Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*(37)*

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_tinaus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Leeloo21

party party fetelor1 au intrat banii de pe indemnizatie..la mine cel putin..1360lei:D pe 2 luni si un pic .. super!



Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor (lumina ochilor nostrii) pestisor de 12 martie '09

nasterea in apa

pozici dragute

evenimente pozate de Alin(tati de Tudor)


Suuper! Mie mi-au spus sec in iunie cand mi-am depus dosarul..."sa asteptati banii dupa 4-5 luni"

Iar a dormit Ana azi pana la 11.30..o fi de la vaccin?le provoaca somnolenta?

Fetele cu probleme..sincer...nu stiu ce sfat sa va dau decat sa aveti rabdare...nici al meu nu e cel mai bun dar eu sunt multumita de cat e de implicat..cat despre copil..l-am lasat de doua ori cu el si dupa 2 ore ma suna ca mai stau?in conditiile in care ii spuneam ca lipsesc vreo 4-5 ore. de fiecare data dupa ce am ajuns acasaimi spunea ca el in locul meu n-ar rezista, si asta in conditiile in care broscuta noastra e un copil incredibil de cuminte. Asta e adevarul..ei n-ar putea face asta in locul nostru. Cum spune si Monica, divortul e ultima si cea mai drastica solutie...luati o pauza, ganditi-va numai la copii incercati sa priviti totul la rece si la cum ar fi viitorul fara ei
multe

www.dolarei.com/Cristina-Hiticas_6031.html" target="_blank">Votati si dolareii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Dyana,
daca te ajuta pune mina si scrie, pe forum sa MP. Eu stiu fff bine cum e sa nu ai cu cine vorbi, ca prietenele mele vechi s-au maritat si au plecat din Iasi, si acum nici nu sint in masura sa imi fac altele. Cred ca la tine e cea mai acuta problema, ca eu oscilez intre stari tare diferite, iar acu dupa vaccin is asa de obosita ca nu ma mai supara nimic :D

Leeloo da, ar fi f buna o transfuzie, la ciini sint ff rare incompatibilitatile de grup sangvin, dar ele exista, deci dr care face transfuzia trebuie sa fie pregatit sa actioneze si in acest caz. Numai el e in masura sa ii evalueze starea si raportul risc/beneficiu. In strainatate se fac des transfuzii, clinicile universitare au de multe ori in adapost ciini-donatori tocmai pt asta.

Noi cred ca am scapat de febra de dupa vaccin - Doamne-ajuta! In schimb suferim tare de caldura...off! Is 100 de grade la Iasi. O mitza de la bunica s-a agatat intr-un gard si si-a rupt blanita in zona inghinala, si fiind o zona solicitata e a doua oara cind i s-a desfacut cicatricea la citeva zile de la scos firele...iar e sotul cu ea la doctor...



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

pai am primit pe iunie pe mai si o saptamana sau cateva zile din aprilie..k mi s-a terminat concediul medical pe 22 sau 24..nu mai stiu exact..o sa am extrasul de cont si va zic exact..pe 17 intra banii in fiecare luna de acum incolo..mama mea lucreaza la bcr si ea mi-a zis..



Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor (lumina ochilor nostrii) pestisor de 12 martie '09

nasterea in apa

pozici dragute

evenimente pozate de Alin(tati de Tudor)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

A, am uitat, am primit pe YM un citat care tare m-a amuzat, il pun si aici:

"Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were fucked."



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leeloo21 spune:

multumesc pisigri de raspuns..caut acum caini de peste 20kg..k sa putem lua mai mult sange si in caz de nevoie sa am la cine sa apelez..acum este cu perfuzia ..nu mai este anemic..a zis dr ca a raspuns bine la tratament..este cel mai galagios din spital si vrea sa sara de pe masa..acum imi mai recunosc si eu catelul!



Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor (lumina ochilor nostrii) pestisor de 12 martie '09

nasterea in apa

pozici dragute

evenimente pozate de Alin(tati de Tudor)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyana27

dupa ce am scris un mesaj imeeeeeeens mi-am dat seama ca o sa va pocneasca creierii daca cititi asa ceva.... ca dupa ce l-am citit eu.... parca nu-mi venea sa cred... situatia e chiar naspa... nu vad iesirea din ea, nu vad cum pot sa trec peste lucrurile spuse de sot, chiar daca le-a regretat dupa aia si s-a jurat ca nu aia a vrut sa spuna..cred ca ne auzim peste cateva zile, azi plec la botez la nasii mei, si dupa aia cred ca raman la mama cu mutzu o perioada... pana luam o hotarare

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=6" target="_blank">Votati mutzunelul ratuscut -poze Dy1 si Dy2

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
minunea noastra David

Sa dea DD sa luati o hatarare cat mai buna pentru voi si puiutzul vostru.

www.dolarei.com/G-GG_5902.html" target="_blank">Ne acordati un vot si azi?Multumim

oo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*


Blogul lui Bogdan Andrei
goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!
*oooo*~*oooo*~*oooo*

Bazar
pentru:

Bogdan;Mihaita;Sebi;Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

neatza, azi Catalin a papat mai cu pofta;...ia priviti,Vlad inca doarme

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006
www.infoturism.ro/acorda-puncte/101832/" target="_blank">Votati
www.dolarei.com/Petrean_5759.html" target="_blank">un dolarel?

POZE
Povestea noastra

Voata si admirat pe VladIsabella se face pana la urechi cand papa suc de morcovi(i-am dat de 2 zile-am ajuns la 2 linguritze

www.dolarei.com/G-GG_5902.html" target="_blank">Ne acordati un vot si azi?Multumim

oo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*


Blogul lui Bogdan Andrei
goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!
*oooo*~*oooo*~*oooo*

Bazar
pentru:

Bogdan;Mihaita;Sebi;Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

La multi ani!
Ariana
Sophia
Ana




La multi ani! Si de la noi

www.dolarei.com/G-GG_5902.html" target="_blank">Ne acordati un vot si azi?Multumim

oo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*


Blogul lui Bogdan Andrei
goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!
*oooo*~*oooo*~*oooo*

Bazar
pentru:

Bogdan;Mihaita;Sebi;Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui Leeloo21

party party fetelor1 au intrat banii de pe indemnizatie..la mine cel putin..1360lei:D pe 2 luni si un pic .. super!



Cristina si Alin, parinti super fericiti de Tudor (lumina ochilor nostrii) pestisor de 12 martie '09

nasterea in apa

pozici dragute

evenimente pozate de Alin(tati de Tudor)

Fericit-o

www.dolarei.com/G-GG_5902.html" target="_blank">Ne acordati un vot si azi?Multumim

oo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*


Blogul lui Bogdan Andrei
goblenuri-relatii pe blogul Donului

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!
*oooo*~*oooo*~*oooo*

Bazar
pentru:

Bogdan;Mihaita;Sebi;Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_tinaus spune:


ARIANA SOPHIA si ANA si pt mamicile voastre un buchet de si multa sanatate

www.dolarei.com/Cristina-Hiticas_6031.html" target="_blank">Votati si dolareii mei

Mergi la inceput