Spiridusi de Ianuarie- Februarie 2006 ( 328)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Bumbi daaaaaa...acum sa vedem ce au...io sper sa aiba macar vreo 2-3 dubluri
Pai io nu am invatat-o nici cum cu legumele...ea le cerea...pe mami o pune sa ii scoata din supa sa le manance asa goale...cu mine nu ii merge, cu mine mananca cu tot cu supica.Patrunjelul verde nici ei nu ii prea drag, este cand il papa, este cand nu dar nu imi fac probleme pentru asta, mananca radacina si e mai ok.

Cu laptele nu iti pot spune cam cat bea pe zii ca la ea depinde de cat de cald ii afara...glumeam...este zii in care bea un pahar, zii in care bea 2 sau 3 pahare...dar obligatoriu cu paiul pregatit in el ca altfel face fitze si bea si mai putin.

Ianis nu stiu cat laptic bea ca inca o mai cauta pe "FULGA" in sutien...la el nu conteaza ca acum a papat, baut ...el trage sa o mai pupe si pe "Fulga"...in orice caz de multe ori pe zii o cauta.

Ali de
IARINA (16.02.2006) si IANIS (04.04.2008)


www.dropshots.com/iari_ianis" target="_blank">Comorile lu' mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Ali...acuma ai si numarul bun, cu abonament proastap schimbat pe care trebuie sa il tin 1 an si ai si digi asa ca ...la unul sigur raspund.
Ia inceaca de vezi


Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas3" target="_blank">Poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
........Fiecare om pe care il intalnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare. (S. Freud)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Bianca faza cu promisiune la noi a inceput de la cartile alea de la adevarul , io i-am promis ca i le iau pe toate , asa si-a dat ea mai tare seama ce e cu promisiunea asta, eu am incercat-o sa vad cum tine la ea promisiunea acum cand am fost la mare. Cum nu vroia sa intre in apa, intr-o zii era binedispusa si pusa pe sotii asa ca am pus-o sa imi promita inainte de a pleca la plaja ca intra in apa...zis si facut...cand am ajuns pe plaja nici nu ne-am dezechipat bine si imi zice:Mami ti-am promis ca intru in apa, hai in apa...saraca asa de greu si-a dat greata (ca si mine de altfel...are cu cine semana) dar pana la urma si-a tinut promisiunea. Inseamna ca a priceput ce am vrut eu sa priceapa

Ali de
IARINA (16.02.2006) si IANIS (04.04.2008)


www.dropshots.com/iari_ianis" target="_blank">Comorile lu' mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Vai tu cuscra da buna este de prasila.. . Sa mai ai tu lapte la varsta asta a lui Ianis....
O fost colega a alaptat pana avea fetita ei 2 ani/.nu mi-a venit sa cred cand au auzit-o...a spus ca a intarcat-o ca ii era rusine cand mergea in public ca fata tot la tzatza ei .

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas3" target="_blank">Poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
........Fiecare om pe care il intalnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare. (S. Freud)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Bianca faza cu promisiune la noi a inceput de la cartile alea de la adevarul , io i-am promis ca i le iau pe toate , asa si-a dat ea mai tare seama ce e cu promisiunea asta, eu am incercat-o sa vad cum tine la ea promisiunea acum cand am fost la mare. Cum nu vroia sa intre in apa, intr-o zii era binedispusa si pusa pe sotii asa ca am pus-o sa imi promita inainte de a pleca la plaja ca intra in apa...zis si facut...cand am ajuns pe plaja nici nu ne-am dezechipat bine si imi zice:Mami ti-am promis ca intru in apa, hai in apa...saraca asa de greu si-a dat greata (ca si mine de altfel...are cu cine semana) dar pana la urma si-a tinut promisiunea. Inseamna ca a priceput ce am vrut eu sa priceapa

Ali de
IARINA (16.02.2006) si IANIS (04.04.2008)


www.dropshots.com/iari_ianis" target="_blank">Comorile lu' mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Citat:
citat din mesajul lui szaboali

Bianca faza cu promisiune la noi a inceput de la cartile alea de la adevarul , io i-am promis ca i le iau pe toate , asa si-a dat ea mai tare seama ce e cu promisiunea asta, eu am incercat-o sa vad cum tine la ea promisiunea acum cand am fost la mare. Cum nu vroia sa intre in apa, intr-o zii era binedispusa si pusa pe sotii asa ca am pus-o sa imi promita inainte de a pleca la plaja ca intra in apa...zis si facut...cand am ajuns pe plaja nici nu ne-am dezechipat bine si imi zice:Mami ti-am promis ca intru in apa, hai in apa...saraca asa de greu si-a dat greata (ca si mine de altfel...are cu cine semana) dar pana la urma si-a tinut promisiunea. Inseamna ca a priceput ce am vrut eu sa priceapa

Ali de
IARINA (16.02.2006) si IANIS (04.04.2008)


www.dropshots.com/iari_ianis" target="_blank">Comorile lu' mama


Super!!!

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas3" target="_blank">Poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
........Fiecare om pe care il intalnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare. (S. Freud)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Bumbito, te-am pierdut pe traseu? sa ne spui cand mergi la culcare sa nu vorbim singure pe aici

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas3" target="_blank">Poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
........Fiecare om pe care il intalnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare. (S. Freud)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Citat:
citat din mesajul lui bumbita

sa va zic bancul?! hai sa incerc:


nu stiu cum ajunge ion sa-l imprumute pe gates cu un milion de euro....apoi gates, il tot amana pe ion cu plata...in cele din urma, ion se hotaraste si se duce la gates la usa. ii deschide nevasta-sa - o blonda tare focoasa, care-l invita inauntru , il intreaba care-i baiu', asta-i zice, ea-i explica cum sta treaba, ca-i criza...etc...si cum - necum ajung sa si-o traga. vine gates, ion nu stie unde sa se ascunda. gates intra in camera, il vede pe ion in pat si i-o trage pe la spate...a doua seara, la fel. ion se duce iar la gates, iar sa-i ceara banii, iar ii deschide nevasta-sa, iar si-o trag, iar vine gates, iar i-o trage in cur. a treia seara, iar vrea ion sa se duce la gates...dar pe drum se gandeste el ca are o trilema: de fapt, el de ce se duce la gates: sa ceara banii, sa i-o traga nevestii-sii sau sa i-o traga gates in cur?!

scuze de formulare dar am zis-o si io cum mi s-a zis, nah!!! si apoi e trecut de miezul noptii!!!!

www.dropshots.com/bumbita" target="_blank">am mai pus si eu poze noi- noute cu baietii mei

bumbita mami de 2 eduard ( 25 septembrie 2007 ) si sebastian ( 03 ianuarie 2006)

Tare de tot;;;


Ali de
IARINA (16.02.2006) si IANIS (04.04.2008)


www.dropshots.com/iari_ianis" target="_blank">Comorile lu' mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Bianca amu dade mi raspunde la vreunu...sau poate ii fii iar cu vreo musca pe caciula

Mai de prasila de neprasila io ii dau pana mai este...ca si asa sunt perioade ca papa din unu si curge si celalalt...apoi cum spui tu oi fii buna si io de ceva

Ali de
IARINA (16.02.2006) si IANIS (04.04.2008)


www.dropshots.com/iari_ianis" target="_blank">Comorile lu' mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Cred ca pe Bumbi am pierdut-o la film...cred ca il vizioneaza deja.

Hai sa mergem si noi cuscra la somn ca maine am o zi grea iarasi ...iar pregatesc hainele de plaja si pun gratarele in masina .
Azi am uitat sa iau farfuriile si ne-am oprit sa cumparam de la un magazin de unica folosinta .

Noapte buna copii

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas3" target="_blank">Poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
........Fiecare om pe care il intalnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare. (S. Freud)

Mergi la inceput