Mamici de fulgusori de nov.dec 2009 (90)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lylyana.ion

Ziua buna gravidute si nu numai,
Ma numesc Lili si sunt o viitoare mamica de baiat ce se va naste in jurul datei de 12 noiembrie, la Spitalul Filantropia, cu dl. dr. Calciu. Avand in vedere ca voi intra curand in concediu medical, voi avea posibilitatea de a fi la curent cu toate noutatile si totodata sa invat din experientele voastre, sa citesc sfaturile voastre.
Sa auzim numai de bine!
Lili

29



bine ai venit
esti cu mine in aceeasi zi 12 nov,nu cumva neam vorbit amandoua

29+si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 10 luni 26.09.2006
Asa creste Andrei
Burtica
Aniversarea nuntii
Bebica din burtica
www.youtube.com/watch?v=WdxRmcgsKDQ" target="_blank"> Melodia care ii place lui bebika din burtica
www.baby2see.com/small_babies.html" target="_blank">Copii nascuti prematur

Un copil este o Binecuvantare de La Dumnezeu
Nu da cu piciorul la sansa de a deveni MAMA.
AVORTUL ESTE O CRIMA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

i am back...ce sa va zic...la eco bebe s-a comportat magnific...s-a expus in toata splendoarea lui. greutatea este normala pentru cea de 29 -30 saptamani. Am intrebat doctorul de nastere, si mi-a zis ca pot naste si natural pentru ca am bazinul lat, deci numai in cz de risc extrem va apela la cezariana...raportez numai vesti bune...pupicei la toate fetele vechi si noi venite!

A da viata te aduce mai aproape de divinitate, deci oricat de greu ar fi, incearca sa fii puternica si mai ales fii fericita....Lavi, 29+mami de RaresCristian

Camera lui Rares
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui laviniablaga

i am back...ce sa va zic...la eco bebe s-a comportat magnific...s-a expus in toata splendoarea lui. greutatea este normala pentru cea de 29 -30 saptamani. Am intrebat doctorul de nastere, si mi-a zis ca pot naste si natural pentru ca am bazinul lat, deci numai in cz de risc extrem va apela la cezariana...raportez numai vesti bune...pupicei la toate fetele vechi si noi venite!

A da viata te aduce mai aproape de divinitate, deci oricat de greu ar fi, incearca sa fii puternica si mai ales fii fericita....Lavi, 29+mami de RaresCristian

Camera lui Rares
Poze



felicitari da de ce numai cele bune sunt ai si vesti rele?

29+si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 10 luni 26.09.2006
Asa creste Andrei
Burtica
Aniversarea nuntii
Bebica din burtica
www.youtube.com/watch?v=WdxRmcgsKDQ" target="_blank"> Melodia care ii place lui bebika din burtica
www.baby2see.com/small_babies.html" target="_blank">Copii nascuti prematur

Un copil este o Binecuvantare de La Dumnezeu
Nu da cu piciorul la sansa de a deveni MAMA.
AVORTUL ESTE O CRIMA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Citat:
citat din mesajul lui Katyuscha21

felicitari da de ce numai cele bune sunt ai si vesti rele?

29+si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 10 luni 26.09.2006
Asa creste Andrei
Burtica
Aniversarea nuntii
Bebica din burtica
www.youtube.com/watch?v=WdxRmcgsKDQ" target="_blank"> Melodia care ii place lui bebika din burtica
www.baby2see.com/small_babies.html" target="_blank">Copii nascuti prematur

Un copil este o Binecuvantare de La Dumnezeu
Nu da cu piciorul la sansa de a deveni MAMA.
AVORTUL ESTE O CRIMA!!!!!


multumesc da, din pacate am si o veste proasta...m-am pricopsit cu o durere mare mare de spate...mi-a facut sotul masaj si sper ca la noapte sa pot adormi! ma doare chiar sub omoplatul stang...dar, sper sa imi treaca

A da viata te aduce mai aproape de divinitate, deci oricat de greu ar fi, incearca sa fii puternica si mai ales fii fericita....Lavi, 29+mami de RaresCristian

Camera lui Rares
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katyuscha21 spune:

saraca de tine eu am tot timpul durere de spate ca de picioare nu ma zic ma dor de la genunchi in jos

29+si lumina ochilor mei ANDREI 2 ani si 10 luni 26.09.2006
Asa creste Andrei
Burtica
Aniversarea nuntii
Bebica din burtica
www.youtube.com/watch?v=WdxRmcgsKDQ" target="_blank"> Melodia care ii place lui bebika din burtica
www.baby2see.com/small_babies.html" target="_blank">Copii nascuti prematur

Un copil este o Binecuvantare de La Dumnezeu
Nu da cu piciorul la sansa de a deveni MAMA.
AVORTUL ESTE O CRIMA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Lavi draga durerea asta trece repede. Important e ca e bebelul bine si nu te doare prin alte parti mai imp sa zis asa. Sa insiste sotul cu masajul .

Ramona,
30+ DOMINIC ANDREI
noi 3


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Pe mine deja a inceput sa ma doara la pasarica si ieri am observat ca nu mai are loc saraca in chilotii tanga pe care ii purtam pana acuma . O parte tot pe afara e ca mi-e si rusine cu ea asa mare si grasa.

Ramona,
30+ DOMINIC ANDREI
noi 3


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Citat:
citat din mesajul lui RamonaCopot

Lavi draga durerea asta trece repede. Important e ca e bebelul bine si nu te doare prin alte parti mai imp sa zis asa. Sa insiste sotul cu masajul .

Ramona,
30+ DOMINIC ANDREI
noi 3





insista dragul de el, ca nu are ce face...

decat sa ma auda plangandu-ma, face orice! tu cum esti?



A da viata te aduce mai aproape de divinitate, deci oricat de greu ar fi, incearca sa fii puternica si mai ales fii fericita....Lavi, 29+mami de RaresCristian

Camera lui Rares
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Lavi, felicitari, pe langa vestile bune o durere de spate acolo nu-i mare bai. Citeam la sept - oct ca e voie sa dai cu diclofenac, habar n-am daca e asa sa nu. 25 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Citat:
citat din mesajul lui RamonaCopot

Pe mine deja a inceput sa ma doara la pasarica si ieri am observat ca nu mai are loc saraca in chilotii tanga pe care ii purtam pana acuma . O parte tot pe afara e ca mi-e si rusine cu ea asa mare si grasa.

Ramona,
30+ DOMINIC ANDREI
noi 3





Draga de tine, lasa ca ne revenim noi la siluetele pe care le-am avut inainte de nastere...si o sa fim niste mamici super sexi

A da viata te aduce mai aproape de divinitate, deci oricat de greu ar fi, incearca sa fii puternica si mai ales fii fericita....Lavi, 29+mami de RaresCristian

Camera lui Rares
Poze

Mergi la inceput