Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (66)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Lumi, multumesc de intrebare. Bine. Imi schimb pozitia de pe orizontal dreapta pe orizontal stanga, la orizontal dreapta arunc o privire la laptop sa vad voi ce mai ziceti nou. Tu? 21 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:



Andre,nu ma simt prea bine...cred ca m-am intins prea mult ieri la yoga. Apoi, probabil am mancat prea sarat ieri, m-am trezit umflata :maini,picioare,degete...plus dureri de spate....

Lumi 24+ cu Alexa Annabelle Denise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Crlp felicitari pt rezultat. Si mie imi sangereaza gingiile . Imi sangerau si inainte de sarcina dar mai putin. Folosesc pasta Lacalut(de la farmacie) si incerc sa nu ma spal prea energic...se pare ca functioneaza.
Fetelor va felicit pt cumparaturi. Ce de lucruri frumoase ati luat
christinam ce bine ca fetitza e ok Ai grija de tine si sa nu faci efort.
Fetelor cum stati cu pofta de dulciuri ?? Eu sunt terminata
As manca numai prajituri din alea de la cofetarie...
Am tot mancat ...dat cat?? Il fac pe bebe de zahar
Acum il sun pe sot sa-mi ia ceva bun Nu va zic ce, sa nu va fac pofta

21

http://bd.lilypie.com/iQIrp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Pe orizontala si cu tine, Lumi. 21 + Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DORIS_71 spune:

Fetelor, am si eu o intrebare la voi. Mi-am luat rezultatul la analizele ptr. trim. 2 si mi-a iesit la analizele de urina un germe si anume staphylococcus aureus nimit si s. auriu. Am vazut ca e foarte rezistent si la antibiotice. A mai avut careva acest germe? Si ce ati facut? Multumesc anticipat ptr. raspuns.

christinam stai linistita in pat si o sa treaca, sper ca sotul sa te inteleaga ptr. diseara, important e ca bb e ok.

Simina, adriana felicitari ptr. cumparaturi.

Multa bafta fetelor care urmeaza sa faca eco.

Doris 22+ Matteo ......

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Floricik, si eu am o problema cu dulciurile,dar nu e din cauza sarcinii,e din cauza lui Richard,ca el m-a invatat cu ciocolata in fiecare seara....eu nu prea mancam dulciuri inainte,ffff rar.

Andre,ma plictisesc sa stau intinsa...la tv nu e nimic interesant,asa ca mai stau un pic la calc si apoi fug la dus si la culcare!
Ca tot vorbeam de sare....am ras o punga de chipsuri...dar mi-am "spalat" pacatul cu un suc din telina si mere.

Lumi 24+ cu Alexa Annabelle Denise

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jay spune:

Laura G, am reusit in sfarsit sa iau legatura cu Chicago...mi-a spus tipa respectiva ca pot trimite si prin posta actele...sper sa fie real, ca mi se pare as ao irealitate cat de binevoitoare a fost...

Insa n-am buletinul romanesc, e acasa, la mama...parca nu m-as risca sa trimit actele fara el, ca trebuie predat definitiv acum, ca-s cetatean roman cu domiciliul in strainatate si nu mai am nevoie de buletin ( imagineaza-ti )

Cami, multumesc ptr pupiic, tu esti lenesa, nu actualizezi pozici, merue ma uit, dar ...nimic...


Credendo vides!
23+ cu Isabella Karina
( 24 + dpdv al ecografului)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

CAMY, SIMINA va tin pumnii pt morfofetala. Sa dea DD sa fie bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jay spune:

si eu sunt innebunita cu dulciurile, Jeezaz....eu si visez, simt ca innebunesc...visez intr-una fursecuri d-alea din magazin, ca sunt la coada sa cumpar si cand ajung in fatza sa comanda cu sutele d egrame din fiecare, ma trezesc
...

Am gasit aiic la niste arabi la magazin niste spritate d-alea ca la noi..mi-am mai satisfacut pofta un pic...dar poftesc mereu cate ceva..placinta cu branzica, gogosi, chec, salam biscuiti, dulceata nuci verzi...acum am dat comanda in romania la soacra-mea sa-mi trimita dulceata de nuci ca am pofta rauuu..si ieri o vecina de aici (romanca|) mi-a dat intr-o cescuta niste dulceata sa gust, mi-am satisfacut pofta pe moment...

De cand sunt insarcvinata n-am pus gura pe nici o acritura, si-nainte eram innebunita de acrikturi si mai putin de dulciuri..

Mai dupa amiaza fac iar gogosi sa satisfac nevoiaaaaa


Credendo vides!
24+ cu Isabella Karina
( 25 + dpdv al ecografului)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

Ce-o fi facand Miramar? N-a mai scris demult.

Mergi la inceput