King of Pop Michael Jackson (8)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Va astept.
Ce o lacrima, un aranjament, ca deja le-am udat bietele. Uite cat e ceasul si eu mai am o gramada de facut. Ca deh..nu am vrut pe nimeni sa imi curete florile..sa ne gandim de ce

Acum sunt la Will u be there.

Mesajul nu e doar pt. miri ..dancing the dream..de acum va fi moto-ul firmei. Pe toate materialele publicitare pun, si peste tot unde prind

Acum spuneti voi ce sa fac?

"You are the cry that turns to laughter, the sweetness and the morning after"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Nu te necaji daca nu iti iese dansul..intentia conteaza. Asta nu te face cu nimic mai putin fan. Poate esti mai aproape de el decat 1000 dintre cei care danseaza.

"You are the cry that turns to laughter, the sweetness and the morning after"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Azi, in urma unor intamplari cu oameni naspa am decis ca 2009 a fost un an de kko. Acum, in clipa asta sunt ferm convinsa ca asa este.

Dar nu trebuie sa ne lasam. fetelor, credeti ca el ar fi vrut sa fim toate asa, bagate de tot in butoiul cu melancolie?Eu inca ma mai tin pe margine, fac echilibristica, vreau sa nu cad. Si daca reusesc sa nu cad, vreau sa va tin si pe voi departe de butoi!!!
Sha'mone!!!!! E trist ce au spus, dar ganditi-va ca e happy, pana la urma asta vrem cu totii, sa fie fericit si linistit. Indiferent care ar fi variantele unde se afla acum, clar e mai bine si mai fericit decat cu propofol in vena, dependent de o ceata de sacali care pompau la greu in el anestezice ca sa poate trai ei regeste.

Sha'mone!!!!! Vreau sa mai aud ceva de goldie....! Au transformat destul cei de la tv ziua de 29 in ceva naspa si trist, sa nu o facem si noi la fel.

Sha'mone!!! A treia oara!!!!!






Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

Azi, in urma unor intamplari cu oameni naspa am decis ca 2009 a fost un an de kko. Acum, in clipa asta sunt ferm convinsa ca asa este.

Dar nu trebuie sa ne lasam. fetelor, credeti ca el ar fi vrut sa fim toate asa, bagate de tot in butoiul cu melancolie?Eu inca ma mai tin pe margine, fac echilibristica, vreau sa nu cad. Si daca reusesc sa nu cad, vreau sa va tin si pe voi departe de butoi!!!
Sha'mone!!!!! E trist ce au spus, dar ganditi-va ca e happy, pana la urma asta vrem cu totii, sa fie fericit si linistit. Indiferent care ar fi variantele unde se afla acum, clar e mai bine si mai fericit decat cu propofol in vena, dependent de o ceata de sacali care pompau la greu in el anestezice ca sa poate trai ei regeste.

Sha'mone!!!!! Vreau sa mai aud ceva de goldie....! Au transformat destul cei de la tv ziua de 29 in ceva naspa si trist, sa nu o facem si noi la fel.

Sha'mone!!! A treia oara!!!!!






Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale



Sha`mone

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
SHA`MONE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

am crezut ca va gasesc si mai vesele de cum erati de dimineata dar cand colo...si io la fel dar eu cred ca nu iar fi placut asa ceva ascultati Smile
am dat peste un filmulet poate l-ati vazut dintre voi
www.youtube.com/watch?v=sz4gl65oSk0&feature=related" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=sz4gl65oSk0&feature=related

sunt 4 parti din '96 cand a fost la bucuresti

surpriza...uitati-va

www.youtube.com/watch?v=JzZ--d2fNYc&feature=related" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=JzZ--d2fNYc&feature=related
www.youtube.com/watch?v=yOolb8fmtyA&feature=related" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=yOolb8fmtyA&feature=related

copil special in viata mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:


http://www.michaeljackson.com/us/node/189935

so:
Let's SING, instead of crying.
Let's DANCE, instead of slumping.
Let's LAUGH, instead of raging.
Let's SMILE, instead of frowning.




He is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melku spune:

yap, si inca nu incepusem sa plang....

We must learn to live and love each other before i’s to late

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Acum am vazut si eu tricourile! mama ce multe sunt frumoase.. nici mie nu imi plac alea cu necrologul..
inca nu v-am ajuns.. si mai am linkuri de vazut.. uff.. ce viteza aveti..


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anculina spune:


Buna fetelor!
Cu treaba, toata ziua, de-abia reusesc sa va citesc...curg capitolele de cate 20 de pagini...
Maine...cine e din Bucuresti...veniti in Herastrau?

Speranta e un lucru bun. Iar lucrurile bune nu dispar niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

melku, pune mana pe un pix si scriei-i plansului alta adresa unde sa doarma seara asta, ca la tine nu are voie. Si nici la noi...restul


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)


Cauta si pastreaza mereu o bucata de cer deasupra vietii tale

Mergi la inceput