Breaking News - 2

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Nelia : eu am scris intr-un mesaj mai demult ca am vazut niste poze cu Michael, Debbie si copiii.intre timp, mi-am amintit, dar n-am mai scris: erau in revista OK ! magazine.

in legatura cu Jermaine, mie cel mai mult imi place cum l-a caracterizat Taraborelli, citez : "aproape talentatul Jermaine".asta-i ca si cum ai zice ca esti putin gravida.

ce cred eu despre Jackson-si este ca trebuie sa fi avut un dinte impotriva lui Michael, pt. ca daca nu s-ar fi desprins din trupa, i-ar fi propulsat pina la urma pe toti cu talentul lui urias.

pe Derek Clontz, nu-l cred eu, am mai zis asta, numai ca amintiti-va ce a zis Michael la "This is it", citez : "See you in July".eh, mai stii ? o fi July 2010 ?!

Anka : mi-a placut filmul cu Michael/Elvis, cel mai mult m-a mirat figura aia : ridicarea pe virfuri.hm, n-as fi crezut ca o avea si Elvis.
si inca ceva : nu mi-am pus niciodata, nici macar o milisecunda problema ca, de ex.: Freddie si-a inscenat moartea.

Am I invisible because you ignore me ? - MICHAEL JACKSON

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

Please Vote Michael Jackson for person of the year of 2009!



Am I invisible because you ignore me ? - MICHAEL JACKSON

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

Un mic preview al trailerului de la This is It, care va fi prezentat la VMA, aici : http://www.mtv.com/videos/news/436323/michael-jacksons-this-is-it-trailer-premieres-on-sunday.jhtml#id=1620875

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

Din ce vad eu acolo, this is NOT it, ca sa zic asa, si am vazut si goldie pants, zambesc amar, cred ca o sa fie nemaipomenit filmul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Am gasit ceva interesant, nu stiu dak ati vazut..mie mi se par relevante unele asemanari....







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

si fotografii cu copii si MJ pe care nu le vazusem pana acum...



vai... si filmul asta....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

Nu vazusem filmuletele, sunt geniale cele de la ei de-acasa, vazusem doar Craciunul cu Omer Bhatti...

Pe mine Blanket ma termina...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Blanket e super dragalas...inca un film cu el...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

Lisa, cred ca e vorba de o fetita ce seamana foarte tare cu Blanket, eu asa o simt... dar nah, oricum sunt dusa, ma asteptam sa inceapa sa cante abc, you and me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui astrojunkie

Lisa, cred ca e vorba de o fetita ce seamana foarte tare cu Blanket, eu asa o simt... dar nah, oricum sunt dusa, ma asteptam sa inceapa sa cante abc, you and me


da...acelasi cantec ma asteptam si eu sa il cante.....
iar in ceea ce priveste identitatea....nici eu nu sunt 100% convinsa ca e vb de blanket....dar dak totusi nu e, asemanarea e izbitoare....

edit: cred totusi ca m-am inselat, sigur nu e blanket...of m-a indus in eroare

Mergi la inceput