ARADENCE DC (127)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Haideti la cafea cu un pahar mare de apa langa!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ADA iau eu o cafea

Bafta azi prichindeilor la gradi!

MONI cu www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA (01.01.2006) si www.dropshots.com/TUDOR1" target="_blank"> TUDOR (14.08.2009)
"Cainii latra,caravana trece."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Ceau fetele.Nici Maia n-a plans prima zi la gradi dimineata, dar a plans dupa-amiaza cand s-a trezit dupa mama.Miercuri a plans dimineatza ca ea vrea la gradi cu mine, si astazi la fel.Astept zile mai bune.
Miha multi ani fericiti impreuna!
Eu marti am fost terminata toata ziua , abia m-am tarait pana la gradi sa o aduc pe pitica acasa.Ieri am fost bine dar am avut de recuperat treaba de luni...
Pana la urma maine la terasa Aradul e intalnirea de mamici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Salutare,

Intram si noi in randul plangaciosilor, nu ca a plans dupa mine ci nu a vrut sa se trezeasca, mi-a fost mila de el ca nu vroia deloc sa se ridice si ca atare a inceput sa planga cum ca nu vrea la gradi ca vrea sa doarma. Tocmai de aia vreau sa va intreb pe cele cu stadii vechi in ale graditei: la cate ii culcati pe copii seara?
Va fi si la noi mai greu cateva zile pana isi va face programul si se va obisnui cu trezitul si mai ales cu mancatul, mi-a spus atat educatoarea, cat si ingrijitoarea, ca si-a facut greata cu mancarea, lucru la care ma asteptam. Dupamasa insa mi-a spus mami ca a cerut de 3 ori mancare.

Sa-l ajutam pe Sebi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Flavia, nici Adelina n-a prea mancat, a dormit si s-a trezit cand a mers Calin dupa ea, ar mai fi dormit . Azi dimineata nu stiu cum s-a trezit (ne-am culcat f tarziu aseara ca am fost plecati la niste prieteni la Horia). In rest i-a placut, n-a plans, nici n-a cerut laptic la culcare.

Ada, intreab-o pe Iulia cum s-a comportat Adelina.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Alina, am intrebat-o pe Iulia si mi-o zis ca n-o mancat Ade, ca s-o tot ridicat de la masa. Si mi-o mai spus ca o venit Calin dupa ea la amiaza.
Flavia, ai mei erau obisnuiti sa-i duc la gradi abia pe la 8 si ceva, iar acum la 7 fix e trezirea si la si un sfert, maxim si douazeci de minute iesim pe poarta. Ne culcam cel tarziu la 22.15 dar tot nu e suficient, ca nu se trezesc klumea, ar mai dormi. Se vor trezi mai usor dupa ce se schimba ora la sfarsitul lunii. In rest eu n-am treaba deloc cu ei la gradi. Lui Vlad ii e tare usor si ca a mai fost un an inainte si ca e cu Iulia in grupa.
Azi ma duc cu Iulia la dentist ca i s-a facut ca o rana in guritza si o deranjeaza foarte tare.
Deocamdata a ramas la Aradul intalnirea de maine, eu zic la 19. zice cineva altceva?


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Ada, eu vin, numa ca intervine ceva neprevazut nu vin, dar nu ajung pe 19. Sa stii, sa nu stai singura pe acolo in caz ca mai intarzie si alte fete.

Sa-l ajutam pe Sebi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Vesti proaspere, aburinde ...

Bogdi nu a mai plans, a mancat dimineata gris cu lapte si la amiaza a papat doar supica de zarzavaturi, ca spanac si carnita nu a vrut. La plecare au primit prajitura cu nuca.

In seara asta o sa incerc sa vad daca il pot culca la 21:00.

Sa-l ajutam pe Sebi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

de Bogdan cel nazdravan (05.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ada, n-a luat-o Calin la amiaza pe Ade, la 16 si ceva a mers dupa ea.
Si ea a mancat f putina supa, felul 2 nimic, avea chiftele marinate, mancarea preferata a lui Dragos la gradi.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

Ce de copii cuminti pe-aici ,la toti le place la gradi
Si eu cu emotii de nu le pot duce ,David va merge doar din 14 ,azi am fost sa ii facem analizele si luni sunt gata ,mai trebuie sa facem radiografie eu si Pityu.
David momentan e incantat de ce ii povestesc eu despre gradi ,dar vedem noi atunci cum stau lucrurile.
Flavia felicitari lui Bogdi mancaciosu
Gabi sunt curioasa daca sunt in aceasi grupa Ioana cu David ,ar fi interesant
Miha ce fain ca a-ti fost in concediu doar voi doi. Si eu vreau ,dupa cateva zile sau mai bine zis ore as simti lipsa copiilor si nu mi-as gasi locul ,dar putina relaxare m-ar mai invia ca tare lesinata ma simt ,s-a cam adunat oboseala si greu mai imi revin.

Am pus cateva poze http://www.dropshots.com/ildi25#date/2009-03-23/19:47:27

Noapte buna

Ildi cu David (2 mai 2006) si Ivett( 25 iulie 2008)

Mergi la inceput