Puiuti de Randunici 2008!!! (290)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Citat:
citat din mesajul lui clauclau

Am descarcat cateva pozici pentru cine doreste cu donsoara Rebecca!
http://family.webshots.com/photo/2368767980102101346MNvirE

Merg sa pap si revin...


mami de 2 minuni, Razvan (11.01.2002) si Rebecca (25.02.2008).




Donsoara Rebe e tare dragalasa, ochioasa si eleganta iar mamica ei e o slabatura(asta o spun de verde ce sunt, da??).
Mi-a placut tare mult lochita ta fistic


_
Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)





Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim (A. Einstein)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Ariel, multumesc mult! Numarul de telefon nu pot sa-l dau, ca ea nu stiu in ce stare este acum, am zis ca a avut un atac cerebral, ceva... si nici cu familia ei n-am vorbit, ca nu pot suna si nici nu stiu daca ar fi de acord sa postez un subiect aici, desi eu am facut-o deja la umanitare.

Pana nu vorbesc cu familia sa stiu daca agreeaza postarea nr ei de telefon nu pot sa-l dau. Ideea mea a fost ca donarea de sange nu este invaziva si nici nu costa bani (doar ceva timp), plus ca poate folosi oricui are nevoie...de-asta am indraznit sa solicit ajutorul.


Am postat la umanitare, sa speram ca se aproba subiectul si ca va avea ecou. De ieri de cand am aflat nu mai am liniste... sunt socata si vreau s-o ajut cumva! Va multumesc mult! Ma gandesc numai la ce ar face David fara mine sau eu fara el, daca as fi in locul ei... Domnul sa ne fereasca de tragedii si sa ne tina sanatosi pe toti!

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:

La multi ani!!! Liana. Sanatate, fericire si cat mai multe bucurii alaturi de familie, prieteni si toti cei dragi.


La multi ani!!! Roxana.Sa ai parte numai de bine, sanatate si iubire. Si...cand mai vii si tu asa...pe la noi Roxanico dragaaaa...



Asa creste mare puiul


www.our365.com/NewbornPortraits/BabyDetail.aspx?birthid=f671635f-2b23-4e26-8953-e81fefa35501&babyid=f6181213-113f-4e32-89b5-e0b65b1e006a" target="_blank"> Paginuta mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

kya oare ce-o face, a venit husbandul?
am vazut Rebe, delicioasa cu basmaluta ei!ce roade la copan si ce mami dragutza in rochita verde!
si Andru, ce gospodar si el, ca Mufa ce mai ridica el castel din cutii

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

ioana, a raspuns deja o fata la umanitare! . incearca sa pui link-ul la semnatura, poate va fi vazut de mai multe persoane.

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
"Copilul rade:
Intelepciunea si iubirea mea e jocul !
Tanarul canta :
Jocul si intelepciunea mea-i iubirea !
Batranul tace :
Iubirea si jocul meu e-ntelepciunea !"
Lucian Blaga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

O sa-l pun, Ariel, dar nu mai scriu de mult timp la alte subiecte, deci nu stiu daca o sa-l vada cineva in afara de voi...

Doamne, nu pot sa-mi revin... incerc, incerc din rasputeri sa imi spun ca asa a vrut Doamne- Doamne si ca pana la urma o va salva...dar daca nu va fi asa??

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Roxana, sper ca nu te-am pus pe drumuri degeaba... Daca ai ajuns la Coltea imi cer scuze, nu stiam ca de fapt se doneaza la institut...

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira_roxana spune:

ioana stai linistita ca am vazut mesajul la timp. o sa ma duc maine acolo, impreuna cu soacra-mea sa donam sange. si pe mine ma ingrozeste ideea ca Amira ar ramane fara mine...mie mi-a fost ingrozitor de greu si cand aveam durerile alea de spate si picior groaznice si nu o puteam tine in brate. uffff, eu sper sa fie bine prietena ta!

multumim de aprecieri, toata lumea imi zice: vaaiii, ce frumoasa e Amira! si ce seamana cu Ady

eu am fost un pic la fitness la Ady, si acum sunt epuizata. asa ca ma duc sa ma odihnesc, poate mai intru mai tarzior. de fapt acum ma apuc de vizionat poze cu rebecoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Buna seara!


La multi ani, IRINA!

Sa fii sanatoasa si iubita si mereu vesela!


La multi ani, Roxana!



Ioana, e groaznic ce se intampla, dar din pacate adevarat...si sunt situatii pentru care nu gasim explicatii logice orice am face!

Sa dea DD sa se intample o minune si sa nu mai ramana un copil fara mama!


Eu sunt singura, adik doar cu randunoiul.
Am lasat Surubul la soacra-mea, am inima ghem si cutite adanci infipte.
Am sunat doar de 2 ori, cica sunt bine si se descurca!
Sper sa-mi treaca jalea cat mai repede si sa profit de timpul liber, ca n-am mai avut atat de mult de vreo 4 ani!

Pe-aici nu stiu daca mai dau, ca ma loveste plansul instantaneu cand vad ce povestiti de-ai vostrii si ma gandesc si io la Surubelul meu!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Ariel, lamele alea ar trebui vazute de cel putin inca un anatomopatolog!
Eu cred ca e varianta buna!

Mimo, geaca de piele gasesti la C&A , in Militari.
Mi-am luat eu una misto la reduceri, dar adusesera si colectia noua si erau preturi decente!

Sanatate puilor bolnaviori si distractie placuta in vacante!

PESEU:Am vazut toate pozele si filmele!

Ma duc sa zac la un film, nu stiu la care, ca nu e nik la teveu si sunt prea obosita ca sa ma duc la mall!( si mi se pare incredibil, de altfel, ca am timp sa ma duc la mall!)


Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)

Mergi la inceput