Burtici fericite de septembrie-octombrie (118)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

eu mai sunt doar ca am papat si supa si pepene rosu si galben si acum simt ca voi exploda

Cea mai fericita 33 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

vaaaaai de ce ai facut asta ca oricum nu ai concurenta la ele




Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

dragelor , am schimbat semnatura si merg si eu la
si somn usor sa aveti si voi



Aida ... 33+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

Aida, da, la semnatura is pozele, in 2 albume.

mary, hai nu te mai invinovati... Incearca sa traiesti calm si linistit ultimele saptamani din sarcina asta si va fi bine pt toti 4 ! Noi te asteptam sa iesi din butoi si sa te cocoti in varful patului si sa astepti 22 august sau care o fi data exacta ! (parca nu ati stabilit inca, nu?)

Va pup de noapte buna, la 6 trebuie sa fiu in picioare pt injectie ! Mai am 3...

Geani 33+ si Daria (03.04.05)
Varsta Dariei
In sfarsit, poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Geani,
22 august am vrea noi sa fie....mai ramane sa vb si cu dr. sa vedem ce zice.
Aida,somnic usor,ne citim dimi la cafea

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 34+, cu -Razvan


_

AMR - 4 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

daaaa..deci am rusit sa pik in baie. am mers la dus si am alunecat si m-am sprijinit de perdea care s-a tot dus si am cazut pe sold in cada. nu ma doare nimik...dar cred ca l-am zdruncinat un pik. sper sa nu fi pati ceva. vad k s-a facut liniste, asa ca ma duc sa bag niste struguri si dupa aia un episod din lost si somn. noapte buna

MangaGirl :-) 30+ cu Sasha Laurian
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=%20MangaGirl&year=2009&month=9&day=30&babycount=1

poze webshot - http://community.webshots.com/album/570672058NKtQlR

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

oofff ,Doamne ajuta sa nu fie nimic cu bebelusu.Pupici

Eu bag zuma de vreo ora...am dormit azi la amiaz si daca ma pun curand in pat la noapte iar o sa numar oile de pe tavan ( ce sa-i fac daca nu mi-am pus si eu stelute fosforescente)

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 34+, cu -Razvan


_

AMR - 4 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Buna burtici,



wow ce de urari...am ramas placut impresionata.Multumesc din inima tuturor!E minunat sa stii ca ai atatia prieteni care se gandesc la tine.
N-am crezut o clipa ca voi i prima care naste din odisee...cine ar fi crzut!?
Eu banuiam pe Iulika,Selen...ca deschizatoare de drrumuri...nush de ce...
Despre nastere am sa postez povestea...daca n-ar fi fost contractiile si peruziile as fi zis ca a fost nasterea perfecta.
BB Lisa e stabila,a respirat singura din prima,insa este tinuta sub observatie.Cel putin o luna nu o putem lua acasa...ceea ce este destul de deprimat,insa sper sa ia in greutate repede.
Multumesc lui D-zeu ca am lapte si pot sa o hranesc fara completare de formula.Deocamdata este hranita printr-un furtunas,insa cat de curand o sa treaca pe biberon sa invete mai intai sa suga si apoi la san...imi pare o vsnicie pana atunci,insa am rabdare...ma mulg,ii duc laptic zilnic si astept clipa.

Am scapat mai repede de spital...ca si asa intram in depresie daca mai stateam acolo intre 4 pereti.Pe Erika o vedeam cate o jumatate de ora pe zi...pe bb decat de 2 ori pe zi si nu puteam sa o tin de fiecare data in brate.Ma simteam inutila si frustrata.Deja saambata eram foarte irascibila...cu gelozii absurde pe alte mamici care isi pot vedea puii mereu si chestii dastea de lauzie...
Cand am ajuns acasa...Erika nu m-a scapat o clipa din ochi,acum s-a mai linistit sa vada ca nu mai dispar dintr-o data
Ieri seara beblina era in toane bune,am tinut-o mult in brate si am iubit-o.
Am sa pun niste pozici mai incolo... micuta tare...si parca-i o babuta



"Bataia este rupta din rai...dar nici nu foloseste la nimic"
"Palmele nu sunt argumente tari,ba mai mult,nu rezolva nimic."

Jurnal de mogalneata
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y. cu Lisa Maria si mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Woowww Devyla ce bucurie ne-ai facut sa ne scrii

Ma bucur ca totul e bine si iti doresc ca aceste zile sa treaca cat mai repede sa o poti avea pe micuta langa sufletul tau.
Sa o ajute Dumnezeu sa pape bine ca sa creasca mare.
Te imbratisam cu tot dragul din lume.

PS- precizez ca nu m-am trezit de la ora asta: 3.41 ci sunt intr-o mica trezire de pisu iar calculatorul sta deschis. I-am dat doar asa un refresh....si uite ce surpriza minunata.
Pun de cafea putin mai tarziu, dormiti linistite

Cea mai fericita 33 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Manga sper ca te odihnesti bine si Sasha si-a revenit de la scuturatura.
Ai mare grija de tine sa nu gasesti o coaja de banana ceva azi dar sunt sigura ca ziua aceea rea a fost ieri...si a trecut, azi vom fi fete normale si cuminti

Mary sa nu mai faci treaba ca pana pe 22 august mai e o caruta de timp

Cea mai fericita 33 + cu

Mergi la inceput