intre RAI si IAD

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Mona, chiar poti sa o dai in judecata pe asistenta aceea, dar dupa atata timp este mai dificil.
Poate ajuta pe viitor: cand va pansati si se lipeste pansamentul folositi ser fiziologic dinabundenta pentru a se dezlipi fara dureri.
Rezidentul care spui ca ti-a facut consultul dur curatand resturile lasate de polip nu putea sa fisureze membranele, se simte foarte bine acolo ce se intampla.
Cel care ti-a facut eco si nu a gasit cordul are o scuza foarte bin intemeiata, si anume ca acel curs de ecografie se face in ultimii ani de rezidentiat, iar garzile se fac inca din primul. Dar profesional corect ar fi fost sa nu te agite, trebuia sa cheme seful de garda fara sa te panicheze pe tine.
Nu mai face prostii de-astea, ca tu nu mergi la spital pt. ca ramane fiul tau singur, conteaza mai mult sa ramana singur cateva zile decat o viata intreaga


***Fur is for petting**


www.adoptiicaini.ro si www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com si http://re-shop.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

xio,multumesc pt sfaturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaluKara spune:

te admir din suflet pentru toata forta si taria de care ai dat dovada.
ai indurat enorm, ai suferit din pricina unor incompetenti care ar merita sa isi petreaca ani de zile in puscarie pentru felul in care s-au purtat cu tine.
mi se face scarba de tot sistemul nostru sanitar desi stiu ca inca mai exista si doctori care vindeca atat trupul cat su sufletul

felicitari pentru copilasii tai, sa aveti parte numai si numai de sanatate si fericire iar tu sa reusesti sa uiti momentele acelea de suferinta.




Raluca 37s cu Maia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

LA MULTI ANI,dragul meu pui!esti o minune de copil bland si iubitor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

La multi ani,dragul meu!Azi se implinesc 4 ani de cand ai venit pe lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauraf89 spune:

Mona ma inclin in fata ta esti o persoana extraordinara, un model pt noi toate!
Si eu cred ca ar trb sa faci ceva, macar sa mergi la televiziune, sau nu stiu, dar daca te gandesti cate perosane mai poate nenoroci! Ma bucur ca acum esti mai bine, Dumnezeu sa te aiba in paza pe tine si pe puiutii tai!

6+

Iti multumesc tie Doamne, Sf Efrem cel Nou, Sf Nectarie si Maicii Domnului pentru aceasta binecuvantare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

astazi este ziua lui cristi si iti doresc sa fiti fericiti cat mai mult timp impreuna . sa traiti fericiti si cel mai important sa fiti sanatosi !

LA MULTI ANI cris !


Mergi la inceput