IN BANAT LA NOI ACASA (12) FELICITARI AIDA

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

fetelor eu despre campania Jucarii versus branule vi-am atras atentia! Diana s-a prins ;)


INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna


'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine' Sf.Anton de Padova

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Buna dimineata.
Sunt in picioare de pe la ora 6 si prepar mancaruri lichide si semisolide pentru baietoi bolnav. La serviciu am parte de multa intelegere si sprijin, directoare si colectiv super.De treaba doctorul Boia. Chiar exista si oameni buni pe lumea asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns digutix spune:

BUNA FETELE
ela multa sanatate lui robi, dragul de el cu cate s a pricopsit,insanatosire grabnica!
claudia cum sa nu ma prind....urmaresc inca vreo 2 bloguri care fac treburi de genu'.ma bucur enorm ca sunt oameni care fac ceva si pentru sarmanii copii chinuiti.
noi de dimi am fost la analize, azi am scapat de impuns vea, am luat doar din degetel.tanti doc zice ca suntem pe drumul cel bun si poate nu va mai fi nevoie in noiembrie de alta biopsie medulara
pisicuta pe timeea inca nam inscrs-o, mai aut oferte, poate gasesc mai rezonabile , sau chiar si alt profil cum ar fi inotul.timeea a facut cateva luni de gimnastica si i-a placut mult insa s-a intamplat sa ii trebuiasca ochelari si nu mai putem continua.spor la pregatit partiul si noi pe 17 avem a lui timo:)
ela pe la ce scoli esti?ma refer in ce zona:)

DIANA-mami de pitici nazdravani
http://community.webshots.com/album/573570652XqaNKL?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns digutix spune:

LA MULTI ANI ARPI !pui de mihi
SA CRESTI MARE SI SANATOS!

DIANA-mami de pitici nazdravani
http://community.webshots.com/album/573570652XqaNKL?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Doamne Ajuta! Diana ne-ai dat o veste minunata , ma bucur enorm , Timotei e pe drumul cel bun sunt sigura, Doamne Ajuta in continuare!

aaaaaaa deci Mihi se ascunde sa nu dea de baut :


LA MULTI ANI ARIPI, sa traiasca voinicul din ceata, sa creasca mare, sa fie sanatos si voios, sa aduca numai bucurii parintilor

Claudia ma bucur ca ai intelegere la locul de munca, e cel mai important asta, eu era sa-mi pierd serviciul din cauza ca eram des in medical cu Deni cand era mica pitica.


INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna


'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine' Sf.Anton de Padova

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

LA MULTI ANI Arpi!

Sa fii cuminte si ajutor pentru mami, zau ca e o femeie deosebita, pe care noi o iubim

Ela, imi pare rau sa aud ca e bolnavior Robi. Insanatosire grabnica si usoara!

E o toamna cam crunta cu virozele astea, si Lucas a incasat-o dupa mine cu febra si rosu in gat. Asta e. Trece.

Pisi, eu sunt in sfarsit mai bine. In concluzie, in mare parte din cauza lipsei de timp nu am intrat. Dar vad ca nu mi-a fost prea greu sa recuperez, ca nici voi nu ati excelat cu scrisul

Clau, draga, esti o inspiratie, ca de obicei. Pupici.

Diana, Doamne ajuta si sanatate lui Timi. Eu am incredere si sunt sigura ca totul va fi bine.

Nu in cele din urma: Laura, e asa de faina Maya ta ca imi vine sa o smotocesc toata! Iar poza cu Base e geniala. Am fost si noi la targ, ne-am intalnit si cu Mihi, dar cu Base nu Stateam cu Mihi si povesteam ca amandoua ne gandeam la Clau si cat de bine s-ar fi simtit ea acolo. Deci Clau, sper ca ai sughitat bine sambata, ca noi te-am pomenit!

Da poi Laura de la Bucuresci pe unde s-a disparut?

Fac si eu pe desteapta, dar o fac frumos ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

hmmmmm m-am cam zuitat da sambata pana acu se poate, se poate insa sa fi sughitat, mai ales daca m-ati pomenit prin asa locuri mumoase bai si voi ati ratat pozele zilei girls.


INGERASUL EMMA AIDA
ALATURI DE SEBI

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna


'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine' Sf.Anton de Padova

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Avem si noi jucarii de dat. Cum sa procedam?
digutix, eu cresc prescolari.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:

pra ashilea !

Mai intai, un www.ecardfunny.com/birthday-cards/general/lovely-birthday.html" target="_blank">LA MUUULTI ANI ! pentru Arpi de Mihi. Sa cresti mare, sanatos si cuminte, sa inseninezi viata parintilor tai si sa fii un frate bun !

Am intrat iuce, am shicit prantra randuri si revin manie cu mesaj mai lungutz.

gabi mi-s pran zona si nu prea, ca mi-s tarie prinsa cu diverse.
claudia ma bucur ca v-o fost fain la italieni. Vadzut molaraie, su-per-be. Io shciu ungei As.Pavel de cand am fost la "Trestioreanu" la verisoara sotului. Daca va pot ajuta si eu cu ceva, cu mare drag. Numa' da luni incolo , ca in we suntem plecati la nunta.
Laurico m-am topit...fara cuvinte. si pentru tine si pentru piscotica Maya.
digutix ce veste buna, tin pumnii si in continuare + de marti alaturi de voi, Doamne Ajuta! sa fie bine.
ela sanatate multa la flacau, sa treceti repede peste.
Pisicuta multamim ca eshci pra faza, ca si draga doamna Claudia sa ne mai scoti dintre treburi ca cte-o cantarie faina.

Io mi-s cam zaluda da cap, ca m-a suparat tare netu' ca o mars ca pasta si in plus, am batut magazinele sa-mi caut toale da nunta, ca-i mai simandicoasa .
Sala ma rupe-n doaua da ma tzan da ea ca s-o mai dus dan slana si in rest, cu treburi pran casa si pra langa, ca toace fumeile.

Va tzuc pra tace si sa avetz grija da voi.



www.onetruemedia.com/shared?p=88028d9eaeae0f93a00846&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Povestea licuriciului EMMA !

Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!
si

" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!" - G. Funakoshi
" Un copil este o iubire devenita vizibila" - Novalis


Spre tzel!
www.tearsandhope.com/emptyarms_video.html" target="_blank">Empty arms
www.life-care.ro/res/bio/biofan.png" target="_blank">Bio
Concediu '09

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Morning fete banatene, orisiunde v-ati afla!

Poftiti la micul dejun! Am pregatit multa tarie si aromata, ceai cu miere si lamaie, lapte, capucino, ciocolata calda si proaspata si buna!

Azi am ales o melodie de mare exceptie, care-i un adevarat pansament pentru inimioarele indragostite: "Love is all around" a formatiei Wet Wet Wet



Cu intarziere, dar din tot sufletul, ii zic si eu voinicului Arpi, pui de Mihi, LA MUUUULTI SI FERICITI ANI! SA FI SANATOS SI SA AI O VIATA MINUNATA, PLINA DE IMPLINIRI SI SATISFACTII PE TOATE PLANURILE!

Laura, ma bucur tarie ca ai mai bagat o geana pe aici, dar ma necajesc cand vad cat stress ai pe cap! Mai pune si tu cata jos, trage adanc aer in piept, intinde-ti picioarele, si-o jumatate de ora macar rezerva-ti-o micilor tale capricii! Prinde foarte bine la tonus!

Gongy, scumpa, de cand te-ai impozat cu Baselu nu ne-ai mai zis nimica! ... Sa-ntelegem ca nu ti-ai revenit din euforie??? Ce mai face Maya scumpa si frumoasa??? Ai mai dus-o la gradi???

Diana, ma bucur tare mult ca-i mai bine Timotei! Asta-i o super-veste! Doamne ajuta! ... Am o prietena care si-a dat fetita la balet. Daca vrei ma interesez de pret si conditii de inscriere si te anunt ...

Gabi, ai tai cupii ce fac? Ceva conserve bune ai mai pus pentru iarna???

Ela, ce mai face Robi??? Ai schimbat locul de munca, sau atmosfera s-a mai decongestionat pe acolo??? Eu m-am bucurat foarte mult cand am citit ca te ajuta mult colegele de la serviciu sa treci peste impas!

Claudia, tu unde "dai cu sapa" acolo? In Germania s-au mai indreptat lucrurile dupa criza economica, sau inca va mai confruntati cu probleme?

Nu'sh ce sa mai zic, asa ca inchei abrupt, nu inainte de a va transmita calde imbratisari tuturor!

Dori, mami de Vladuc (17.10.2003) si Raduc (15.10.2005)!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui LICURICI



"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatra, orisicat de tare, se macina si trece stand, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgand!"


Clubul miorlaitorilor
Ziua Pisoiasilor

Mergi la inceput