Mamici de fulgusori de nov.dec 2009 (77)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Buna dimineata, burtici. Miany, o cafea accept cu draga inima, da' se poate una de aia adevarata? Scurta, tare, dulce? Pasarea malai viseaza Betty, nu ma pricep la cuvinte de incurajare, dar trebuie sa ai incredere in tratament si in Dumnezeu. Uite ca am reusit sa folosesc un cuvant pe care il urasc, "trebuie".Camy, sa-ti dea Dumnezeu putere!Lumi, draga mea, bine ai revenit. Musai sa scriem mai des daca vrem sa ne dam o sansa sa fim mai unite. E mana psihologului la mine, sunt convinsa de asta. Cu actele va fi distractie. Nici noi nu suntem casatoriti si nici nu vrem sa ne casatorim, de asta si tevatura cu actele, am mareleavantaj totusi sa fiu "piloasa" si macar sa nu stau la cozi. 23 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

[quote]citat din mesajul lui Andrecluj

Buna dimineata, burtici.

Miany, o cafea accept cu draga inima, da' se poate una de aia adevarata? Scurta, tare, dulce? Pasarea malai viseaza

Mai ,Andre te servesc cu o cafea pe gustul "sufletelului" tau...daca nu mai bei alta azi..

miany
27+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

vreau si eu cafeadar mi s-a terminat....si afara plouasi nu pot iesi

A da viata te aduce mai aproape de divinitate, deci oricat de greu ar fi, incearca sa fii fericita....Lavi, mami de Rares Cristian 27+

Camera lui Rares
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Zici tu ca fiica-mea n-ar avea nimic de obiectat daca-i dau o cafea ca la ta-so acasa? Adevarul e ca azi ma sperie, nu misc deloc, si deja m-a obisnuit cu ore de balet si burta tare de dmineata. Stiti care e adevarul? Sa nu te puna dreku cu mintea de femeie gravida. Daca e tare burta "oleu, frate, sa iau sau sa nu iau nospa,o fi bine, o fi rau?", daca e moale "oleu, de ce e moale, de ce nu misca?". N-as vrea sa fiu partenerul meu Mai ,Andre te servesc cu o cafea pe gustul "sufletelului" tau...daca nu mai bei alta azi..miany27+ DAVID ANDREI[/quote] 23 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Andre si fii-miu e mai lenes zilele astea ...acu i-am pus ceva muzica sa vedem ce face...
Ai dreptate ,si eu ma intreb uneori daca as rezista cu una ca mine...

miany
27+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Miany, suntem bine, multumesc mult de intrebare! Avem programare pe 21 Aug, sa vedem cum se prezinta colul,in special, si sa puteam decide daca suntem in siguranta sa calatorim sau nu.

Andre,asa este, trebuie sa comunicam cat mai mult daca vrem sa ne cunoastem mai bine, eventual sa legam prietenii. Nu inteleg un lucru...tu de ce nu bei cafea( asa cum iti place tie) ? M-am lasat in primele 3 luni de sarcina si de fumat si de cafea si de....HA HA HA!!!! De nu! Dupa multa documentare, plus vorbit cu doctorul meu, PLUS vorbit cu cardiologul lui Richard, am aflat ca,atata timp cat nu se exagereaza, cafeaua este...inofensiva!!!

Hei, spuneam ca lipseste Broscutza...dar nici pe Ramonik nu am mai vazut-o de mult timp pe aici....

Lumi 26+ cu Alexa Annabelle Denise

http://picasaweb.google.com/nov.dec2009/Lumi_Richard



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Lavinia umbrelele s-au stricat toate?
hai ca te asteptam pana trece ploaia..

miany
27+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Miany, eu cred ca iepurasii astia doi s-au inteles. 23 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Lumi si eu merg pe 24 (pe aproape) ...abia astept.Iti tin pumnii sa fie totul in ordine si sa va puteti duce planurile la bun sfarsit...
P.S Ramonika e la munte ..

miany
27+ DAVID ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniablaga spune:

Citat:
citat din mesajul lui miany75

Lavinia umbrelele s-au stricat toate?
hai ca te asteptam pana trece ploaia..

miany
27+ DAVID ANDREI


bate si vantul...si umbrele mele sigur nu fac fata...ca am mai stricat vreo 3 in halul asta, dar am gasit un capucino ratacit prin dulap si il savurez pe asta pana se opreste ploaia...va citesc cu mare drag

A da viata te aduce mai aproape de divinitate, deci oricat de greu ar fi, incearca sa fii fericita....Lavi, mami de Rares Cristian 27+

Camera lui Rares
Poze

Mergi la inceput