Colectia Disney

Colectia Disney | Autor: kitzy

Link direct la acest mesaj

Buna, as dori sa stiu daca pot intra in posesia colectiei Disney, care vin cu ziarul Adevarul.
I-am luat fetitei doar ultima carte aparuta, oare pot sa fac rost si de numerele aparute pana acum?
Am trimis mail la ziarul Adevarul, dar n-am primit nici un raspuns.

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

se pot comanda de pe site de la Adevarul: http://www.adevarul.ro/colectia-magica/comanda

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Nu stiu daca vorbim de acelasi lucru, dar mie mi-a trimis mama din Romania, "Aladin" - o carte din colectia Disney, ilustrata foarte, foarte frumos dar tradusa MIZERABIL ... Am citit-o copiilor in romaneste si abia am inteles eu despre ce e vorba ... apoi am inceput sa o imbunatatesc cu cuvintele mele ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

,,aladin" a fost absolut cumplita, ai senzatia ca sunt bucati din diferite povesti. restul cartilor din colectie sunt ok din punctul asta de vedere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

toate cartile aparute cu ziarul Adevarul le puteti achizitiona de la libraria "Adevarul" situata langa libraria Carturesti, vis-a-vis (adica in stanga cum te uiti la cinematograf) de cinema Patria din Bucuresti. Eu nu reusesc sa le prind la chiosc si ii iau de acolo fetiteti mele si numerele din urma.
Edit: scuze, acum am vazut ca nu esti din Bucuresti.
====================
Doneaza pentru Dan (doinabita)0900900212 pentru 2 euro
0900900213 pentru 3 euro
0900900215 pentru 5 euro
0900900210 pentru 10 euro.Apeluri doar in reteaua ROMTELECOM

Mergi la inceput