Burtici fericite de septembrie-octombrie (118)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Tu... nu cumva tragi si o dupa masaj, ai???



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 32+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luhtien spune:

aaaa...
Doamneeee...fetelorrr....m-ati dat pe spate cu cele hainutzeee....eu azi m-am coit si foit pe langa un prosop de baie ...parca nu imi venea sa il cumpar...ca prima chestie pentru puiul meu sa iau un prosop.

de'abia astept de maine sa incepem sa zugravim in camera, desi maine de dimineatza eu o sa o tai ca eleganta la medic dis-de-dimineatza, ca sa nu ma prinda caldura pe drum , o sa las pe soacra sa hraneasca sotzul, ca parca vad ca al meu nu o sa se apuce de nimic pana nu ma intorc...ca nu e strans nimik din camera....trebuie sa dam cartile jos din biblioteca, data biblioteca afara din camera, ca acolo o sa fie locul lui BB ....de strans un ditamai puzzle care sade facut dar nelipit de ceva vreme....de pus folie pe toate celeee...de dat jos stelutzele de pe tavan....

si toata lumea pe la serviciu ma "compatimea" ca o sa stau cu burta in sus odata ce intru in concediu. AIUREA!



====================
Nimeni nu te-a intrebat daca vrei sa te nasti.
Despre plecarea ta, tot altii vor decide.
Insa timpul dintre este in mainile tale. Nu-l irosi!

+30/31

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:


In seara asta mai mult va citesc din umbra...nu ma simt ok, nu neaparat fizic...am intrat in butoiul cu melancolie....

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 34+, cu -Razvan


_

AMR - 4 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

Ntz, ntz, ntz, fete cucuiete, prea v-ati molesit in gasca. Nu va sta in fire, ce-ati patit ?

Pe mine m-au ajuns efectele adverse ale Ginypral-uului si nu-mi place. Nici nu am mai avut curaj sa iau doza de seara.

Am vazut pozele burtoase de Aida si Alex si is simpatice foc amandoua, dar si mai mult imi place cum isi disputa pozitia de conducator la kilograme.

Am uploadat si eu cateva poze si cu burtica si cu Daria (nu si calde-calde, dar promit, Iulika, pe mai incolo). Nu am pus in contul comun, deja e super aglomerat, asa ca ne vedeti tot in link-ul de la semnatura.

EDIT sa va avertizez ca pozele cu burtica din dotare nu sunt nici pe departe artistice sau prea bibilite.



Geani 33+ si Daria (03.04.05)
Varsta Dariei
In sfarsit, poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

vad ca e liniste. iuliko imi place de tine ca esti asa conseecventa cu masajul. eu abia mai reusesc sa ma dau cu crema pe burta ca am o leneeeeeeeeeee. chiar ca ma duc si eu la un dus. si dupa aia un episod din lost si dupa aia somn.

MangaGirl :-) 30+ cu Sasha Laurian
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=%20MangaGirl&year=2009&month=9&day=30&babycount=1

poze webshot - http://community.webshots.com/album/570672058NKtQlR

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Inteleg ca ma trimiteti la culcare... si parca vad ca va apuca pana la urma cheful in juma de ora si maine iar am de recuperat vreun capitol... uochei...



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 32+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Mary cine te-a necajit ca-l batem de-i suna apa in cap
Luhtien cea mai tare faza e cu stelutele de pe tavan....cred ca sunt dinacelea fosforescente asa ? de se vad noaptea

Cea mai fericita 33 + cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

fetelor un de noapte buna!
am reusit sa recuperez tot capitolul de azi ma consider fericita!
mama ce poze frumoase! luto "marinerul" m-a terminat...ador tot ce e legat de marina...am multe bluze alb albastru..
techila am avut asa emotii cu dexter ca vroiam sa intru direct la 118 sa vad daca l-ai gasit.nu mai aveam rabdare sa citesc"cartea" pana la sfarsit...slava dlui...

toate burticile sunt frumoase si pretioase !


34+ fericita mamica de jucausa
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!
Jucausa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

iulika esti f tare fata cu somnul dupa masaj , chiar asa , mai bine baga o
Luhtien niste agitate pt maine la dr si spor la spoiala si toate cele
gegea la semnatura ai pus poze?
mary lasa melancolia

... mai e careva pe aici?




Aida ... 32+ ... cica
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba" ... si cand reusiti sa ma invatati si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Offf...nush de ce am starea asta. M-am tot invinovatit azi pt durerile de azi-noapte si ierimi-am dat seama ca la o adica,ma risc sa declansez nasterea atat de devreme. Si asta mi-ar mai lipsi,sa nasc la 35 de sapt (aproape), sa ma tina prin spitale si vreo cateva saptamani pana s-o face bb cat de cat zdravan..ooffm-a certat si sotul rau de tot, a zis ca de-acum vrea sa ma vada numai cocotata in pat.
Oricum,mi-am propus ca de maine s-o las mai moale...fac ce pot,asa incetut...ca oricat adun dupa Alex,in cateva ore e la fel

Sper sa ma ajute DD sa pot ajunge macar la 37 fara nicio problemutza

My family

Poze cu noi

_

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 34+, cu -Razvan


_

AMR - 4 saptamani!!!

Mergi la inceput