King of Pop Michael Jackson (11)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Pt ce sa ma supar? Ca m-ati inteles gresit?

Ca pt altceva nu am de ce. Clar e mai bine aici.
Subliniez ca am facut forumul ala cand toata lumea se intreba ce sa facem, ce sa facem...nu l-am facut pt altceva.
Asta ma deranjeaza ca nu ati inteles...si deja ati ajuns la "sper sa nu ne ducem o parte acolo, o parte aici", cand nu asta mi-a fost intentia. In fine...


"You are the cry that turns to laughter, the sweetness and the morning after"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Purple



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Hai ca vroiam sa iti dau si un pm, ca am picat cam prost acum ca am sarit eu repede si na, acum sunt aia rea.
Ok, scuze daca am inteles gresit dar ai postat link catre alt forum desi aveam deja aici subforum creat, scuza-ma, m-am speriat ca o sa se mute lumea si n-ar fi corect nici fata de Mirela care a actionat extrem de rapid (i-am dat mesaj aseara si azi cand am deschis deja era subforumul creat ) sa ne faca placerea. Si cum am zis, ne-am gasit aici, hai sa mergem mai departe.

Inca o data Purple si apreciez ca ai facut ceva ca sa ne tii pe toate aproape.

Unde ati disparut toate? Acum ca avem subiecte gramada...sa nu ziceti ca-i prea mult? Ca daca da, aveti toate acces la userul comun si butonul delete.
Haideti la discutii!

p.s. Sper sa ne mute doamnele moderatoare aici in coltisorul nostru si celelalte subiecte.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Mirela

Motanik pt tot ce faci!

Nici mie nu mi-a venit sa cred cand rasfoiam DC si am vazut subforumul. E super, si cu singuranta va fi si mai extraordinar de acum inainte.




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Eu sunt martor ca Purple a avut cele mai bune si sincere intentii. Numai ca s-a suprapus cu Mirela, si de unde dimineata nu stiam in ce parte s-o luam, acum ne-am trezit cu doua forumuri. Nu vrea nimeni sa ne splitam, dimpotriva! Si nici tendinte anarhice nu am detectat la ea



I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Nu e nimeni "aia rea", dar normal ca te simti tampit cand ai vrut sa faci un lucru bun si cineva iti sare la breton (nu am oricum breton).

Si nici nu cred ca ne trebuie "sef".

Si Mirela este "the best" si tocmai ca si pt ea am vrut sa fac ceva, ca sa nu o mai disperam.

Si de fapt, toate facem ceva in memoria LUI, nu pt altceva.

Inca un SI....daca vreti sa imi treaca supararea..maine vreau sa ii calc eu goldie pants, daca ma intelegeti..dar asta e alt subiect

"You are the cry that turns to laughter, the sweetness and the morning after"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melku spune:

olalalaa, ce schimbare!

sincer, nu stiu daca e in bine...cred c-o sa ne pierdem. incetul cu incetul...mie-mi placea asa, toate la gramada.


Mirela


****************************
We must learn to live and love each other before i’s to late

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Si nici nu cred ca ne trebuie "sef".



Omg, daca la mine te referi, i'm out and over.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui motanik

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

Si nici nu cred ca ne trebuie "sef".



Omg, daca la mine te referi, i'm out and over.



Motanik-o..eu voiam raspuns la goldie pants. Acuma de ce esti rautza? Nu am spus nimic mai mult decat am spus, nefacand referire la nimeni.
Mai bine tac decat sa ma cert la subiect MJ
Iar EDIT: sa nu crezi ca nu inteleg si apreciez ce inseamna munca facuta de tine sau de Mirela. Te rog nu mai imi interpreta mesajele.

Ba ma cert, daca vine cineva si o ridica pe Madonna in slavi.


"You are the cry that turns to laughter, the sweetness and the morning after"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Purple, nu sunt rautza dar supararea ta pe mine e si mie mi-ai raspuns. Daca cineva crede ca ma dau sefa, inseamna ca trebuie sa ma retrag si gata, nu-i nici un bai, chiar nu am chef de dezbinari aici si mai ales sa le produc eu.
Cat despre goldie pants, la mine n-au fost niciodata asa ca nu am ce sa iti ofer. Ti-am oferit o floare, in semn de scuze.

Ok, eu una am incheiat discutia asta, sper totusi sa nu ramaneti nici una suparata pe mine.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput