Mamici de fulgusori de nov - dec 2009 (99)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

RamonaC - eu eram cu userul comun si cu uleiul...
Simina - mai pune un punct pe listuta: picaturi pentru sot (cand i se face rau de la cumparaturi)
In alta ordine de idei, multumim, buna lista

monis 31+
acum si cu poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

SIMINA mama ce ai scris acolo zici ca te muti,e bine ca macar ti-ai facut listuta eu nici macar un rand nu am facut poate ma duc azi sa cumpar cadita pt bebe si ceva hainute sa vedem

Alexandra 30 + si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 10 luni 26.09.2006

Povestea nasterii lui Andrei
Asa creste Andrei
Burtica
Bebica din Burtica
www.youtube.com/watch?v=D9FkTd7Yt2k" target="_blank">Melodie speciala pt indragostiti
www.baby2see.com/small_babies.html" target="_blank">Copii Nascuti prematur

Un copil este o Binecuvantare de La Dumnezeu
Nu da cu piciorul la sansa de a deveni mama.
Avortul Este o Crima !!!!



AMR 10 Saptamani Si Ne Intalnim!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Kathy esti o scumpica . Merci pt intentia cu crema. Ce sa fac acuma...o sa ma resemnez si o sa incerc si eu de maine uleiul de masline, ca in seara asta mi-am pus tot sanosan.

Ramona,
32+ DOMINIC ANDREI
noi 3
AMR 8 SAPTAMANI MAGICE!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Monis m-am gandit eu ca tu esti harnicuta la ora asta. .
Analize la ficat nu mi-am mai facut de multa vreme. Dar dr mi-a zis dupa cativa anisori de la operatie ca s-a regenerat. Oricum el acuma indeplineste si rolul splinei asa ca e cam solicitat saracul.

Ramona,
32+ DOMINIC ANDREI
noi 3
AMR 8 SAPTAMANI MAGICE!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Chiar asa...vineri cred ca ajung la dr de familie sa-mi iau prenatalul pe luna asta. As putea sa-i cer sa-mi dea sa fac si eu analize ca si asa nu am facut nici o analiza cu trimitere de la ea. Oare ce analize se fac pt ficat? Sa stiu ce sa-i cer. Ca daca las sa-mi zica ea...... Asta in cazul ca o sa mai fie fonduri si nu ma pun aia sa le platesc...

Ramona,
32+ DOMINIC ANDREI
noi 3
AMR 8 SAPTAMANI MAGICE!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Am intrat repede sa va spunem ca noi suntem bine. Am fost azi la eco si bebe are 1830gr, dar din pacate este inserat destul de jos. Pe vineri ma duc si la un control ca sa verificam colul, pentru ca nu s-a vazut la eco...Avem un avans de dezvoltare de 6 zile
va pup si va doresc o seara buna

Betty78 31+ si Mario-Alexandru 16 aug 2007
www.flickr.com/photos/15923681@N07/" target="_blank">Pentru cine vrea sa ne admire
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Lorelix, Casa de piatra !!! Sa fiti sanatosi si fericiti impreuna!

------------------------
31+ David

Albume foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Bravo Dienutze,ajunge cu munca.

Elenic da' se vede ca ti-ai facut temele ,nu o pagina doua ,e vorba de ceva capitole.Sper ca esti bine cu colul,uite la Lumi a crescut.Cu diabetul nu stiu prea bine ce sa iti zic,dar poate il fentezi.

Ionelamaria iti vom tine noi de urat cand ramai acasa in concediu.

Krelia te asteptam si pe tine sa zici ca ai ramas in sfarsit acasa in prenatal.

RamonaC sa-mi zici si mie cum ies masuratorile cu tensiometre diferite.Cred si io ca-i bun remediul asta pentru constipatie,numai cand ma gandesc ,imi vine sa fug la buda.
Cu dormitul in pat cu lucrurile bebelusului din burtica,imi amintesti de first time.Asa eram si eu,nu mai puteam de fericire cand ii cumparam ceva...acum nu mai e chiar asa,ma incadrez in bancurile alea cu primul copil,al doilea (si al treilea) postate parca de LauraB.

Simina faina lista .

Betty felicitari pentru bebe grasunic.
Daca nu te deranjeaza intrebarea...ati inceput tratamentul lui Mario?In cat timp ar trebui sa aiba rezultate?

Ancutza ce faci draguta?Esti bine?

Monis super capitolul 99 deschis in 09.09.09.

_
Ramona,mami deStefitza (20.11.2006) si 27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Felicitari Lorelix!!!Casa de piatra!!!Sa fii mereu fericita cum ai fost astazi!!!

Am vazut pozele,sunteti frumosi amandoi si radiati de fericire.Imi place mult si burtik de 30s

_
Ramona,mami deStefitza (20.11.2006) si 27+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shtephy spune:

Simina tin pumnii maine la teste.Rezultatele cand le ai?Pe loc?
Si eu merg maine sa fac sangele si urina.

_
Ramona,mami deStefitza (20.11.2006) si 27+

Mergi la inceput