Leoaicele DC *(42)*-Happy Birthday

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

KATTY

Si o saptamana frumoasa tuturor

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Neata!!!

Annie, Ledi, Daria, Dany, Gabi, Emma, Mari, va multumesc mult de urari, de buchetele de flori, de gandurile bune, sa DD sa aveti si voi parte numai de lucruri bune,sa nu mai scrie nimeni niciodata aici despre situatii neplacute sau mai putin frumoase!!!

Pana una alta va invit la o felie de tort si un pahar de sampanie

Sunt tare happy, imi vine sa cant...m-a trezit cu noaptea in cap am facut o baie relaxanta, m-am spalat pe cap, mi-am facut manichiura, pedichiura, m-am fardat, parfumat,...am plecat intr-o dispozitie tare buna la munca!
Aici sunt asaltata de felicitari si flori, ma bucura mai ales ca sunt de putin timp in colectivul asta!!!

Mari, ma bucur ca ati petrecut un weekend asa relaxant si te-ai putut bucura in voie de clipe frumoase!

Dany, e irezistibila pizza aia din poza ta! Aseara ne-am oprit la Ikea si apoi am colindat un pic prin Baneasa shopping center si chiar ne gandeam sa stam un pic la pizza hut, dar am lasat-o poate mergem chiar azi...

Pupici tuturor!!!



_
Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

www.onetruemedia.com/shared?p=8c581cc592aac5d12aef3d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei


"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."
"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

La multi ani Katty!
La multi ani suflete plin de caldura!
La multi ani si viata sa-ti fie mereu luminata!
La multi ani si sa-ti vezi visele devenind realitate!
Ingeri cu aripi de dantela sa vegheze asupra vietii tale si sa o pastreze mereu pe calea fericirii!
Multa sanatate,sa fii iubita iar zambetul sa-ti fie prieten nelipsit in calatoria spre viitor!

Cu drag ...un buchetel ...pentru tine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Adi, foarte frumos mi-ai scris, ai reusit sa ma emotionezi de tot!!! Te pup , imbratisez cu drag si nu pot decat sa-ti intorc inzecit urarile acestea minunate!
Poza cu buchetelul n-am reusit s-o vad!!!



_
Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

www.onetruemedia.com/shared?p=8c581cc592aac5d12aef3d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei


"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."
"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Octavia75 spune:

Iulika, Annie, Dany, Ledi, imi cer scuze ca nu am apucat sa va multumesc inca ieri pentru urari, o fac acuma.

katy chiar daca viata nu e asa cum o doresti, chiar daca cei pe care ii iubesti uneori te supara, iarta si uita, zambeste si bucura-te alaturi de noi care iti dorim astazi La Multi Ani, cele mai frumoase ganduri de bine si sanatate.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:



acum se vede,sorry..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Bunå dimineata!!

Katyy.Multå sånåtate iti doresc!

Ce ma bucur ca ai inceput ziua asa frumos..

Eu fetelor azi merg la eco så vedem cum e pozitionat flåcåul meu..Vreau så spun ca am burtica ff joaså si de acum ma astept oricind..Dar eu numai in plimbari o tin..Nu pot sta locului ce så fac..

Vå pup dulce si va urez o zi frumoaså..

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, cea mai fericitå 36+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copilutzu spune:



La muuulti aaniiii, KATTY !!!
Mi-am bagat si eu boticul in tortulet si in paharul de sampanie.
Sampanie nu prea multa ca ma macchesc repede
Iti doresc sa fii happy mereu , mereu !!!

Zuzilici si eu!!
Lucrez in ture . 12 ore de zi / 12 ore de noapte si doua zile liber.

Dodo si sar’naaa ptr. horoscoape!!!

Dany si eu am balit (salivat) la pizza . Noroc ca a facut cumnatica mea si am papat!!!
Vizionat cu sotzul din dotare poze cu Teoushor puishor!!
Mult'am!!!!(ti-am zis are o slabiciune ptr. Teo. Isi aminteste de el cand era mic... tot asa blond ))

Dau o fuga la banca la BCR ca am neshte probleme cu m’nealor …
Sa vad daca reusesc sa refinantez creeditul de la BCR ca ma umple de nervi.
Numai greseli , aberatii si rata luna de luna umflata...
Basca bagata in banca de date din vina lor, si abia m-au "sters" dupa amenintari cu procese si povestiti in presa... .. Nu faceam eu , asa ceva... dar deh ... iintimidare.... .
Hai va v-am pupat!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Adi, acum am vazut, minunat si delicat buchetelul de lacramioare!!! Multumesc inca o data!

Copilutz, Iulika, Octavia, bine ati venit si voi la o tratatiewww.modes4u.com/img/polymer-clay-purple-strawberry-cake-3_big.jpg" target="_blank">asa sau www.thecelebrationcake.co.uk/userimages/DaisyCake40th.jpg" target="_blank">asa. Va multumesc din suflet pentru urari!!!!!!


Iulika, bag seama ca vrei sa aduci un leut nou in club!!!! Sa dea DD sa fie cum vrea el!

Copilutz, succes la banca , fii bataioasa, bravo!!!!!! Toti bancarii numai smecheri si ... nenorociti!!! Numai ei sa castige!!!

_
Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

www.onetruemedia.com/shared?p=8c581cc592aac5d12aef3d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei


"Se zice ca timpul trece.Timpul nu trece niciodata. Noi trecem prin timp..."
"Invata sa pretuiesti ceea ce ai, ca altfel vei pretui ceea ce ai avut..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yoannamarie spune:

La multi ani, KATTY!!!
...cu sanatate,
sa iti dea Domnul tot ce-ti doresti...
Zile senine si fericite
LA MULTI ANI... sa traiesti!!!!


Din suflet, iti urez ca... www.felicitariweb.ro/index.php?step=watermark&ec_id=1251 br / " target="_blank"> acesta... sa fie doar... inceputul...

Petrecere frumoasa alaturi de familia, ta, minunata si prietenii dragi!


Perlutzele...

www.mytickerz.com/tickers/g5982ekrufgklo7y.png" target="_blank">

Ioana, mami de fetita cu fundita

De prin viata...adunate! ""

Mergi la inceput