Gravidutze si mamici de Cluj -133-HAI ELENA!!!!!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

salutare si de la noi!

am ajuns acasa, a fost un concediu de vis pt toti, piti era in al noualea cer, a stat toata ziua in apa, a dansat seara ca era disco pt bebei, cu ocazia asta am ajuns sa purtam rochite si sa ne si placa, hihi, bratara avem, ce mai, suntem domnisoare!

noi am fost la scufundari, la rafting, a fost foarte bine, hihi, e groaznic acum , mai ales prima zi de lucru a fost nasol...ata e, hihi, mai trebe si munca!

Elena-mami mai ai putinitca rabdare ca inca putin si vine comoara!

Andreea-imi pare rau ce ai patit, dar sunt sigura cum ziceau si fetele, ca va fi ok data viitoare

Ioanamami de Sara-si eu zic sa incerci cu gradi, poate o iau.inca putin si cine are casa frumoasa?

Adriana-felicitari mami invatacel,hihi!

ma duc sa mai citesc din urma ca ati avut un spor de numa,hihi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bex spune:

Hello

Adrianagata examenul?
Meli bine ca a fost ok totul si v-ati distrat:)

Elenutza, zic si eu sa lasi lucrurile sa se intample, stai linistita, Carina a venit cu fix o saptamana dupa termen! Cred ca Alex intreba de restaurantul Milenium, nu de gradi:) Ca la gradi Milenium e Tiadris:)

Gabitzo sanatate si voua si noua Noi azi am chiulit motivat dela gradi, pe motiv ca asta mica a vomat azi-noapte de cateva ori si am decis sa o tin acasa...dar cred ca foarte bine puteam sa o ducem, pentru ca abia cum a adormit, cum doarme in mod normal cand vine de la gradi. Cauzele nu stiu..pot fi mai multe, tinand cont ca de dimineata a baut lapte in mod normal, a mancat fructe uscate si a baut apa destul de multa, fara sa mai vomeze, cred ca nu mai e o problema...in plus nu are absolut nicio alta manifestare, m-a innebunit cu scumpul de ei de Fan (Stefan) de la gradi...acum sa vedem dupa masa....eu suspectez un ton pe care l-a papat aseara (conserva riomare), doar ca poate a ajuns si putin ulei...nu stiu sa vedem. Pe de alta parte sunt ceva viroze care se manifesta prin tulburari din asta digestive...daca se repeta, luam masuri, deocamdata nu i-am dat niciun medicament, am considerat ca nu mai e cazul...si daca e ok, maine merge iar la gradi....

Cam astea sunt noutatile noastreo zi buna tuturor




Co + Carina Alysa (13 noiembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Salutare!!!

Alex Milenium e cum mergi spre Huiedin,dupa Gilau o faci la stanga si mergi vreo 2 km jumate prin padure,apoi ajungi.E un peisaj superb acolo.Mergeti pana e cald,sigur iti va placea.

Elena e normal sa te simti asa.Ultimele zile sunt cele mai grele.

Meli bine ai revenit din vacanta!La ce hotel ati fost???Ca eu acuma ma informez pt la anul.Daca om fi sanatosi,vrem sa mergem si noi.

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)
Ingeras mic,mami,tati si Bea nu te vor uita niciodata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bex spune:

Gabi Vad ca am fost gand la gand cu explicatiile:P, noroc ca a venit Ramo si a lamurit situatia

Baietii nostri gardinari in premiera de azi cum au fost? Stefan, Patrick?

Ioana(Sara)din cate stiu la gardi de stat primesc si sub 3 ani daca merg singuri la baie, papa singuri..si ai o pila buna...sa o ia totusi inainte de 3 ani Succes!!!!

Co + Carina Alysa (13 noiembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

fetelor la cat is de obosita nici nu ma mir ca raspund tot anapoda

eu credeam ca se refera al gradi , dar oricum si la restaurant e super frumos, nu am mai fost de cand eram insarcinata cu Drgos cred, dar ii un peisaj superb

acum l-am pus pe Drgaos la culkarica , sper sa doarma pana la 17 cand vine tati de la munca ca sa ma odihnesc si eu

insa vad ca vecini de sus au treaba si scartaie patu de numa , sunt numai muncitori insa poate au prins ceva

o dupamasa placuta

Elena , mamica lui Dragos Stefan (9mai2007) si
AMR Iulia Anamaria (DPN 11 sept)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

meli ma bucur ca ati avut un concediu de vis, chiar ma gandeam la voi cum e timeeea????/
asteptam poze

Elena , mamica lui Dragos Stefan (9mai2007) si
AMR Iulia Anamaria (DPN 11 sept)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Elena, m-ai distrat cu muncitorii aia Eu iti inteleg nerabdarea, zau! Am fost asa fericita ca nasterea m-a luat pe nepregatite, altfel tare greu mi-ar fi fost si mie. De felul meu, sunt foarte nerabdatoare!

Co, deci asa se explica absenta iepurasului! MI-am bagat eu nasul la grupa iepurasilor si am vazut ca nu e papusica, dar am zis ca poate intarziati! Si eu cred ca de vina e tonul, e destul de greoi, cu atat mai mult daca e conservat, dar e un lucru bun ca a vomat si acum s-a hidratat si a papat de regim! Sper din tot sufletul sa nu fie vreo viroza, desi nu prea cred! Si Sara e bine, a scos-o unchiul de la gradi si era tare vorbareata si vesela, spre deosebire de dimineata! Si ea, ca si Cari are o preferinta deja in randul baietilor, tot weekendul mi-a fact capul calendar cu Luca, cum o ia el de mana si o duce la papa si cum ii da masina si din astea. Hm....Precoce fetele noastre!

Oana, delfinasul Maria era ok de dimineata, putina tulburat-o Sara cu plansul de dimineata, dar sunt convinsa ca au uitat rapid.

Meli, ce ma bucur ca a fost reusit concediul vostru si nu ati avut parte de niciun incident! Felicitari printesei pt rochite!

Baietii, gradinarii, pe poziti?

Gabriela, mami de Sara (29.08.2007) si bebe mic 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

nu pot sa cred, mi s-a trezit si are 39,3, jur ca simt ca nu mai pot, acum vad ca i-a erupt un colt de molar.dar oare chiar poate face asa febra de la dinti?simt ca o iau razna deja.de cateva luni tot bolnave suntem...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Salutare!!!

Am terminat si cu examenul asta..am din nou restante la somnA durat mult (3 ore), a fost mult de scris(9 subiecte) si am fost muuulti (aprox 150). Rezultatele maine.

LA MULTI ANI, ANA!!!!!

Ioana, asteptam sa aflam ce e bebe din burtica! Cat despre gradinita eu zic ca n-are rost sa te grabesti fiindca copiii din cresele de stat de la grupa mare sunt de aceeasi varsta ca Sara si Alexia. Si cam toti nu mai au pampers si mananca singurei. Si din cate stiu eu, nu cred ca o poti inscrie la gradi daca n-are 3 ani, sunt reguli de-ale lor. Oricum, poti incerca.

Gabi, intr-adevar, e foarte aiurea de cautat job acum. Dar nu ma dau batuta inca

Alex, ce fel de job caut....eu am terminat Stiinte Economice, sectia Marketing, acum o sa fac Afaceri Internationale la master. Orice post in domeniul economic e binevenit.

Co,Gabi, pe mine ma strange in spate cand aud de vomitat, nas infundat....Sper din tot sufletul sa fiti bine, Si eu impartasesc ideea lui Gabi, daca n-ar fi bolile, gradinitele ar fi ideale.

Ada, Ioana, Victo,ce fac boboceii vostrii?

Anca, cum e Stefan?

Meli, welcome back!!!

Gata, am dat raportul! Alexia doarme si eu nu stiu de unde sa incep, casa e cu susul in jos, mancarea nu e facuta...cred ca o sa incep printr-un somn, ca-s treaza de la 5:30.





MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

ABSOLVENTE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Asa deci, se pare ca Patrick pierde teren! DAr lasa, sa cunoasca si alti baieti CArina, Sara si alte fetite, ca sa stie cit valoreaza si Patrick!
Noi de miine numai! Miine mi-am luat liber, sa intervin rapid in caz de stres mare!

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput