Produsele Baboosh Baby acum si in Romania

Produsele Baboosh Baby acum si in Romania | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

dragele noastre,

Avem placerea sa va anuntam ca produsele Baboosh se pot comanda acum si in Romania ! Produsele Baboosh, de mare calitate, sunt gandite si garantate de Brooke Burke, vedeta TV in SUA, castigatoarea concursului "Dansez pentru tine". Ea este si mama a patru copii - si de aceea, stie foarte bine care sunt cererile si dorintele unei tinere mamici in cautate de produse de ingrijire de calitate. www.desprecopii.com/info.asp?id=1816" target="_blank">

Un gand de la Brooke

Brooke Burke a fost vedeta mai multor showuri de televiziune in Statele Unite, a aparut pe coperta multor reviste si este castigatoarea celei de a 7-a editii a concursului Dansez pentru tine (Dancing with the stars in varianta originala).

"Orice mama are nevoie de dragoste, suport si un pic de organizare in viata. Daca primeste aceste lucruri poate face orice!", Brooke Burke
www.desprecopii.com/Images/Upload/Brooke1.jpg" border="0">

Citeste in continuare mai multe despre produsele Baboosh si cum poti face deja comenzi online.




Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Interesant!! Si mai ales centura. Acum ramane sa aflam parerile mamicilor care o vor purta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Eu am purtat centura, nu asta, dar asa m-a invatat mama :).Am purtat-o cam 3 saptamani, zi si noapte, nu stiu daca burta s-a retras din cauza centurii sau nu dar s-a retras repede.Arata exact ca cea de la Baboosh, se prindea cu scai si ma tinea strans ca intr-un corset.

La uleiul ala nu m-as aventura. Vergeturile tin de genetica, daca e sa le ai nici o crema "miraculoasa" nu le va impiedica sa apara. Eu nu m-am dat cu nimic si nu am nici macar o vergetura.

Adriana si Aidan - 4 ani
A ticket to hell has never been funnier

"May the fleas of a thousand camels infest the crotch of the person who screws up your day and may their arms be too short to scratch...AMEN"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alymav28 spune:

Dragele mele,
eu am aflat de aceste produse de la o prietena cand eram in luna a 5 a si le am comandat de pe net.
uleiul l am folosit si pe perioada sarcinii si mi s a parut super super ok; nu am ramas cu nici o vergetura;
cat despre centura, am purtat o la aproape 2 saptamani dupa cezariana si acum nu mai am nici un pic de burta.
ma oftic intr adevar ca comandand produsele din state m a costat foarte mult transportul ( 130 $)....
daca stiam ca apare reprezentanta in romania ..... nu mai cheltuiam atat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muffin spune:

As vrea sa imi comand si eu o centura de sarcina - dar nu inteleg de unde.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabyHila spune:

Mie imi place ideea cataramelor. dar nu inteleg cum functioneaza sau pana cand? daca e deschis fermoarul ti se vede clar. cum te ajuta catarama dupa 4 luni incolo? centura nu e o noutate in materie! ma intereseaza de ce sunt altfel si daca isi merita banii.,.



Bebe in 14 saptamani
www.gabyhila.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona_as spune:

de unde as putea sa cumpar si eu aceste produse? este un site ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alymav28 spune:

uite aici se pot comanda:
http://www.desprecopii.com/info.asp?id=1816

Incepand cu 2009, produsele Baboosh se pot comanda si din Romania.
Ele vor fi disponibile pe www.babooshbaby.ro care va fi lansat in curand. Pana la lansare, produsele se pot comanda telefonic (0751 102 102) sau pe mail ( contact@babooshbaby.ro). Nu ezitati sa ne contactati chiar acum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Distribuitorul din Romania ne-a rugat sa va punem urmatoarele intrebari:

1. Care este prima impresie despre aceste produse, mai ales despre centura?
2. Daca sunteti interesate de acest produs ce va opreste sa-l comandati?

Pentru cei care inca nu stiu despre ce este vorba mai multe informatii despre centura postnatala "Taut":

"Inca din cele mai vechi timpuri, multe femei din lumea intreaga isi infasurau burta dupa nastere pentru a reveni la forma initiala cat mai repede si intr-un mod natural. Infasurarea burtii reduce rapid marimea uterului umflat si reduce acumularea de apa din zona burtii. Pierdeti centimetrii revenind la silueta initiala in timp ce burtica postnatala este ascunsa estetic sub centura. Puteti purta rapid pantalonii sau rochia preferata..."

www.desprecopii.com/Images/Upload/white-lace-taut-sm3.jpg" border="0">www.desprecopii.com/Images/Upload/white-pure-taut-sm4.jpg" border="0">www.desprecopii.com/Images/Upload/black-lace-taut-sm1.jpg" border="0">www.desprecopii.com/Images/Upload/black-pure-taut-sm2.jpg" border="0">




Citeste mai departe www.desprecopii.com/info.asp?id=1816" target="_blank">aici



Mergi la inceput