Mamici de Pufuleti de Ianuarie-Februarie 2010 (18)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Buna dimineatza fetele

Greu cu caldura asta

Adresa de mail este pufuletipufosi@yahoo.com.

Merg sa-mi fac o cafea si revin . Va pup.




Mami de
Chris (08.08.07) )

si 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmita_baby spune:

Ashera vino la noi, aici ploua si sunt 17 grade. Multumesc mult pentru adresa.

Fetelor vreau sa va spun ca sunteti minunate pentru ca impartasiti asemenea comori de informatii cu noi. Va multumesc din inima!



Mello motanelul iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns satulica spune:

buna!
se poate sa primesc si eu parola de la contul comun? vad ca se tot strang acolo articole interesante... multumesc frumos!

mami de Marcu (04.02.2006) si 15+
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns satulica spune:

ashera, multumesc pentru parola!

mami de Marcu (04.02.2006) si 15+
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

destul de active fetele in weekend... acum m-ati facut curioase cu psihologia copilului, vreau si eu parola, rogu-va frumos
toata lumea e ok?eu m-am certat cu iubitu ca cica m-am facut o lenesa si o puturoasa ...faza e ca vin de la munca si sunt rupta...ce amarul meu sa mai fac prin casa?si bineinteles ca direct isi revine el...
Burtica a inceput sa se vada si cand stau pe spate intinsa in pat...si sunt f f f mandra
o duminica placuta in continuare !

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalutza81 spune:

vai de mine ati scris 10 pagini de cand nu am mai intrat (adik fix 4 zile).

Masinutza, imi aduc aminte ca esti din Ploiesti, si eu tot de acolo, doar ca stau in Bucu de vreo 7 ani. Iti recomand cu sinceritate sa vii la Bucu sa vezi care ar fi cauzele pierderii sarcinii. Din proprie experienta pe mama era sa o omoare o dna dr fff priceputa din maternitatea din Ploiesti.

Noi suntem bine, am scapat de scobutil din meniul zilnic, am ramas cu no-spa si binenteles utrogestan. Marti intram in trim II, fericire mare pt ca tot marti mergem la medicul cu care o sa nastem, la CMU dr Niculescu. O sa va povestesc cum a fost, nici macar nu il stiu pe dr acesta, l-am ales de pe net din review-uri. SPer sa nu ma insele nasul

Nu am mai avut nici o stare de rau, nici macar arsuri, e normal? Si a zis cineva ceva de vinete, care e problema cu ele, ca eu as manca si in somn vinete cu rosii

Va pup pe toate pe burtici!!!

Catalutza 10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

Citat:
citat din mesajul lui catalutza81

vai de mine ati scris 10 pagini de cand nu am mai intrat (adik fix 4 zile).

Masinutza, imi aduc aminte ca esti din Ploiesti, si eu tot de acolo, doar ca stau in Bucu de vreo 7 ani. Iti recomand cu sinceritate sa vii la Bucu sa vezi care ar fi cauzele pierderii sarcinii. Din proprie experienta pe mama era sa o omoare o dna dr fff priceputa din maternitatea din Ploiesti.

Noi suntem bine, am scapat de scobutil din meniul zilnic, am ramas cu no-spa si binenteles utrogestan. Marti intram in trim II, fericire mare pt ca tot marti mergem la medicul cu care o sa nastem, la CMU dr Niculescu. O sa va povestesc cum a fost, nici macar nu il stiu pe dr acesta, l-am ales de pe net din review-uri. SPer sa nu ma insele nasul

Nu am mai avut nici o stare de rau, nici macar arsuri, e normal? Si a zis cineva ceva de vinete, care e problema cu ele, ca eu as manca si in somn vinete cu rosii

Va pup pe toate pe burtici!!!

Catalutza 10+



Catalutza,
1.de ce ai luat scobutilul?? intreb pentru ca eu as lua si un... ala ca sa imi treaca greatza si voma....

2. nasti la Regina Maria, daca ai ales dr. de la CMU? Si eu pe dr. mea, de la Euroclinic, tot dupa "nas" si review-uri am ales-o si a fost ok pana acum.


Cris, 14+si Ana(04.04.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale1212xa spune:

neatza fetele,

haideti la o

imi dati si mie parola de la userul comun pls?

o zi placuta fara greturi

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larisel spune:

In sfarsit am net...am mai scris mesajul de 2 ori in wekkend si cand sa-l trimit pica netul .

Am luat vineri rezultatul de la triplu test - negativ . M-am mai linistit, desi nu cred ca in cazul unui eventual rezultat pozitiv as fi facut ceva in afara sa ma perpelesc psihic.

O sa incerc sa reiau...dar trimit mesaje mai sc urte sa nu mai patesc sa pierd asa mult.

18+

odiseea noastra
nepoteii mei, viatza la tzara, noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micki_mica spune:



si eu pe aici prezenta si cu ceva forte noi!
vad ca v-ati tinut de scris, nu gluma!
Nik0le multam' ptr mesaj!

bun venit, noilor flori!

va pup si ma apuc de treaba prin casa, pana nu imi piere cheful, iar!


Mihaela 16+

bebe mic
poze cununie
poze bebe la 11+, 12+

Mergi la inceput