Puiuti de Randunici 2008!! (305)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nicoleta

Luny, noi am facut test cu Focus, dar ni se pare micut in spate. Adica tot asa, Matei cu piciorele flexate daca statea la somn in spatele scaunelor... unde mai pui ca sotul meu plange dupa cotiera culisanta... Eeeei, Skoda asta!! La asta nou break ma refer. Mai micut decat Corolla... C-Max nu aveau la reprezentanta, ca ne interesa si pe noi, desi e scump se pare...

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

la ce model de Focus ati facut test?...Mufa sta minunat in scaun,are loc! de obicei sta pe mijloc, dar e o gramada de loc si in spatele scaunului din dreapta ca a stat si acolo, iar al meu are cotiera culisanta la sofer..ma rog, s-a stricat de curand poet ptr ca e model Ghia?..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Luny, modelul era Ford Focus Trend benzina 110 CP.

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

sau 115? Nu mai stiu exact caii...

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Ma trage vremea asta spre butoi... cica pana marti ploua... Oooooofff!

Nicoleta, mama lui Stefan si a lui Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

multumesc fetelor pt. incurajare
am emotii!
la 2 trebuie sa fim la spital
sper sa va pot anunta de cum au
decurs lucrurile!
sa ne tineti pumnii!

AMR 1 ZI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

HAI BB MARC!!
NASTERE USOARA, BLANKA, ITI UREZ DE PE ACUM!sper sa prind maine deznodamantul fericit, inainte sa plec!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns randunici spune:

No..gata!! I-auzi la ea-sa nu-i priasca vacanta!Baaai..dintr-atat?! Ia colea un sange de taur si-o felie de rulada cu nuca,ca eu una tre sa-mi ridic glicemia,m-a rapus Mihai!
Cat l-am alergat..degeaba-tot el a castigat-sunt dezmembrata

Olgu ti-am zis-e mortala Sandwoarma ta Mi-a placut ca n-avea nicio treaba-valu' o tavalea,ea zambea fericita

luny asa face si Mihai.Duce la gunoi tot ce-i cer sa duca..dar si alte alea Zilele trecute ma intreba Dan de ce am aruncat tzepusa pentru pui si paleta pt.cartofi.Aseara am gasit o farfurie de ciorba..

Olga-EXACT asta asteapta si Dan-sa duca gunoiul,sa-i aduca diverse..Sunteti de comaSaracii copii!

Maia,Nico,Ioana,Valentina,Cata,Ralu-bine ati revenit,Simoburtica,Blanka..BLANKAAA-maineee?!! Doamne-ajuta sa fie totul bine!! Stai sa scot mademoisellele la lumina:

Hai blanka!! Hai Marc-te asteptam cu drag acasa!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Hai ca asa am invatat eu la scoala DC-sa scriu chestii randunicesti-cu userul comun Ati inteles-eu am scris precedentu',da?!Hic!
Si editez,ca sa termin ce am de zis si sa ma bag in pat,ca altfel risc sa ma preling (iar) de pe scaun.
luny,Oana,Andreea,cine mai e pe picior de plecare in vacanta-distractie placuta,copilasii sa fie jucausi si sanatosi si..sa ne-auzim cu bine

Si mai zic una si fug.Parcul nostru,ala mare si tare,s-a umplut in we de mirese si alaiuri.Nu stiu ce i-a apucat ca inainte nu era o atrctie pentru ei.Nu ai loc sa intri-de volane si volanase,care mai colorate si infoiate,de jobenuri si fracuri,de alaiuri fara numar,brazi impodobiti,ochelari de soare Sa-l fi vazut pe Mihai ce mirat se uita la tantiile gatite de gala,iar cand a vazut o mireasa cu umbreluta de-aia dantelata,s-a uitat in sus si a inceput sa zica-"poua,poua"
Hai gata-am plecat-va rog sa-mi incuiati usa-tre' sa dorm!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maia37 spune:

Sunt rau de tot in butoi.Tatal meu a fost diagnosticat cu cancer de esofag si are metastaza gr.4.Imi vine mereu sa plang si-mi vine tare greu cand ma gandesc ca peste ceva timp nu voi mai avea cui spune tati.Joi vin cu sotul in Buc. sa-l operez...si mor de frica pana va veni raspunsul biopsiei si mai ales sa-l vad pe el bine.Tare greu imi este...mami e tare suparata...
Nu stiu cum sa am mai multa putere sa trec peste problemele astea si sa fiu mai optimista caci de o luna incoace am numai ganduri pesimiste...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

mutumim de urari, fetelor, asa sa fie!
Maia.. imi pare tare rau..putere multa voua!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput