Mamici de fulgusori de nov.dec 2009 (88)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Ramona C.caldurile cred ca sunt legate de hormoni...si eu sunt la fel..ma topesc de cald si noaptea dorm dezvelita ..eu care sunt o friguroasa de felul meu..

miany
29+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Ionelamaria, frumoase achizitii! Sa le folositi sanatosi si fericiti!

CA tot vorbeati de paste, am si eu o pofta de spaghetti prosciuto, panna e funghi, dar din pacate nu stiu sa le fac. Is innebunita dupa ele. Andre ce zici, ma ajuti? Stiu ca imi zicea bucatarul de la rest unde le papam eu, ca el le face cu frisca lichida speciala pt bucatarie, nu din aia de prajituri dulce, dar eu altfel de frisca lichida nu am gasit prin marketuri.

Ramona,
30+ DOMINIC ANDREI
noi 3


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:



Asa, Miany, facem si noi ca...minoritatile....hotaram viitorul puradeilor dinainte sa se nasca si batem palma!!!

Lumi 28+ cu Alexa Annabelle Denise


http://picasaweb.google.com/nov.dec2009/Lumi_Richard



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

multumesc


25+ Mihnea
aniversarea nuntii noastre

“Cand ai un copil este ca si cum ai spune: m-am nascut, am gustat din viata si am constatat ca este atat de buna ca merita sa fie înmultita.” Milan Kundera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RamonaCopot spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lumi_Richard



Asa, Miany, facem si noi ca...minoritatile....hotaram viitorul puradeilor dinainte sa se nasca si batem palma!!!

Lumi 28+ cu Alexa Annabelle Denise


http://picasaweb.google.com/nov.dec2009/Lumi_Richard


Asa ma gandeam si eu acuma... Daca nu v-as "sti" de pe unde sunteti as zice ca sunteti de ale mele de pe la Strehaia, ca acolo asta e moda. Chiar ma gandeam la ei, ca am niste "prieteni" tigani, cu care ne mai intelegem noi mai binisor si tipul e de o seama cu mine, 29 ani, iar ea vreo 30. La varsta asta au deja nepoti, cel mare avand 5 ani. Si ma tot stresau ca eu cand am de gand sa fac copii. Peste 1 maxim 2 ani ei deja fac logodna nepotului .
Voi le-o luati dinainte, ca deja stiti sexul la copii, la ei nu se practica aflarea sexului dinainte, ca au mai fost erori de ecograf si in loc de baiat a iesit fetita si au vrut sa-i impuste pe aia de la spital ca le-au schimbat copilul...

Ramona,
30+ DOMINIC ANDREI
noi 3


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lumi_Richard



Asa, Miany, facem si noi ca...minoritatile....hotaram viitorul puradeilor dinainte sa se nasca si batem palma!!!

Lumi 28+ cu Alexa Annabelle Denise


http://picasaweb.google.com/nov.dec2009/Lumi_Richard


da da ..numa ca la cum se inmultesc unii s-ar putea sa ajungem noi minoritari si atunci trebuie sa ne adaptam...





miany
29+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxyaly spune:

Neata fetelor

Krelia felicitari pentru bebe mare si sanatos!!!!

Miany ai o scumpete de baiat sa fie sanatos sa o bucure pe mami.

Avalon te vei obisnui acasa important e sa te odihnesti.

Simina fa-i praf nu te lasa ca noi tinem pumnii!!



26+ Matei Constantin
roxyaly-poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:



RamonaC, amuzanti prietenii respectivi si obiceiurile lor!!! Pai cum sa nu se supere ca le-a spus gresit sexu'? Oamenii incheie afaceri pe sexu' puradeilor!!!

Miany, cred ca ai dreptate, noi facem 1-2...ei cand incep, zici ca-s scosi pe banda!

Lumi 28+ cu Alexa Annabelle Denise


http://picasaweb.google.com/nov.dec2009/Lumi_Richard



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Fetele mele dragi, de ce nu faceti voi un ghiveci bun? E inca vara, e o mancare racoritoar, usoara, rapida..... 25 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

apropo de gatit ,ma duc si eu sa iau niste carne pt chiftelute..ca e musai sa fac ceva de papa...ca vine taica-miu sa mi puna gresia si faianta in baie (sunt in santier)si trebuie sa aiba energie..

ne auzim mai incolo...va

miany
29+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput