg.
Si pe ai mei o sa-i dau la Elsa la Palat, ca si la gradi tot cu ea fac si le este draga.


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

no cred ca am luat-o razna de m-ar vedea careva ar rade si cu curu de mine Ma tin de nas si suflu Miha, da stiu ca ne-ai dat de lucru



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat

Alina a, si-a facut Alina mamografie deja, dar mie nu vor sa-mi faca acolo unde a facut ea ca n-am peste 35 ani. Pe Victoriei zici la centrul ala medical. Ca eu vreau sa merg.
Si pe ai mei o sa-i dau la Elsa la Palat, ca si la gradi tot cu ea fac si le este draga.


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

ada se numeste rubio,pe victoriei tel 0257338062,zi ca vi din partea mea(alina rezidenta)e un dr tare cumsecade.

alina mamica bulinei Elisa(20 iunie 2007)




povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Clau, si io la fel!
Alina a, merci mult de tot!


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ALINA.A mersi ! Mao bucur ca mai apari in zona!

Cat despre Miha si recomandarile ei io-s cu vata inmuiata in apa cu sare varata in nas E mai usor decat cu suflatul ala

MONI cu www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA (01.01.2006) si www.dropshots.com/TUDOR1" target="_blank"> TUDOR (14.08.2009)
"Cainii latra,caravana trece."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

si io tot cu vata'n nas



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Voi va tineti de sotii , io is la lucru astept un evaluator de la BCR pt apartamentul ala vandut cu prima casa . O zis ca vine la 18:30 si cine stie cand termin.
Si io o sa incerc faza cu vata si apa sarata ca de aia cu suflatul stiam.

Veste buna pt moralul meu ... azi am vandut un apartament in 2 ore. A venit gagica, i-a placut, i-am explicat ce si cum, a platit un avans si i-am facut precontract. Ma bucur pt ca deja eram cu moralul la pamant ca nu vand nimic.

Tot am vrut sa intreb si io de ce va faceti mamografii si una alta si de fiecare data am uitat. O sa revin cand am ceva timp.



Sa-l ajutam pe Sebi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Flavia felicitari pentru apartamentul vandut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

mama da ce naspa mi-e acum...am tras pe nas o gura de apa sarata si acum ma ustura gatu

Flavia, felicitari pentru apartament! La cat mai multe!




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Alina.a, ma bucur ca ai reaparut!
A scris Ada, da, mi-am facut mamografie deja la Euromedic. Am o prietena care lucreaza acolo si mi-a recomandat-o pe dr. Anca Roman, e tare draguta.

Flavia, mi-am facut mamografie asa de control, sunt baba , am peste 35 de ani si 2 nasteri. N-am mai facut niciodata.
Felicitari pentru apartamentul vandut, la cat mai multe!

Ada, ce s-a discutat la sedinta? Probabil numai maine imi raspunzi ca tu nu prea intri pe DC de acasa. Cum rezisti?


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput