FIV 236

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns castelanaC spune:

Citat:
citat din mesajul lui mami_vreau

multumim pentru noul capitol! Sa speram ca in acest capitol ne va bucura Castelana cu o veste de beta mare...

Laura





Multumescccccccccccccccccccccc, merciiiiiiiiiiii!!!!!!
As vrea sa fac figura asta sa stiti.
merci de urari!!!!!
La toate fetele urez reusiteeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!


te pup
castelana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns taty_ana spune:

Catalinaaaaa

La multi ani!!!! sa fi sanatoasa si la anul sa ai un bebic sanatos,frumos si mancacios

te puuup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blanche25 spune:

Catalina fata draga LA MULTI ANI, CU SANATATE, SA ITI DEA DOMNUL TOT CE-TI DORESTI, ZILE SENINE SI FERICIRE, LA MULTI ANI SA TRAIESTI SI LA ANU' 1-2 PUIUTI DE CRESCUT!


Elenada, sa iti traiasca piticii, sunt absolut superbi, fara cuvinte

Castelana stii tu bine,sau mai bine simti privirea meagandului meu spre tine. Si deja imi miroase mie a gravidenie

Moni sunt uimita de fetitele tale cuminti. x3

Alina-iulia imi pare rau, e asa de greu in momentele astea ca nu stiu ce sa iti spun. Sunt alaturi de tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Fete dragi va multumesc din suflet. Nu va scriu fiecareia in parte, scuze, dar nu am baterie. Unde am priza nu am semnal unde am semnal nu am priza . :D

Va multumesc inca o data pentru urari si va doresc tot binele din lume.
pentru fiecare dintre voi, fete cu suflet mare.

coltul meu de rai



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307

Fete dragi va multumesc din suflet. Nu va scriu fiecareia in parte, scuze, dar nu am baterie. Unde am priza nu am semnal unde am semnal nu am priza . :D

Va multumesc inca o data pentru urari si va doresc tot binele din lume.
pentru fiecare dintre voi, fete cu suflet mare.

Catalina

coltul meu de rai



La multi ani, sa fii sanatoasa (mai sanatoasa decat pana acum, fizic, ca la cap esti , fericita, iubita, sa scapi de noduli si sa iti indeplinesti dorinta cea mare - si noi pe langa tine :)

Ingeras, mami de Maya
Campania noastra
www.petitieonline.ro/petitie/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html" target="_blank">Petitia noastra - semneaza si tu!!
Infertilitatea este o boala!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miruma38 spune:


Alina Iulia multa putere , mult curaj si nu-ti pierde speranta.Regretam si suntem indurerate la fel ca si tine pentru esec.....
Moni va veti descurca voi, sunt convinsa.Eu sunt leu sotul este berbec, din experienta iti spun ca suntem un cuplu reusit.Vulcanici amandoi, iubitori amandoi, recunoscatori amandoi, familisti amandoi.......si am o lista lunga , lunga.....Compatibilitatea dintre noi este perfecta , din toate punctele de vedere......Asa ca vei avea parte de fetite iubitoare si bune.Eu imi iubesc sotul dar pe mama o ador, dau viata mea fara sa ezit este sensul meu de a trai.Nu pot sa respir daca gandesc ca ar putea sa i se intample ceva rau.Este mierea mea, este ingerul meu, este copilasul meu, este fluture , este dragostea aceea care arde tare si nu trece, este unica pe lumea asta, este totul pentru mine.La fel vei fi si tu pentru fetitele tale....TOTUL.....
Castelana stii cat de mult ne dorim sa reusesti, nui asa???Asteptam la fel ca si tine testul pozitiv, in special eu " cuscra draga".Reusita ta si orice reusita a unei fete de pe aici , este o victorie pentru noi toate.
Va multumesc tuturor pentru " gandurile bune " Vom reusi fetelor, si vom schimba intr-o zi si "fata"........clinicilor de pe la noi.
Va pup si va imbratisez strans , strans.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns COCO2255 spune:

I m back!!
Ieri am avut punctia pe la 15:45,10 ovocite.
Sotul a facut biopsia si au gasit spermatozoizi suficienti.
Astept sa ma sune sa vedem ce fac puii nostri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns COCO2255 spune:

Embriotransferul am inteles ca va fi luni la 5 zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miruma38 spune:

Coco 2255 sa dea DD sa se iubeasca mult, mult si din iubirea lor sa rezulte embrioni perfecti, numai buni de pus la mami in burtica.Relax total si mergi fuguta sa-ti ei puisorii acasa.

Castelan draga, calduri mari sunt peste tot in tara zilele astea , dar in casele nostre temperatura creste si din cauza " caldurilor din noi".Eu am cam terminat cu ele, cu caldurile interioare, dupa 6 luni de tremur si emotii si abstinenta, aproape totala am putut sa ma scot din calduri si pe mine si pe sot. prestez ca poate , poate.......incercam si natural .Ce daca nu am reusit 15 ani??? Nu se spune ca DD face minuni???? Sotul meu, de cand gandesc asa, este pregatit sa participe la emisiunea "Am intalnit si romani fericiti".
PUPICI TUTUROR.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirimir spune:

Catalina LA MULTI ANI!Multa sanatate si numai bine.
Coco iti tin pumnii pentru luni si bafta multa.
Miruma38
Castelana mai sunt cateva zile, ai niste pumni stransi de la mine.
Alina iulia imi pare tare rau, sigur vei gasi puterea sa-ti implinesti visul.
Huski ce mare s-a facut bebe,

Mergi la inceput