Puiuti de Randunici 2008!!! (290)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Am descarcat cateva pozici pentru cine doreste cu donsoara Rebecca!
http://family.webshots.com/photo/2368767980102101346MNvirE

Merg sa pap si revin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Salutari!!! Noi iar am avut (inca avem) musafiri. Frate, de cand ne-am mutat si-au amintit toate rudele de noi. Tura asta pleaca azi, joi vine vara-mea , dupa ce pleaca ea vine matusa randunoiului (una dintre ele, cealalta urmeaza...cred).
Am vazut poze delicioase cu Patrick, ce frumos . Mi-au placut cangurii!!!
Am vazut un cuplu frumos la plimbare .
Mimo, al meu inca nu zice mai nimic, cel putin nu cand am vrea noi, dar stii ce bine da din cap si zice NUUUUU!!!Mai ales cand e ora mesei. Aaa...si mai cheama cainii de prin cartier: dei, dei.



Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=831d37be48d348ed78a9b4&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Vine sefu intr-o zi la fabrica si le zice lui Gogu, Vasile si lui Ion:
- Baieti m-am gandit mult si am ajuns la conluzia ca daca am mai sta putintel de tot peste program, nu mult..doar acolo 2, 3 ore, am ajunge in sfarsit , fabrica concurenta!
La care Gogu:
- Sefu eu zic sa stam mai mult, pana la miezu' noptii daca e!!!
Ion:
- Nu sefu, eu zic sa stam aici toate noaptea, ca altfel nu facem nimic!
Vasile:
- Nuuu !!de ce asa !!! Eu propun sa nu mai plecam acasa deloc, ca asa ne-am intalni cu sotiile si am procreea prosti ca Gogu si ca Ion!!!!


Gata, am vazut si pozicile cu Rebe cu ochelari, cu coronite, rochite si m-a terminat poza in care il plimba pe Razva cu caruciorul si cum se chinuie Razva sa nu isi lase toata greutatea, dar sa si rada la poza...ce mai ...iti vine sa ii mananci.


Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=831d37be48d348ed78a9b4&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui clauclau

Am descarcat cateva pozici pentru cine doreste cu donsoara Rebecca!
http://family.webshots.com/photo/2368767980102101346MNvirE

Merg sa pap si revin...


mami de 2 minuni, Razvan (11.01.2002) si Rebecca (25.02.2008).


sunteti niste dragutzi toti 3..


RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

ANUNT!! "Angajam vanzatoare". Se prezinta o fatuca la interviu, patronul o ia si-o prelucreaza: "Fata draga, noi nu zicem NU la clienti chiar daca nu avem produsul in stoc.... ii aburim, ii amanam". Zis si facut, trece o luna, prinde fata manevra, intra un cetatean: - Manusi aveti? V: Pai, sigur... de care sa fie? de piele? tricotate? cu un deget, cu 2 cu 5? - De piele, normale, cu 5 degete V: Le purtati la palton sau la jacheta? - La palton, ca vine iarna V: Domnule, eu va propun sa veniti maine cu paltonul, sa vedem ce se asorteaza. Pleaca omul, cand sa iasa pe usa intra unul hiper-furios c-un colac de buda si c-o placa de faianta in mana: - Cucoana, uite asta-i capacul de la buda, asta-i nuanta la faianta, curu' ti l-am aratat ieri, acum imi dai hartie igienica?

Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=831d37be48d348ed78a9b4&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Presedintele Bush si secretarul de stat Colin Powell stateau intr-un bar. Un tip intra si il intreaba pe barman:
- Nu-s aia presedintele Bush si Colin Powell acolo la masa?
- Da, ei sunt, raspunde barmanul.
Asa ca tipul se duce la si le zice:
- Ce onoare, ce faceti aici?
- Planuim al treilea razboi mondial, zice Bush.
- Serios? Si ce o sa se intample?
- O sa omoram 140 de milioane de irakieni si o blonda cu tate mari, zice Bush.
La care tipul:
- O blonda cu tate mari? De ce o blonda cu tate mari?
Bush se intoarce spre Powell, il bate pe umar si zice:
- Vezi, ba desteptule, ti-am zis eu ca n-o sa-i pese nimanui de 140 de milioane de irakieni!

Raluca - mami de Briana Maria (06.06.2001) si Sabin Matei (13.03.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=831d37be48d348ed78a9b4&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

ioana, acum am citit de prietena ta.... m-a cutremurat!!! Doamne ajuta sa se faca bine! din pacate am A2...dar daca imi trimit datele pe pm (telefon, nume, date de contact, orice) pun anunt si pe siteul meu.
offff si asa nu reusesc sa nu ma gandesc la tata...incerc sa-mi tin mintea ocupata cu altceva, insa cand adorm, numai asta visez...

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
"Copilul rade:
Intelepciunea si iubirea mea e jocul !
Tanarul canta :
Jocul si intelepciunea mea-i iubirea !
Batranul tace :
Iubirea si jocul meu e-ntelepciunea !"
Lucian Blaga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

am spalat,am gatit,am hranit cochil..care azi a mancat mai bine decat ieri..a papacit laptic de dimineata,apoi pe la ora 10 banana,mar si pruna..pe la ora 13 a papacit ciorbitza si un copanel de pui...laptic si acum face nani linistit...imi beau si eu cafeaua si sa ma apuc sa-mi strang toate cele pentru bagajel,ca maine seara ne luam zborul spre bucuresti ,apoi spre mare..abia astept...o sa-mi refac listuta cu tot ce trebuie cumparat si pus in bagaje ca nu cumva sa uit ceva...

bubu mda ce bunatati ai facut tu acolo...
ioana pt prietena ta si sper sa se gaseasac donatori cat mai repede...

raluca
am pus cateva fimlutete cu noutatile noastre:
http://community.webshots.com/album/573757033qDZalP


m-am apucat sa calc,ca mi-am dat seama ca am o groaza si pt mine si cata si andru ..plus prosoape,etc...






RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Mai, mai, ce baiat harnic am vazut! Ramo, e tare haios Andru in chilotei de baiat mare

Si am vazut si Rebe cu mami si lochitzele frumoase foc
Clau, aseara am visat ca descoperisem ca eram vecine, stateam pe aceeasi scara si venisem la voi in vizita si ne-a pus Paul la masa si ne servea el si era un frig la voi de stateati numai cu hanorace pe voi

Fug sa ma epilez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Bubu, ce vis mami! Super ar fi fost sa fim vecine si daca vii la mine chiar ne serveste Paul ca-i place , dar frig nu prea avem in perioada asta, insa daca dam AC pe 10 grade rezolvam si cu hanoracele!. Mi-ai adus aminte ca si eu trebuie sa continui cu epilarea inceputa acum cateva seri.

Ramo, Raluca, mersi mult de aprecieri.


Mergi la inceput