King of Pop Michael Jackson (8)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

sha'mone

brava oana_n
am uitat sa-l postez si pe acesta ff dragut
www.youtube.com/watch?v=tnQjLZi_9cI&feature=related" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=tnQjLZi_9cI&feature=related


copil special in viata mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Foarte prost au ales momentul sa ne dea vestea.
Acum ca a fost data, ok, inteleg ca nu tot raportul a fost dat publicitatii pt ca inca mai sunt elemente din ancheta secrete, dar cert e ca M a fost ucis de anesteticul respectiv, propofol. Acum despre ce ancheta mai vorbim, de unde a fost procurat? Ca doctorul a recunoscut ca el i l-a bagat in vene (nu ma gandesc decat cum statea el linistit, lasandu-se pe mana doctorului, crezand ca o sa adoarma doar, ca alte dati, fara vreo idee ca in cateva clipe se va stinge...), mie mi se pare foarte clara treaba. Ca a fost voit sau nu, asta conteaza mai putin din moment ce stia ca foloseste un medicament ce nu avea voie sa paraseasca sala de operatii. Asa se explica si de ce a dat niste telefoane inainte de a suna la ambulanta, si-a sunat mai intai avocatul caci stia ce-l paste.
Bietul M...

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:


http://www.youtube.com/watch?v=d83yW2BMtkk&NR=1
melku: se inaugureaza si aleea cu numele lui in herastrau parca? vreau sa ajung si eu acolo

He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

Eu sunt in "concediu", de aia nu v-am pus poze pe blog, desi am promis... de doua zile nu sunt om. Nu am cuvinte.
Ma uit la asta:



Va pup cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

astrojunkie mi-a palcut tare mult. Si dupa cum bine puteti vedea la inceput 1958-forever deci nu ne ramane decat sa transmitem semnale pozitive, sa adeverim forever asta. Pana la urma nu imi place necrologul trecut pe tricou, dar chestia asta mi-as pune-o pe unul .




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astrojunkie spune:

In momentul asta nu il vad pe "forever". Vad un om care a incercat sa schimbe ceva si a murit incercand. Si mie mi se rupe sufletul din cauza asta. Parerea de rau e indescriptibila.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

cu siguranta a mai fost pus filmuletul, insa la ceasu asta, si mai mult ca sigur si maine, acolo unde este, eu cred ca asa sarbatoreste.
Asta am in cap si asta imi inchipui.






Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Rest in Peace our angel !





"You are the cry that turns to laughter, the sweetness and the morning after"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melku spune:

Happy Birthday Michael Joseph Jackson!
You’ll always be in my heart!
Make the angels dance!


[We must learn to live and love each other before i’s to late

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:


http://www.youtube.com/watch?v=NHLNWQsmwWo


He is a special part of me !

Mergi la inceput