ARADENCE DC (127)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Miha, bine ai revenit!

Moni, oficial incepe in 14, dar ii primesc si de la 1 sept, numai ca sunt toti gramada (fiind si putini si unele educatoare mai au concediu), nu se fac activitati,etc.
Raul incepe in 14 daca ies analizele bune...ca anu trecut ne-a facut figura si n-am putut sa-l ducem decat din oct, ca la analize i-au aparut viermisori

Vineri, vin si eu dar mai tarziu sau vin si nu stau ptr ca a fost ziua unei prietene si aseara m-a sunat sa-mi spuna ca vineri ne vedem Vad io cum ma impart sa ajung la ambele intalniri




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

No Clau, ce ciuda mi-i ca vineri nu esti numai cu noi!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Miha, bine ca v-ati relaxat si ati povestit. Vic a fost ok fara tine?

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat

No Clau, ce ciuda mi-i ca vineri nu esti numai cu noi!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)


si mie, dar n-am putut sa-i spun ca nu ma duc ca sigur se supara...si n-as vrea



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinamoro

[blue]Cristina, voi nu o lasati pe Mara la program prelungit?


O lasam de maine pana la 17, ca asa au zis educatoarele (pana pe 15 or sa vina in ture) azi nu erau pregatite.

Am emotii pe 12 cand merg sa o iau.

Aaaa, era sa uit....foarte frumoase pozele de la ziua Adelinei, recunosc ca le-am vazut azi dimineata pe fuga in timp ce mancam, dar mi-au placut. La Cuibul Cocorilor ati facut, asa-i?

de Mara 18.01.2007 si Dora 24.03.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

A sunat Calin pe Angi educatoarea...el ii mai stresat ca mine ...
A zis ca Ade e ok, n-a plans, se joaca, a fost de 2 ori la pishu ...eu sper sa nu planga dupa cateva zile cum se intampla la unii copii.

Miha, bine ati revenit!
Asteptam sa ne povestesti mai multe.

Fetelor, eu nu stiu daca vin vineri la intalnire, s-ar putea sa plecam la Bihor...daca plecam sambata atunci vin.

Edit: Cristina, da, la Cuibul Cocorilor am sarbatorit.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristale spune:

Alina frumoase sunt pozele de la ziua lu Ade. Si ce fain ca ii place la gradi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Na gata, am recuperat copilul. A fost cuminte, a mancat bine, s-a jucat, a socializat. Am gasit-o certandu-se cu un baietel care vroia sa-i ia scaunul pe care statea ea. Educatoarea a spus ca nu are probleme de adaptare, dar stie ce e al ei si nu cedeaza. Nu a facut pipi nici pe ea dar nici acolo.
Intrebare: sunt 32 copii in grupa si doar 22 paturi. Cum se procedeaza cu dormitul? Ca nu pot pune 2 copii intr-un patut, si asa sunt destul de micute.
Alina, Flavia, Ada, Gabi, ma bucur ca s-au adaptat copiii asa rapid si ca le si place
Nico, tu nu ne-ai povestit cum a fost cu Maia la gradi...
Miha, nici n-am stiut ca ai fost plecata, doar ma intrebam de ce nu ai mai postat...unde ati fost?(ca io-s mai picata de pe luna in ultima perioada)

As vrea sa o dau pe Dora la cresa dupa un an...Din pacate Gradinita Postei nu mai are grupe de cresa. Unde mai stiti sa fie?

de Mara 18.01.2007 si Dora 24.03.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

PP 14 are cresa. Bine ca n-a avut Mara probleme. Sa speram ca nici n-o sa aiba.
Miha a fost cu sotul la clisura Dunarii ca sa sarbatoreasca 13 ani de casnicie. Miha, multi si fericiti inainte va doresc!


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Ioana a plans azi dimineata la gradi si nu s-a mai dezlipit de fusta mea...Cred a fost doar teatru, ca mi-a zis educatoarea de dupa masa ca e super ok, a mancat tot , a dormit si nu a plans deloc. Tot asa putini copii ca si ieri.

Mergi la inceput