King of Pop Michael Jackson (10)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Am mai ascultat odata SMILE.....Sa pot dormi .........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Birth-reborn mi-au placut impresiile la cald! mai ce ma bucur ca a iesit treaba asta!

m-ati innebunit cu videoclipurile.. si inca nu le-am vazut pe toate.. mai las pe deseara..


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

Eu Rocking Robin, imi place tare mult



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cory_box spune:

fetelor, dificil cu insomnia asta intr-adevar.mi-am facut un ceai de tei cu miere poliflora si tot nu am reusit sa adorm (tre sa schimb mierea cu una de salcim, da astia n-au asa ceva).si pt. ca tot bintuiam, peste ce credeti ca dau ?...wow ! wow ! wow ! dar pt. ca este sub forma de poza (si nu se poate incarca aici) am pus-o pe blog.mergeti acolo neaparat, si pina ma trezesc maine (probabil pe la 3 dupa masa), vreau sa-mi ziceti care e posesoarea .

hint : ai mei nu sint cu siguranta, ca eu am numai 50 de kile si nu port decit tanga

!!! mergeti pe blog, big surpriza

Michael thank you.Thank you, thank you, thank you

I believe Michael is alive.And I don't lose hope

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Meeeyyyy, VOI NU SUNTETI NOR-MA-LE!!!
Cum pana mea sa scriu si eu ceva cand tre sa citesc capitole intregi din urma? Ei, ia ziceti?

Nici nu mai stiu ce voiam sa spun...intai SUPER TARI flash moburile, super tare monumentul si ce au facut fanii...mi-ar fi placut sa fiu acolo...

bei, io nu am leac...citeam pe repede inainte un text la un cantec pus de voi aici si trecand in viteza peste un "get the pain" citesc "goldie pants" uuuuu, merg repede rew rew rew sa vad ce naiba....no, drpet penru care goldie pants ruulz...la mine pe desktop, maaari cat tot ecranul!
Iar cu berbantul...pai il doare fix la baza, zice mersi ca eu stau cu Michael toat ziua si toata seara, ca asa el el free sa se joace pe calculator


aaaa, sa va zic, cautam ieri un soft prin niste cutii cu diverse si dau peste o agenda veche, cu poza lui Michael din Thriller lipita pe coperta si o gramada de poezii pe care le-am scris atunci. Ma duc sa iau agenda si vin c o mostra


I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Asaaaa, ia uitati ce declaratii poetice ii faceam eu lui Michael fix pe 6 decembrie 1993!

My life belongs to you now
I don't know, I don't care how
Crying night and day for you,
Hearing your voice singing too
All the time I realize
Everywhere I see your eyes
Looking for the rainbow in the skies




Mai am una in romana, care listeaza "Michael te iubesc", da nu o mai scriu ca deja




I'm alive and I'm here forever

Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

neatza fetelor....michael (oriunde ai fi sper sa fie vreme buna, ca la noi toamna incepe sa-si faca simtita prezenta....)
vad ca iar ati avut o noapte alba si ca o continuati una si buna cum ca MJ ar fi alive.....sper din tot sufletul si eu....insa treaba cu marilyn monroe care le face cafeaua de dim.........hmmmmm...nu prea imi convine......
alexia super poeziile
love ya michael, o zi buna si o saptamana plina de MJ tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

o stire de ultima ora...se pare ca mj va fi inmormantat joi, am auzit acum la europa fm...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Neata gagici!
Doar pagina 12??? Eeee, se schima foaia...nu ati avyut inspiratie, cred si eu, daca Michael e la Anka

Alexia wow, ce poeta esti! Frumos...eu recunosc ca ii scriam doar numele in nshpe feluri posibile, dar atit.

Nelia multumim de informatii

Cory esti de coma cu chilotii aia sexosi Recunosc ca am purtat din aia dupa cezariana, ca asa bine tineau burta dar nu i-am prezentat lui Michael dupa aceea.
(vezi ca nu e frumos sa faci misto de cele mai rotunjoare, daca tu ai norocul celor 50 kg )



Hobby

******************************************
www.youtube.com/watch?v=IeVt9UEUh-8" target="_blank">
"If you wanna make the world a better place,
Take a look at yourself and then make a Change"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

trezireaaaaaaa in scurt timp o sa suferim si noi de insomnie

neliaeu stiu ca E a fost acuzat si el de molestare doar ca era vb. de Priscilla pt ca avea 14 ani cand s-au cunoscut si au locuit impreuna si cica nu s-a atins de ea pana a crescut

mai io nu cred ca un medic poate fi atat de inconstient incat sa-i administreze propofol fara sa aiba aparatura necesara de resuscitare si sa fim seriosi daca MJ folosea acest medicam de atata timp stia si riscurile si putea sa-si achizitioneze un EKG si un defibrilator.
Chiar in 26.06 i-am facut fetitei un RMN si a fost "adormita" cu propofol dar m-au pus sa semnez ca sunt de acord si ca nu i-am administrat nici mancare nici bautura cu cel putin 4 ore inainte(exista risc de aspirare in plamani)iar pe urma a trebuit sa semnez si ca s-a trezit.



copil special in viata mea

Mergi la inceput